Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wczoraj czarne STI u Kopera.

Podoba mi się! O wiele zgrabniej wygląda na żywo.

Teraz tylko mam dwa lata na wykombinowanie jak wytłumaczyć małżonce, że to idealne auto rodzinne, w sam raz na zastępstwo OBK. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz tylko mam dwa lata na wykombinowanie jak wytłumaczyć małżonce, że to idealne auto rodzinne, w sam raz na zastępstwo OBK. ;)

 

Daj jej poprowadzić.

 

 

Boję się tego - zabierze i nie odda. :P

Już teraz kopie bezlitośnie w czasie deszczu i na zakrętach wszystkie oski. :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po dzisiejszej przejażdżce dochodzę do wniosku, że ten filmik w 100% odzwierciedla nowego STI. Można jeszcze dodać dziecko w foteliku na tylnej kanapie ;) Estijajowego nerwa zostało, ale jest bardzo ucywilizowany.

Oj zamawiamy, zamawiamy :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że założyli do niego drogowe Michelin Primacy a ponoć wychodzi na specjalnie przeprojektowanych Dunlopach.

 

powaznie? Ja wlasnie doswiadczam roznicy miedzy standardowymi Primacy, a Dunlopami  - na BRZ, dokladnie te same modele opon, co w STI, tyle ze rozmiar inny. Roznica jest jak miedzy jazda po suchym i jazda w deszczu, masakra! Calkiem inne auto. Wiec jak zalozyli te Micheliny i odwazyli sie wyciagac wnioski w porownaniu do innych aut, to tylko pogratulowac profesjonalizmu :rolleyes:  


 

 

Ba, było szybsze nawet od CLA AMG

 

CLA tez na tych samych Dunlopach wychodzi (SP Sportmaxx RT). Cos jest w tych oponach, sa swietne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że założyli do niego drogowe Michelin Primacy a ponoć wychodzi na specjalnie przeprojektowanych Dunlopach.

 

powaznie? Ja wlasnie doswiadczam roznicy miedzy standardowymi Primacy, a Dunlopami  - na BRZ, dokladnie te same modele opon, co w STI, tyle ze rozmiar inny. Roznica jest jak miedzy jazda po suchym i jazda w deszczu, masakra! Calkiem inne auto. Wiec jak zalozyli te Micheliny i odwazyli sie wyciagac wnioski w porownaniu do innych aut, to tylko pogratulowac profesjonalizmu :rolleyes:  

 

tak, przyznali sie w samym tescie. co w ogole bylo dosc dziwne bo jako auto "referencyjne" okreslili Audi S1 (to B-grupowe, replike) na slicku - czyli jednak rodzaj opon mial dla nich jakies znaczenie i potrafią je rozróżniać. Byl to chyba ostatni numer polskiego wydania TG jaki kupilem :)

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kilka osób może kilka różnych wniosków z tego samego tekstu wyciągnąć, ale jak dla mnie to TG wyraźnie podkreślił, że to opony są fatalne, przez co cięzko ocenić auto. I jeśli mieli jakikolwiek negytywny stosunek do STI, to raczej była to bezosobowa pretensja, że na takich oponach przyszło im to auto testować. A dalej po prostu opisali co się z autem działona tychże Michelinach i jaki czas uzyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...