Skocz do zawartości

Mercedes W126 560SEC


eMTe

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma w116 z bodajże 1978r. z silnikiem 3.5. Dźwięk silnika i doznania z jazdy...nie do opisania. On mówi, że jak raz kupisz zabytkowego mercedesa, to będziesz je kupował aż do samej śmierci. Będziesz je trzymał u znajomych po garażach, ale nie przerwiesz tego ''procederu'' :P On w wieku 20 lat ma już w123 na żółtych blachach i właśnie tą ''eskę''. A ambicje ma chyba na wszystkie modele mercedesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 5.6 z SEC ma sie ni jak

Jasne ze ma sie nijak. Niemniej ten 'wisniak' jest pierwsza kategoria. To byla odbowiedz Mercedesa na M3.

Nasi nawet tym upalaja

Ja wiem, ja wiem tylko to nie moj target. 190tka to typowo sportowy wózek , ja wole cos kanapowatego z mega wielkim i mocnym "motórem" Pozatym SEC podobał mi sie od zawsze, ma w sobie tyle elegancji i stylu, ze moze zawstydzic nie jedną najnowszą S-klase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mówi, że jak raz kupisz zabytkowego mercedesa, to będziesz je kupował aż do samej śmierci. Będziesz je trzymał u znajomych po garażach, ale nie przerwiesz tego ''procederu'' :P

 

Potwierdzam, to jest jak narkotyk, a ja jeszcze mam taka słabośc szczególnie do aut z lat 70. Na Discovery HD Showcase, leci taki program "Samochody - klasyka gatunku", gdzie bohater programu poszukuje kolejnych, rzadkich modeli samochodów, by następnie z pomocą zespołu mechaników przywrócić im dawny blask i z zyskiem sprzedać na aukcji. Jakie tam się samochody przewijają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy skrzydle Evo2, STI ze swoim parapetem klęka

Dzis widzialem takiego w bilgoraju, nie wiem czy ori czy replika, ale nie wyglada wcale tak zle, spoiler nie jest w rzeczywistosci taki wielki i wspolgra z bryla calego samochodu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo napisał(a):

Przy skrzydle Evo2, STI ze swoim parapetem klęka

 

Dzis widzialem takiego w bilgoraju, nie wiem czy ori czy replika, ale nie wyglada wcale tak zle, spoiler nie jest w rzeczywistosci taki wielki i wspolgra z bryla calego samochodu ;p

 

gforce, ale mnie się on bardzo podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja z kolei czekam aż pewien Pan zdecyduje się na sprzedaż swojego Mercedesa 500SEC z 1983r. z oryginalnym przebiegiem około 85000km. Samochód od początku w jego rękach, wszystkie części oryginalne, prawdziwy rarytas który z czasem będzie tylko zyskiwał na wartości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał SEC420 ,wrzucił ładne felgi AMG i mniej restrykcyjny wydech,kurka jestem zakochany w tym aucie,sama linia jest boska i niepowtarzalna,a dźwięk silnika absolutnie obłedny :!: :!:

Będąc na tuningowisku w Legnicy kilkanaście dni temu gadałem z gościem ,który wpadł 420-tka ,i normalnie szczena mi opadła :!: :!: Auto absolutnie oryginalne,wymuskane,odpicowane,total seria,nawet kozackie felgi z parapetem z epoki.

Mało tego,podszedł przy nas gośc i mówi że 9k dake od ręki,a facet na to:" cena dobra,ale jak sprzedam to gdzie znajdę oryginały z epoki za dobrą cenę :?: " i odesłał gościa z kwitkiem :mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem czarną 500SEC z 88' roku na katalizatorach.

Największy problem z tym autem (dla mnie), że jest zbyt mało sportowe.Idealne na długie wypady w ciszy i komforcie.

Dla mnie jeden z ładniejszych merców ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...