Skocz do zawartości

[Krakow]Zimowe slizganka [jest snieg i co?!]


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie niestety odpada, musze sie uczyc. :( tym bardziej, ze pierwszy stycznia na pewno bedzie wyrwany z zycia...

 

....Than, dwie godzinki (jedna na dojazd druga na lotnisko) Cię nie zbawią 8) ...... ja mam pierwszy egzamin 10.01 i też winienem był siedzieć nad książkami ale jeżdżąc maluchem nie wolno nie wykorzystać zimy :D .....

 

.... OGS, czyli rozumiem, że mnie wypuszczasz i jak dacha nie strzele albo kół nie pourywam to sam sie zjawisz poszaleć :mrgreen: ......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... byłem chwilę na Dywizjonu303 (tu przy blokach) i dalej lipton z tymi płytami :? ..... wprawdzie o wiele mniej czuć nierówności ale na moją zawieche to nadal jednak nie to :| .... subarakiem myślę śmiało można pojeździć ..... za to pod marketami fajne warunki tylko aut pełno, najlepiej będzie pod plazą, bo tam pan traktorem z pługiem upalał i będzie w sam raz do poślizgania :twisted: ....... jakbyście się jeszcze dziś wybierali to proszę o info na koma 8) ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wlasnie na placyku o nazwie Krakow... super :mrgreen: ale bylem tez na lotnisku w Czyzynach... i powiem wam, ze jest niezle... duuuzo sniegu wiec dziur nie ma - ale zawias i tak ma duzo do roboty ze wzgledu na zamarzniete koleiny sniezne... ale zabawa przednia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...