Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

tyłka dali tam tak naprawde wszyscy.

po pierwsze sedzina na starcie - skoro gość był 7 po qualify to powinna była go wpuścić

po drugie kierowca - przy okrążeniu formującym nie powinien wyprzedzać

po trzecie znowu sędziowie - za powyższe powinni chyba gościa wykluczyć

 

generalnie organizacja imprezy na "wysokim" poziomie.

 

tak zrozumiałem ten film ja. może kto inny ma jeszcze inną teorię? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale wczoraj na emule ściągnąłem film Impreza STi 06 vs Forester STi jest super polecam

 

Adres jakiś, czy cuś? A najlepiej taki dla tych, którzy nie mają emula :wink: :D.

 

czy to przypadkiem nie chodzi o test z Fifth Geara, ktory Vicki prowadzi??

 

Dokładnie ten ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłka dali tam tak naprawde wszyscy.

po pierwsze sedzina na starcie - skoro gość był 7 po qualify to powinna była go wpuścić

po drugie kierowca - przy okrążeniu formującym nie powinien wyprzedzać

po trzecie znowu sędziowie - za powyższe powinni chyba gościa wykluczyć

 

generalnie organizacja imprezy na "wysokim" poziomie.

 

tak zrozumiałem ten film ja. może kto inny ma jeszcze inną teorię? ;)

 

doslownie, zreszta widac ze wyscigi dosc amatorskie, ale skoro sie inwestuje w sprzet i kreci dobre czasy kwalifikacujne do cholera bierze jak na koniec stawki ustawia.

 

chcialbym aby w Polsce odbywaly sie takie imprezy, moze kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie to kierowca bez wyobrazni, ciekawe ile km jeszcze przejedzie bez dzwona

(...)różnica w przypadku motocykla jest taka, ze jak sie wyleci z winkla lub uderzy w samochod, to na ogol straty sa po stronie motocykla lub kierujacego motocyklem(...)

Na OGÓŁ tak - 2lata temu widziałęm ogłoszenie na allegro "Sprzedam Hondę CBR1100", aukcja zawierała nawet zdjęcia, tyle że z nich wynikało, że auto w które wbity jest motocykl jest gratis :roll:

 

Załamka... :roll:

 

dokładnie :roll:

ale parafrazując jednego z tych bananowców: filmik fajny im wyszedł, na 8 lat siedzenia :D

A bohatera Wałbrzycha to BAAAAAAAARDZO przesadził. Choć jeśli się da wsadzić to jest ciota, bo ten filmik to marny dowód jest! - do podważenia w prosty sposób bez stosowania metody "na zółte papiery"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie to kierowca bez wyobrazni, ciekawe ile km jeszcze przejedzie bez dzwona

(...)różnica w przypadku motocykla jest taka, ze jak sie wyleci z winkla lub uderzy w samochod, to na ogol straty sa po stronie motocykla lub kierujacego motocyklem(...)

Na OGÓŁ tak - 2lata temu widziałęm ogłoszenie na allegro "Sprzedam Hondę CBR1100", aukcja zawierała nawet zdjęcia, tyle że z nich wynikało, że auto w które wbity jest motocykl jest gratis :roll:

 

A bohatera Wałbrzycha to BAAAAAAAARDZO przesadził. Choć jeśli się da wsadzić to jest ciota, bo ten filmik to marny dowód jest! - do podważenia w prosty sposób bez stosowania metody "na zółte papiery"!

 

A jaki to, co napisales, ma zwiazek z czymkolwiek? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do tematów z poprzedniego page'a, bo niezbyt czesto bywam na forum i trochę mnie omija.

Co do motocykla to ma taki związek, że straty w przypadku motocyklistów wystepują również po stronie samochodu i jego pasażerów - motocykl był w środku auta między tylną kanapą a przednimi siedzeniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stop ciotom drogowym"

 

 

Włoch skuterem nie jeździł .... bo zawsze go KOLEDZY wozili :P

 

To tak jak z tymi, co mają cudowne tlenione fryzury, czerwone buty i sobie estiaje kupują.

 

 

Tylko potem trzeba im RE070 sciągąć, bo w pupkę za twardo ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...