Skocz do zawartości

[Krakow]Zimowe slizganka [jest snieg i co?!]


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem takze, pojezdzilem troszke, ale to nie to co bylo mi dane dzieki uprzejmosci Piotra sprobowac (Dzieki wielkie), pierwszy raz prowadzilem auto 4x4 i to na sliskim:) (przepraszam za kilka przejechanych opon) Teraz nie moze byc inaczej jak nastepne moje auto AWD, a i jestem pod wrazeniem jazdy Piotra, ostro szedl:)

 

Szkoda, ze koledzy dojechali pozniej, a ja musialem sie zbierac. Mam nadzieje, ze w tej zimie jeszcze nie raz sie spotkamy na jakims placyku i w wiekszym gronie.

 

Ps. Piotr mam nadzieje, ze nie zgasilem silnika jak wysiadlem, bo z wrazenia nie pamietam momentu wyjscia z auta i teraz bije sie z myslami jak to bylo (brak doswiadczenia i nawyku z turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieje, ze w tej zimie jeszcze nie raz sie spotkamy na jakims placyku i w wiekszym gronie.

mam nadzieję,że już w niedzielę...w Wieliczce :!:

 

Alex, właśnie - co jest tam w tej twojej Wieliczce..? Bo już mi OGS coś mówił o jakimś placyku, a że do Wieliczki mam rzut beretem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem takze, pojezdzilem troszke, ale to nie to co bylo mi dane dzieki uprzejmosci Piotra sprobowac (Dzieki wielkie), pierwszy raz prowadzilem auto 4x4 i to na sliskim:) (przepraszam za kilka przejechanych opon) Teraz nie moze byc inaczej jak nastepne moje auto AWD, a i jestem pod wrazeniem jazdy Piotra, ostro szedl:)

 

Szkoda, ze koledzy dojechali pozniej, a ja musialem sie zbierac. Mam nadzieje, ze w tej zimie jeszcze nie raz sie spotkamy na jakims placyku i w wiekszym gronie.

 

Ps. Piotr mam nadzieje, ze nie zgasilem silnika jak wysiadlem, bo z wrazenia nie pamietam momentu wyjscia z auta i teraz bije sie z myslami jak to bylo (brak doswiadczenia i nawyku z turbo)

Wszystko było ok. :)

Do nastepnego razu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z czyzyn :twisted:

 

O tej godzinie pusto... trasa mala i duza super wyczyszczona ale zamarzlo to co sie roztopilo i jest warstwa lodu... pojezdzilem po malej, po duzej, po mieszanej, pod prad... zakrecilem baczka i pojechalem do domu... Zona jak zobaczyla wjazd na placyk to powiedziala, ze chyba tylko koparka tamtedy wjedzie... a tu prosze terenowy WRX :twisted:

 

O ktorej jutro jezdzicie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, drogi OGS, to nic nie bedzie, jesli dzisiaj nic z nieba nie spadnie. Bylem dzisiaj w drodze powrotnej z uczelni na tym parkingu pod Elea, o ktorym mowilem. Jeszcze jest duzo sniegu i lodu (sprawdzilem :twisted:), ale miejscami juz sa dziury :|

 

A ten wjazd na zajezdnie to jaki jest? Moze jakies foto z telefonu? Bo Primerqa to nie Impreza, niechetnie wypuszcza sie poza asfalt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ja wczoraj nie dałem rady ale dziś chcem się wybrać na zajezdnie na chwilkę odprężenia przed wykładami więc sprawdze nowy wjazd ..... jak ja przejade to każdy przejedzie :twisted: .... a jak nie przejade to będę dzwonił, żeby ktoś z linką przyjechał :lol:

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten wjazd na zajezdnie to jaki jest? Moze jakies foto z telefonu? Bo Primerqa to nie Impreza, niechetnie wypuszcza sie poza asfalt :(

 

Zamarzniete bloto wiec nie w nawierzchni jest problem lecz w roznicy wysokosci... impreza nie zawisnela - ale to wysoki samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bylim na zajezdni :D z Mattem i Ogsem (choc tylko na chwilke :wink:). Faktycznie warunki nie jakies super, bo +3° bylo i snieg mokry, taka papka, ale my z Mateuszem dobrze dawalismy rade na plycie poslizgowej :P

Wjazd istotnie jest mozliwy, bo budowlance wyjezdzili za latarnia. Kraweznik nawet nie taki wysoki, jedyne co, to przy wyjezdzaniu jest kiepska widocznosc, bo juz sie zakret zaczyna.

Choc wyglada na to, ze robole robia tylko chodnik, to jednak trzeba sie pospieszyc, bo noz im rozkaza wybudowac jakis masywny plot :| (na wszelki wypadek: ma ktos Hummera? :mrgreen:)

 

 

[EDIT] zapomnialem dodac, ze wszystkim, ktorzy wykazali zainteresowanie tematem i ktorzy podali mi swoje nr kom, poinformowalem :) Jakby ktos chcial tez zostac dopisany do listy chetnych, kontakt na pw :) aha, no i wymieniajcie sie tez miedzy soba, bo ja nie bd robil za centrale telefoniczna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... właśnie wróciłem z zajezdni, potrenowałem :twisted: przed kręciołkiem gdzieś z poand godzine, później dojechał Than i na sekunde wpadł OGS..... warunki super, śnieg + mokry asfalt i piękne słoneczko ...... z Thanem na płycie poślizgowej jeździliśmy slalom i na koniec Than miał co-drive :lol::mrgreen: .... dla mnie byyło bomba.... trzeba się spieszyć zanim panowie skończą roboty i zamkną, co by nie mówić obecny, dość kulturalny wjazd na plac 8) ........

 

pzodr.. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek kopanka-ochodza-facimiech-wielkie drogi. taki moj firmowy "os" :)

 

Pracujesz w Skawinie?

 

nie, ale bywam z surowcem w wielkich drogach, u naszego kooperanta.

tpm - kataforetyczne zabezpieczanie elementow metalowych - takie wanienki :wink: .

sa na koncu tego "os'u" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj na placyku w Wieliczce (tym od Dobczyc) - ale sucho :/... 1/4 placu zalodowaciala ... mozna sie poslizgac ale szkoda opon w sumie...

nazywa się Targowica!!!Bywał tam J.Kulig, L.Kuzaj i inni. Widzę,że wszyscy ostro się przygotowują na niedzielę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, mialem do Ciebie dzwonic ale mialem doslownie 10 minut... zreszta tam zabawy nie ma na razie :roll: ... ja na niedziele sie nie szykuje, ale ogolnie forme trzeba trzymac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...