Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Tu bardziej chodzi o to , żeby auto uchwycić w ruchu. A, że w takiej specyfikacji jak ma Dubaj , ciężko płynnie ruszyć to pewnie zdecydowano sie na linkę i holowanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan, ADK90,

Było jeszcze inaczej :)

Nie chciałbym, by ktoś śmigał moim STI. Tak samo podchodzimy do zabawek, które są nam podstawiane :)

Używaliśmy czegoś, co nazywa się RIG. Potrzebowaliśmy, by tło się lekko poruszyło, a samochód stał nieruchomo. Sorki za spamowanie, ale myślę że efekt finalny to rekompensuje ;)

evo033_web.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5:50 :D

 

i niech ktos mi powie na podstawie akcji ze srebrnym gtkiem na samym poczatku, ze lepiej jest pokonywac nawroty bez rekawa ;) swoja droga to straszne frajerstwo tak sie wkleic w bande :D

 

Dobra Panowie, tu macie filmik:

 

 

 

Oglądajcie, komentujcie, analizujcie, wybrzydzajcie i odsłon nabijajcie, bo sponsor ma być zadowolniony ;)

 

myj fure przed zawodami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co wywija ten civic na początku to robi wrażenie ;)

 

Racja !tak pięknie rzuca dupką, czuje furkę - chyba się urodził w Civicu ;) za to koleś w niebieskim Clio to zupełnie przeciwny biegun... :facepalm: ale plus dla niego, że ćwiczy na torze a nie na ulicy, bo "jesteśmy" bezpieczni :thumbup:

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan, ADK90,

Było jeszcze inaczej :)

Nie chciałbym, by ktoś śmigał moim STI. Tak samo podchodzimy do zabawek, które są nam podstawiane :)

Używaliśmy czegoś, co nazywa się RIG. Potrzebowaliśmy, by tło się lekko poruszyło, a samochód stał nieruchomo. Sorki za spamowanie, ale myślę że efekt finalny to rekompensuje ;)

 

niestety kłuje w oczy nieadekwatny blur felgi vs tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo się ruszam, więc z zapałem przeglądam youtube'a i trafiłem na cuś takiego...

:mrgreen:

kierowca tego BMW zginal w wypadku - prowadzil nie on, a jakis jego znajomy (on akurat przezyl)

 

http://www.carscoops.com/2013/06/georgian-bmw-m5-driver-giorgi-tevzadze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...