Skocz do zawartości

SUBARU pod napieciem - AKCJA OSKAR (5 stycznia 2006)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Galu - jest tragedia. Wśród moich znajomych ostatnio obrodziło w dobre samochody i każdy upiera się by jechać swoim, a są tacy, którzy upierają się na jeszcze gorsze rzeczy. Otóż w grupie są 2 nowiutkie evo i 2 nowiutkie estiaje. I wiem, że nie mam szans przekonać kierowców tych innych samochodów, by pojechać moim. Co gorsza - zespół, z którym mam jechać samochodem (posiadacze evo) upiera się, żeby pojechać... ich firmowym fordem mondeo kombi - bo pakowny i spalanie mniejsze :shock:. Także najprawdopodobniej skończy się tak, że pojadę jako pasażer i to mondeo :?. A nie jestem na tyle zdesperowany, by jechać samemu esitajem, bo w takiej sytuacji taniej wyszłyby mi wakacje na Hawajach :twisted:.

 

No, bajka! Włoszki stadami lecą na Mondeo TdI...

Ja rozumiem rozsądek finansowy (poniekąd), ale żeby aż tak? W stanie bezżennym...?!!!

 

To jest rodzaj zboczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi o tego przed ikeą skręcasz na kraka i po prawej stronie będzie widać

na razie chyba 3-4 samochody

 

 

w razie pytań dzwoń tel. podałem gdzieś wcześniej...

 

Ja mam jeszcze w centrum o 8.30 spotkanie. Powinno potrwać chwilę, ale nie wiem czy ida mi się dotrzeć na 9.00 tam. Będę Was najwyżaj łapać na trasie ;-)

 

Ewentualnie do Ciebie rano zadzwonię i powiem co i jak.

 

pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq wyruszy 10-11

 

Ile czasu potrzebuję na dojazd do Krakowa, biorąc pod uwagę, że samochód będzie na dotarciu, a ja nie chcę stracić prawa jazdy pierwszego dnia po zakupie wózka? :twisted:

 

Mysle, ze zajmie Ci to ok 3,5 godziny... Zatankuj do pelna przed wyjazdem

i dojedziesz na baku bez problemu - tymbardziej, ze docierasz.

 

Docieranie - bardzo prosta sprawa - i przyjemna zarazem... nie trzymaj ani obrotow zbyt dlugo na jednym poziomie... Staraj sie nie przekraczac 4000 obr/min - chyba, ze musisz zmiescic sie przed nadjedzajacym EVO z drugiej strony... nic silnikowi nie bedzie jak nagle raz czy dwa pociagniesz do 7000... Jesli chodzi o predkosc to spokojnie mozesz do tych 160 jezdzic na razie... zwiekszaj mu stopniowo poprzeczke co kilkaset kilometrow... Zeby jechac tak "pulsacyjnie" poprsotu rozpedzaj sie z malym obciazeniem gazu do wiekszej niz chcesz jechac predkosci, po czym upuszczaj delikatnie gazu tak zeby zjechac ponizej i tak w kolko.. dasz rade... nie przejmuj sie, ze zapomnisz o tym... tak naprawde silnik jest dotarty... a najwazniejsze jest pierwsze kilka kilometrow... reszte sie robi - bo lepiej dmuchac na zimne ;) AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten przelew został złożony? Dziś wieczorem?

 

I to jest właśnie pytanie - dziś złożyłem dyspozycję, czyli zakładam, że pójdzie na pierwszej sesji. Dlatego wciąż mówię: "to jest możliwe".

 

Ale dopóki nie dostanę telefonu: "cash na koncie", dopóty pozostanie niepewność...

 

To nie Ty masz dostac telefon - tylko oni maja slyszec od Ciebie co 5 min "czy przelew juz doszedl? bardzo prosze Pania laskawa - sprawdzic" :wink: Analogicznie musisz rano dzwonic czy wyszedl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza - zespół, z którym mam jechać samochodem (posiadacze evo) upiera się, żeby pojechać... ich firmowym fordem mondeo kombi - bo pakowny i spalanie mniejsze . Także najprawdopodobniej skończy się tak, że pojadę jako pasażer i to mondeo .

 

 

Jezu, masakra..... chyba bym zwariował. Mamy tu na forum takiego co na rajdzie niemiec chciał jeździć C-maxem w dieslu jak mieliśmy Subaru :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docieranie - bardzo prosta sprawa - i przyjemna zarazem...

 

Dzięki. Az dał mi podobne wskazówki, także - jak widzę - w tej dziedzinie nie ma rozbieżności 8).

 

Jezu, masakra..... chyba bym zwariował. Mamy tu na forum takiego co na rajdzie niemiec chciał jeździć C-maxem w dieslu jak mieliśmy Subaru :-/

 

No - masakra. Ale w tej dziedzinie również się nie poddaję :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq czy to:

"Także najprawdopodobniej skończy się tak, że pojadę jako pasażer i to mondeo "

to jest prowokacja, czy po prostu na głowę Ci się rzuciło w związku z odbiorem samochodu :?: Się kurde nawet nie wydurniaj z takimi pomysłami. Ładuj swoją lanserską osobę do STI i przyjeżdżaj na tor, bo mi odbierasz inaczej argumenty do przekonania pewnych osób żeby się wybrały :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq czy to:

"Także najprawdopodobniej skończy się tak, że pojadę jako pasażer i to mondeo "

to jest prowokacja, czy po prostu na głowę Ci się rzuciło w związku z odbiorem samochodu :?: Się kurde nawet nie wydurniaj z takimi pomysłami. Ładuj swoją lanserską osobę do STI i przyjeżdżaj na tor, bo mi odbierasz inaczej argumenty do przekonania pewnych osób żeby się wybrały :evil:

 

Ale to nie chodzi o miedzianą, tylko o wyjazd na deskę do Livigno :mrgreen:.

 

W miedzianej jestem na bank estiajem. No chyba że coś się k***a stanie i go dziś nie odbiorę... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miedzianej jestem na bank estiajem. No chyba że coś się k***a stanie i go dziś nie odbiorę... :|

 

 

Ja nie dziś to jutro, co się odwlecze to nie uciecze. Ja też w stand-by mode. Czekam na łożysko do Forda (na 13:30 ma być), Ford stoi i sie rozbiera u Biernackiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, w sobotę niektórym się zrewanżujesz za to marudzenie :lol:

 

Tych "niektórych" może być spora gromadka :mrgreen::twisted:

 

 

Wracając do tematu- jako że pod SIP doturlam się dużym niebieskim dieslem, to czy znajdzie się poźniej dla mnie miejsce w jakimś Szuwarku ? 8) (pytanie retoryczne :mrgreen: ) oooo a może jak Przemqowi sie uda odebrać auto to mnie zawinie na pokład....bo jak nie to będzie ban :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszly dwie przesylki... Uff.... Model od ROJNY i koszulka od Landma.... :mrgreen:

 

To sie nazywa Just In Time :):)

 

Ci co nie mogą być, będą trzymać kciuki, żeby spotkanie z Oskarem było jak najbardziej udane. Duchem będziemy z Wami.

Oczywiście czekamy na fotoreportaż.

 

POWODZENIA!!!

 

pzdr

 

PS. A tak w ogole, to udało się tą niespodziankę utrzymać przed Oskarem w tajemnicy, czy może już wie co go dzisiaj czeka?

 

pzdr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszly dwie przesylki... Uff.... Model od ROJNY i koszulka od Landma.... :mrgreen:

 

To sie nazywa Just In Time :):)

 

Ci co nie mogą być, będą trzymać kciuki, żeby spotkanie z Oskarem było jak najbardziej udane. Duchem będziemy z Wami.

Oczywiście czekamy na fotoreportaż.

 

POWODZENIA!!!

 

pzdr

 

PS. A tak w ogole, to udało się tą niespodziankę utrzymać przed Oskarem w tajemnicy, czy może już wie co go dzisiaj czeka?

 

pzdr2

 

Oczywiście się podłaczam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...