Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ps. dzięki Barteq za wsparcie moralne przez ostatnie kilka tygodni :thx:

Nie ma za co...;)

 

...poczekaj jeszcze chwilę....:) i będzie białas w domku.... :yahoo:

 

potem docieranko... które jest najważniejsze w Tym aucie..... :ok:

 

1/1 z SJS-em ( w pakiecie) :thumbup: .... potem Zlot STI 30 Lipca w Kielcach....itd itd....:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@martrix, gratulacje! Dobry moment, zeby pojechac na wakacje autem ;)

 

 

Hmmmmm bialy.... ja bym chyba pstryknal felgi na majtkowy niebieski i do tego akcenty na karoserii w podobnym kolorze ...  ^_^  

Bardzo Cię lubię :D

 

Ale te srebrne nakładki nad wydechem...no nie wyglądają dobrze mówiąc delikatnie.

 

Wyglądają jak coś niefabrycznego i doklejonego na siłę.

Elmo nie chce mi się polemizować z Twoim subiektywnym poczuciem seryjnych subarowych dogmatów :angry: to jest w pakiecie akcesoriów subaru i czekałem na to miesiąc żeby sobie przykręcić jak przyleci od Japców i nie będę odkręcał, bo Tobie się nie spodobało :wacko: Mnie się podoba, a jak mi się znudzi za rok to odkręcę :P

 

 

Ale te srebrne nakładki nad wydechem...no nie wyglądają dobrze mówiąc delikatnie.

gdyby były ciemne (np w kolorze felunku) to chyba by wyglądało to lepiej, ale z drugiej strony "zniknęły by" na tle tego ciemnego tła

 

O to, to ;)

 

Gratulacje @@martrix!! Niech się dobrze beSTia spisuje i cierpliwości, te kilka dni oczekiwania na STi stojące na wyciągnięcie reki to jak..... miesiąc  ;)

Wiem ale chyba pampers adult size zamówię, bo ja nie wiem ja rozchodzę te kilka dni czekania :angry: Dzięki Chojny :jdm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. dzięki Barteq za wsparcie moralne przez ostatnie kilka tygodni :thx:

Nie ma za co... ;)

 

...poczekaj jeszcze chwilę.... :) i będzie białas w domku.... :yahoo:

 

potem docieranko... które jest najważniejsze w Tym aucie..... :ok:

 

1/1 z SJS-em ( w pakiecie) :thumbup: .... potem Zlot STI 30 Lipca w Kielcach....itd itd.... :)  

 

Barti jak to powiedzieć... you made my STI :P

 

@@martrix, nie bierz do siebie moich wypowiedzi. Każdy ma inny gust. Peace&Love  ;)

Elmo, zawsze szanuję Twój dystans do The Forum, od wielu lat, ale to moja beSTIa i będzie taka ;) nie czepiajmy się drobiazgów :)

Edytowane przez martrix
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale to moja beSTIa i będzie taka

To się jeszcze okaże...mówisz, że to przykręcane jest ? :evil2:  :P  :D  

 

Takie cztery śrubki na imbusa ;)  za cztery roki i tak nie sprzedam :angry: ale jakby co to już mam trzech kupieców :P

Ps. W Rzeszowie sprzedało się od stycznia 5 STI, temat w poprzednich latach niemożliwy prawie...a jednak :wub:

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodu jestem mega zadowolony i najchętniej bym się z nim nie rozstawał, jednak aktualnie bardziej od samochodu, którym jeżdżę praktycznie tylko w weekend i czasami wieczorem, potrzebne są $$ na dalszy rozwój... Może ktoś inny się nim nacieszy a ja wrócę w przyszłym roku jak trochę się ustabilizuje :D

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale to moja beSTIa i będzie taka

To się jeszcze okaże...mówisz, że to przykręcane jest ? :evil2::P:D

Takie cztery śrubki na imbusa ;) za cztery roki i tak nie sprzedam :angry: ale jakby co to już mam trzech kupieców :P

Marek, pamietaj, ze ja jestem pierwszy w kolejce ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ufff odebrałem wczoraj :yahoo: pierwsza jazda Białym, bardzo duuuużżżżooo emocji, nie potrafię opisać co czuję i znowu jestem małym chłopcem :D

spałeś w domu czy w samochodzie? ;) - gratki, niech się dobrze sprawuje :)

 

Przez chwilę miałem ochotę rozłożyć siedzenia i się glebnąć w środku :P Dzięki :)

 

 

i znowu jestem małym chłopcem

Czyli alkoholu w sklepie nie kupisz :P Gratki  ;)  

 

Dzięki :) coś się Elmo wymyśli, wyglądam na dużo starszego :D jest parapet będzie impreza :P:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ufff odebrałem wczoraj :yahoo: pierwsza jazda Białym, bardzo duuuużżżżooo emocji, nie potrafię opisać co czuję i znowu jestem małym chłopcem :D

spałeś w domu czy w samochodzie? ;) - gratki, niech się dobrze sprawuje :)

 

Przez chwilę miałem ochotę rozłożyć siedzenia i się glebnąć w środku :P Dzięki :)

 

 

i znowu jestem małym chłopcem

Czyli alkoholu w sklepie nie kupisz :P Gratki  ;)  

 

Dzięki :) coś się Elmo wymyśli, wyglądam na dużo starszego :D jest parapet będzie impreza :P:drinks:

 

to ja się oferuję jako kierowca - mogę spokojnie odstawić gorzałę ten jeden raz :lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI: (w wolnym tłumaczeniu...) Wydział Subaru zajmujący się krzewieniem kultury browarniczej na Kresach Wschodnich :drunk:

post-3711-0-35685400-1463686934_thumb.jpg

Edytowane przez martrix
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz porządnie opić to nie bedzie sie psuł . Gratulacje zakupu!

Trochę się boję nadchodzącego weekendu ;) ale nieoblany to jakoś tak się nie godzi po staropolsku :P . Dzięki :)

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, wytrwałości w docieraniu, emocje dopiero będą jak będziesz mógł wykorzystać potencjał samochodu w 100%  ;)

Miłosław kiedyś był lepszym piwkiem, od kiedy sprzedają je w "Żabkach" wydaje mi się, że idą w ilość, a nie jakość  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, wytrwałości w docieraniu, emocje dopiero będą jak będziesz mógł wykorzystać potencjał samochodu w 100%  ;)

Miłosław kiedyś był lepszym piwkiem, od kiedy sprzedają je w "Żabkach" wydaje mi się, że idą w ilość, a nie jakość  :)

Dzięki Adi, muszę się pilnować, bo nóżka swędzi ;) ale będzie spokojnie jak w instrukcji obsługi :).

Co do Mirosława :) masz rację, jednak wciąż daje frajdę z picia :P Ciechan to już nie to co kiedyś, jeszcze Lwówek daje radę niefiltrowany :) .

 

Dzisiaj taka sytuacja: skrzyżowanie, czekam na zielone, na sąsiedni pas podjeżdża Toyota Yaris biała hybryda, kierowca patrzy na Białego z uśmiechem na twarzy,

kciuk do góry i pozdrawia mnie, ja odwzajemniam i jest fajnie :D

Mało samochodów budzi takie emocje jak STI :yahoo:

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...