Jump to content

[Krakow]Zimowe slizganka [jest snieg i co?!]

Than_Junior
 Share

Recommended Posts

Dobra, tylesmy gadali nt. slizgania w innych tematach, ze czas zalozyc jakis spotkaniowy topic, bo niektorzy mniej cierpliwi nawet po spotkaniu sami pojechali upalac :)

Ktos pisal, ze zajezdnia znow otwarta, wiec mamy juz dwoch kandydatow na miejsce (pierwszy to Skawina). Teraz jeszcze ustalmy termin. Domyslam sie, ze dzisiejszy wieczor narazie odpada, ale trzeba sie nastawic, ze bedzie to spontan (kiedy sniegiem trochu mocniej sypnie). W zwiazku z powyzszym wartaloby sie wymienic nr komorkowymi - moge wyslac zainteresowanym na pw.

Chetni prosze wpisywac sie na liste 8)

• Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.... mi się tak spodobało wczoraj na zajezdni, że jak tylko spadnie śnieżek to odpalam malczana i jadę się poślizgać ..... daleko w sumie nie mam :D ..... tylko żeby znów jej nie zamkneli :?

pzodr. matt

Jak znam zycie to jak tylko minimalna warstewka bialego sie pojawi to pewien zaturbiony antyk koloru tej warstewki sie zjawi na zajezdnii zanim Wy pomyslicie ze warto by sie tam wybrac :mrgreen:

zamin sie warstewka pojawi :mrgreen:

odwilz :evil: ale musze przyznac, ze goodyeary ultra gripy uw3 dobrze odprowadzaja wode... dzisiaj zrobilem sporo kilometrow tym deszczu...

ja sie tez pisze - moj numer macie :wink:

Dobra, tylesmy gadali nt. slizgania w innych tematach, ze czas zalozyc jakis spotkaniowy topic, bo niektorzy mniej cierpliwi nawet po spotkaniu sami pojechali upalac :)

niecierpliwi to pojechali podczas spotkania :twisted:

śnieżek za oknem pada :) Może parking pod castoramą na zakopiańskiej? Duży, równy, bez krawężników :)

I masz rzut beretem :mrgreen:

Ja chętnie sie poślizgam ale musi dopadać tego śniegu bo szkoda mi opon (tak naprawe to niedobór mocy na asfalcie) więc narazie nie zdecyduje się jeszcze.