Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz zdjęcia jak wyglądał przed naprawami to podziel się w wątku "zakup kontrolowany", Może ktoś akurat będzie zainteresowany tym egzemplarzem to sprowadzisz go na ziemie. 

 

zdjęcia widziałem, nie otrzymałem ich bezpośrednio, stąd się nie podzielę, ale po tym, co zobaczyłem na pewno bym tego samochodu nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zdjęcia widziałem, nie otrzymałem ich bezpośrednio, stąd się nie podzielę, ale po tym, co zobaczyłem na pewno bym tego samochodu nie kupił

 

Jak tak to w porządku, myślałem, że to jakaś tajemnica. Tak czy owak jeśli kupujący nie będzie laikiem, to poprosi o VIN i sobie go sprawdzi. Ale tak to zaoszczędziłbyś kilku osobom na pewno trochę czasu ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

trochę czasu
raczej sporo pieniędzy... 

 

 

 

Tak czy owak jeśli kupujący nie będzie laikiem, to poprosi o VIN i sobie go sprawdzi.
laicy raczej nie wchodzą na Forum, tak przynajmniej zakładam... 

 

 

 

i dobrze, bo już myślałem, że chcesz zdradzić mojego WRX 
nie, ja jestem stały w uczuciach, ale obserwuję rynek ;-) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam, nie bywam, nie ogarnięty jestem jak mawia młodzież tutejsza... ale kocham swojego Białaska!!!!

Bo jest z krwi i kości samochodem, jeździ jak wściekły a będzie wścieklejszy jeszcze po docierce :D

To jest po prostu genialne auto!!! Esencją motoryzacji jest, tak jak moja żona Zofia esencją kobiety jest :yahoo:

Jesteśmy sobie przeznaczeni, tzn. ja i Biały :) żonę zawsze można zmienić B)

Jestem tak podjarany, że spadam na off top :D miłego wieczoru :mrgreen:

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sti '15 przebieg 15.000 tys uszkodzenie panewki korbowodowej. Gwarancja. Podobno oleju nie brakowało.

co za kibel z tym silnikiem.... mam ten sam motor i do tej pory sie nie martwilem, ale widze, ze jakas plaga....

Mozna tego jakos uniknac??? Pilnuje stanu, wymieniam co okolo 5tys, nie katuje...

...ale jade z synem 700 km na WRC i nie chcialbym wracac na lawecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sti '15 przebieg 15.000 tys uszkodzenie panewki korbowodowej. Gwarancja. Podobno oleju nie brakowało.

 

co za kibel z tym silnikiem.... mam ten sam motor i do tej pory sie nie martwilem, ale widze, ze jakas plaga....

Mozna tego jakos uniknac??? Pilnuje stanu, wymieniam co okolo 5tys, nie katuje...

...ale jade z synem 700 km na WRC i nie chcialbym wracac na lawecie

Może tak, może nie. Robisz wszystko z głową a i tak może się zdarzyć. W sumie to nie wiadomo. Padają po 15 k km albo jeżdżą po 100 i więcej tys. km. Kochaj albo rzuć :)

Ale jakie emocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...