Skocz do zawartości

[Krakow]Zimowe slizganka [jest snieg i co?!]


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurde właśnie się zorientowałem że zapomnieliśmy spowrotem ustawić ten słupek co go wytargaliśmy z ziemi :shock: :mrgreen:

 

 

Było super, kto nie był niech żałuje. Jednak nie obyło sie bez ofiar vide ŚP sprzęgło z Piotrkowego Legaca :wink:

jak przyjade nowe sprzęgło dotrzeć to włożę słupek :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CD,że dzwoniłeś. ja tez upalałem do nocy....I nie wiem co jest lepsze "na śnieg".... :mrgreen:

 

Alex, kaj ześ ty był, że tyle śniegu?

W Beskidach!!!Śniegu było po pas...Skutery sie kopały w puchu....Polecam wszystkim taką wyprawę!!!Wrażenia naprawde niesamowite....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ja mogę... Oponki to moja specjalność... Całe szczęście tą jedną udało się wyciągnąć... Sposób tez mi siepodobał... :twisted: A propos Azrael, tych gości widziałem jeszcze jakieś 2 godzinki po odłączeniuie się od Was... Ponoć wiązkę kabli urwali o krawężnik.... :roll: :wink:

 

ALEX, no to pozazdrościć... Ale ......... :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a moze by sie tak kiedys do Szczyrku na salmopol wybrac??

Ja bylem wczoraj(niestety nie subaru :twisted: ) , warunki skandynawskie, bandy ze sniegu 1-1,5m :mrgreen::mrgreen: Doslownie szlag mnie trafial ze nie mam auta...

Bylby ktos chetny na taki wyjazd, jesli tak to moglbym poprosic kumpli z CB o zabezpieczenie OSu...

Taki wyjazd musialby byc po 22 , wczesniej lepiej nie ryzykowac

a juz najlepiej jezdzic tam po polnocy

W kazdym razie zabawa jest przednia i dzieki bandom "raczej" bezpieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wrocilem ze slizganka na przeciwko zajezdni na Czyzynach.... pokrecilem sie na tym malym placyku miedzy oponami Fiatem Uno 8) Strasznie oblodzony ale ze predkosci niewielkie to nie bylo strachu :lol: Tylko mam problem z ręcznym bo ledwo lapie a jak juz zlapie to nie odblokowuje sie do konca i czuc ze hamuje samochod przez pewien czas po puszczeniu :? Na niewielkich spadkach mam cos jak hillholder :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilemz miasta... jest 20:40... jest pieknie :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Caly Krakow to jedna wielka zajezdnia :twisted::twisted::twisted:

 

Aha... i jescze jedno... po wczorajszym zdecydowalem, ze trzeba zrobic z 400 psow w samochodzie bo jeszcze zadne kombi nie siedzialo mi tak blisko i tak dlugo na ogonie jak Piotr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... na zajezdni wczoraj było pięknie :D ....... nie wiem co dziś się tam musiało dziać ale pewnie jeszcze lepiej było :mrgreen: .... szczerze powiedziawszy jak na ulicach jest tyle śniegu co teraz to mi nie potrzebna zajezdnia :lol: .... nie no, żartuje 8) ...... uczyć się trzeba w bezpiecznych miejscach a nie na ulicy.....

 

P.S. podobno wczoraj sjs-ik już zawitał na zajezdni :roll: ..... może nie koniecznie do kielc trza jechać, żeby poduczyć się pod okiem AL i spółki :roll: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poupalane... :mrgreen::mrgreen: Zaliczone 4 placyki i trochęmiasta.... Drogowcy sie biorą do roboty ale ze wszystkim nie dadzą pewnie rady... Ja niestety zajeździłem to i owo... Ze slajdów jestem dumny ale półośka do wymiany... :evil: do domku sie doczłapałem i jak tylko się naprawie to czekam na kolejne wieści o upalanku... :wink: Jeżeli będzie tak ostro jak dziś to uuuuuu.... :mrgreen: I jeszcze się przekonałem, że sierra 4x4 na lodzie z pod świateł się lepiej zbiera niż Policyjna astra... Nie wiem po co ale się panowie do mnie przystawili... :shock: ojjjjj dostali baty... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...