Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

co do szkoly bubla to ten odcinek zerknijcie na 1:10

 

marian pokonuje ten sam winkiel co ja tylko, ze druga strone http://youtube.com/watch?v=KYJSbN5_G-g ;)

 

to samo miejsce, ten sam plac, zeby jeszcze asfalt byl w stanie jak z poczatku lat 90tych jak krecono te szkole jazdy...

 

Taaa, znany i lubiany "parking RUŚ*" :wink: :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=au2UMO5oZHs staaary film - pierwsza zima w GLu. Chwilę później zaliczyłem tam kontrolowanego altonena :cool:

 

erixon musimy w końcu gdzieś pojeździć :idea: Kiedy uderzamy do Ornety :?:

 

*Ale tam wtedy była nawierzchnia :shock: A widziałeś filmy Bubla z lotniska w Gryźlinach? :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie inaczej, parking rus. nie wiem kiedy tam ostatnio byles, ale teraz jest tam tragedia (podobnie jak na gryzlinach), zima jak mocno popada to zasypuje czesc dziur, ale i tak nie jest zbyt rozowo. ja mieszkam na jarotach i "dojazdowka" na ten parking prowadzi przez kreta partie ze wsi bartag, tez dosc popularna w olsztynie ;)

 

jesli idzie o pojezdzawke to szczerze mowiac lipa, weekendy mam zazwyczaj zajete (ewentualnie niedziele, ale to nie zawsze) w taka pogode jak teraz to na plytach w ornecie przeczuwam niezbyt sprzyjajaca nawierzchnie. mam plan pojechac w okolicach listopada/grudnia na slomczyn na jakas zorganizowana pojezdzawke (wczesniej niestety nie dam rady) rozmawialem z bartkiem z (byl wtedy w ornecie niebieskim gt rsem) i on wstepnie sie pisze, moze ty tez mialbys ochote pojechac jakby terminy sie zgraly?

 

natomiast jesli idzie o miejsce jakiejs pojezdzawki lokalnej to najrozsadniejszym i najatrakcyjnieszym miejscem wydaje mi sie tor w mikolajkach. tylko nie wiem za bardzo z ktorej strony ten temat ugryzc, do kogo zadzwonic i zapytac o mozliwosci wjazdu. moze do urzedu miasta w mikolajkach? nie orientujesz sie kto teraz zarzadza tym torem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie inaczej, parking rus. nie wiem kiedy tam ostatnio byles, ale teraz jest tam tragedia (podobnie jak na gryzlinach), zima jak mocno popada to zasypuje czesc dziur, ale i tak nie jest zbyt rozowo. ja mieszkam na jarotach i "dojazdowka" na ten parking prowadzi przez kreta partie ze wsi bartag, tez dosc popularna w olsztynie ;)

Ten parking znam dość dobrze. Swego czasu nie mogło być w olsztynie KJSu żeby na ruś i gryźliny nie zajechać :wink:

jesli idzie o pojezdzawke to szczerze mowiac lipa, weekendy mam zazwyczaj zajete (ewentualnie niedziele, ale to nie zawsze) w taka pogode jak teraz to na plytach w ornecie przeczuwam niezbyt sprzyjajaca nawierzchnie. mam plan pojechac w okolicach listopada/grudnia na slomczyn na jakas zorganizowana pojezdzawke (wczesniej niestety nie dam rady) rozmawialem z bartkiem z (byl wtedy w ornecie niebieskim gt rsem) i on wstepnie sie pisze, moze ty tez mialbys ochote pojechac jakby terminy sie zgraly?

Jeśli chodzi o Słomczyn to będę się starał być na każdej pojeżdżawce jaka będzie. Jeśli nic mi nie wyskoczy i auto będzie sprawne to będę na 100%. Może uda się wyskoczyć większą grupą? JPol też zazwyczaj na Słomki jeździ, a i Bartek K ostatnio wyrażał szczerze chęci na wypad w tamtą stronę :)

natomiast jesli idzie o miejsce jakiejs pojezdzawki lokalnej to najrozsadniejszym i najatrakcyjnieszym miejscem wydaje mi sie tor w mikolajkach. tylko nie wiem za bardzo z ktorej strony ten temat ugryzc, do kogo zadzwonic i zapytac o mozliwosci wjazdu. moze do urzedu miasta w mikolajkach? nie orientujesz sie kto teraz zarzadza tym torem?

Nie mam pojęcia.

Swoją drogą pogadam z kimś z lotniska od nas. Wiem, że jakaś firma robi w szymanach eventy rajdowe czyli wjechać tam można. Pytanie za ile. Jak się czegoś dowiem to dam znaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...