Skocz do zawartości

[Krakow]Zimowe slizganka [jest snieg i co?!]


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przejeżdzałem przed godziną obok zajezdni i widziałem trwające tam prace budowlane, chyba stawiają płot? Na pewno wmontrowali jakieś mocowanie -krawęzniki na płot, więc może nie bedzie sie dało wjechać. Ale nie przekonamy sie jak nie spróbujemy.

Zajezdnia bielutka, śnieg dziewiczy, nie skażony żadnym slajdem :twisted: Ja spróbuje sforsować zapory. Czyli 16.00 na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma sie gdzie zakopać, jesli tylko wjedziemy to śnieg zaraz zamieni sie w wodę :roll:

 

To może ten placyk w skawinie jak zajezdnia będzie zamknięta. Tylko czy śnieg się utrzyma do wieczora? Bo z okan w pracy widzę normalnie pogrom jaki słońce robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dopiero teraz czytam ten watek :?

Przed chwila wrocilem ze slizgawki, najapierw parking pod M1, potem parking pod Multikinem(oba zasniezone) az wkoncu kostka brukowa pod geantem :wink: siwy dym z opon...

Potem jeszcze mycie felg ze sniegu i lodu bo kierownica trzepalo(mycie pomoglo) maly slajdzik przy wyjezdzie z Arge i do domu , najezdzilem sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze male, choc fajne, miejsce na ul. Mackiewicza (przecznica od Opolskiej) pod supermarketem Elea (dawniej Billa). W miare rowno, kostka brukowa, ubity przez klientow snieg :twisted: Dzisiaj na pewno nie podjade bo mam wielgachna kupe nauki, ale jutro (wtorek) czemu nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjazd z a4 na tyniec, w lewo, kilka km, w lewo na skawine, znow kilka km,

w prawo przez mostek, do konca, w lewo, przez tory, 500m i placyk po lewej.

tak w duzym skrocie :mrgreen: duzo lepiej jest skrecic w prawo, a nie na placyk.

kierunek kopanka-ochodza-facimiech-wielkie drogi. taki moj firmowy "os" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taki rząd słupków, ale w pewnym momencie jednego nie ma i tam trzeba wjechać i jest się już na miejscu :wink:

 

UWAGA !

teraz tamtędy się nieda wjechać-wkopali wysokie krawężniki. :x

trzeba pojechać kilkadziesiąt metrów dalej-jak skończą sie słupki wjechać na pobocze i cofnąć na zajezdnię 8)

 

wesołego upalania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...