Skocz do zawartości

[Krakow]Zimowe slizganka [jest snieg i co?!]


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gr1zly, do placyku w Skawinie trzeba miec jakies slupki/opony bo inaczej to malo kreatywna zabawa, nie znaczy, ze nie efektowna :twisted:

 

Myslicie, ze jest wystarczajaco duzo sniegu? Bo jak patrze przez okno to marnie jakos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... panowie zajezdnia to już niedługo i będzie zamknięta, słupki na nowe ogordzenie już wstawione nawet tam gdzie ostatnio się wjeżdżało, teraz chyba trzeba po chamsku przez nowy chodnik i między te słupki się zmieścić ...... ja nie będę miał problemu :twisted: ...... to co 20.00 czy może wcześniej np. koło 18.00 ??

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt byłem tam badać sprawę i Subaraczki jak i moja sierra będą miały problem... nie wiedziemy... :evil::evil: chyba trzeba coś innego wykombinować... :roll:

 

WRC fan, pochwale się, że sierrunia na wcześniejszą gwiazdkę dostała nowe lampy z tyłu i teraz się świeci jak należy... :wink: dopiero co skończyłem się z nimi babrać… :twisted: Jak się uda to pod choinką znajdą się jeszcze amorki na przód... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to może ustawmy sie np. pod SIPem o 20 i grupowo zadecydujemy . Co Wy na to ?

 

 

WRC fan, pochwale się, że sierrunia na wcześniejszą gwiazdkę dostała nowe lampy z tyłu i teraz się świeci jak należy... dopiero co skończyłem się z nimi babrać… Jak się uda to pod choinką znajdą się jeszcze amorki na przód...

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to może ustawmy sie np. pod SIPem o 20 i grupowo zadecydujemy . Co Wy na to ?

Popoeram... Tyle, że ja bym sie ustawił o 19... Do 19:15-19:30 pewnie będziemy sie zjeżdzać, zdeydujemy i na 20 będziemy już może na jakimś miejscu do ślizgania... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...