Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie jest tak naprawdę 8" ? rozmiar podany na nośniku dotyczy średnicy samego krążka, 10,5" to raczej przekątna samej dyskietki

 

 

Ale internet też na niego się mieści jak nagrasz jednostronnie. Niezły kaliber:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś do Bułgarii przez Rumunię jechał, to tutaj można trochę agrafek zaliczyć. Wysyłam "as is" znad Morza Czarnego. Początek to nuda, ogólnie familijnie, potem trochę lepiej. Do rajdu daleko, ale i tak frajda z jazdy dla wszystkich była.

 

Pozdrawiam z BG

 

PS. Udało mi się za 16. próbą na iphonie obrócić film. Panie i Panowie - płasko Forkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was forester na tym filmie też jedzie po ścianie? :mrgreen:

Oj tam, oj tam. Przesunięcie w domenie cyfrowej. Zapanuj nad telefonem, żoną i dwójką maluchów :D

 

Napisał "as is", tak czy nie?

 

Eee, gupi gugiel. Nie umi obracać - musiałem własnym telefonem zrobić. Patrz linka powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś do Bułgarii przez Rumunię jechał, to tutaj można trochę agrafek zaliczyć. Wysyłam "as is" znad Morza Czarnego. Początek to nuda, ogólnie familijnie, potem trochę lepiej. Do rajdu daleko, ale i tak frajda z jazdy dla wszystkich była.

 

Pozdrawiam z BG

 

Link cut

 

Czy mię przeglądarki wariują czy wsad przez Waćpana yagoolara został wycofany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś do Bułgarii przez Rumunię jechał, to tutaj można trochę agrafek zaliczyć. Wysyłam "as is" znad Morza Czarnego. Początek to nuda, ogólnie familijnie, potem trochę lepiej. Do rajdu daleko, ale i tak frajda z jazdy dla wszystkich była.

 

Pozdrawiam z BG

 

Link cut

 

Czy mię przeglądarki wariują czy wsad przez Waćpana yagoolara został wycofany?

 

chyba zedytowany, ja też nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax, leon, wyobraźcie sobie, że to Subaru :twisted: Ale ta Fiesta serio mi się podoba, fajny zadziony wygląd ma... lepiej niż... lanos

 

Ale STI Lanos ma chociaż 4x4 i kilka setek kunia pod maską a to jest kiepska atrapa równie dobrze mogła by się nazywać Dacia Logan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fiesty to tam może znaczek jest. :roll:

 

Może STI seria jest brzydka jako noc ale mina kierownika Porsche wyprzedzionego prze Lanosa ze spojlerami?

 

Bezcenna :mrgreen:

 

 

Może ktoś jeszcze nie widział ja ten film tysiąc razy mogę oglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zabawy Kena Blocka, jak wam sie podobają? Ja daje 9/10!! :twisted:

 

Nareszcie! :) Długo czekałem na ten moment. Ogólnie pomysł i wykonanie spoko, ale poprzednie wersje robiły większe wrażenie. Tutaj jest więcej panierki (filmowe efekty) niż mięsa w środku (motoryzacyjnego) :mrgreen: Może dlatego, że dużo więcej wymyśleć się nie da, w stosunku do tego co było w poprzednich częściach? Pozostaje już tylko show, wokół poprzednich pomysłów.

Tak czy inaczej... lubię tego kotleta, chociaż jest odgrzewany.

 

Przy okazji

5:48 :twisted:

Fajna impreza i fajny klimat. Podoba mi się luz jak panuje przy kręceniu tych wszystkich materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zabawy Kena Blocka, jak wam sie podobają? Ja daje 9/10!! :twisted:

tez mi sie podoba :)

lubie Kena Blocka, bo wlasnie cale to rajdowanie zamienia w super zabawe, mega impre itp co sprawia, ze moze to bardziej zainteresowac ludzi (mlodziez?) niz opowiesci o mieszankach opon, czy o wyzszosci dyktowania "4 prawy" nad "prawy 4" :P

Pewnie obejrzy to sporo osob, dla ktorych znaczek Subaru i Forda to to samo, bo tez owal, albo bedzie im wszystko jedno czy to Fiesta czy Fiat Panda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze się Wam zdaje bo ta akurat fiesta ma 4x4 ale tak jak ktos powiedział że z fiesty to tam jest tylko znaczek. Tam wszystko zostało zmienione na potrzeby :D

 

To wszyscy wiedzą ale tu http://www.ford.pl/Samochody_osobowe/Nowy_Ford_Fiesta próżno szukać wersji 300KM + 4x4 czego STI zarzucić nie można było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...