Skocz do zawartości

Czy to prawda, że Ci co mają STI nie jeżdzą nim na codzień?


Yapco

Rekomendowane odpowiedzi

turdziGT, poopowiadaj coś więcej, może w osobnym wątku :?: już nie wiem, czy mi się bardziej rz****ć czy bardziej sr****ć chce na tego naszego orzełka dwukolorowego - muszę się trochę nasłuchać, żeby się zdecydować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak to jest - się pytam właścicieli STI?

Jeździcie, czy nie na codzień?

 

Nie :mrgreen:

z racji wykonywanej pracy potrzebuję auta terenowego.

Mam starego Hiluxa z 94 roku, którym jeżdżę na codzień.

 

STI stoi głównie w garażu, jeżdżę nim 1, 2 razy w tygodniu, głównie po mieście, parę razy do roku jakaś trasa.

W miarę możliwości, i czasu upalanko. W ciągu ostatnich 14 miesięcy zrobiłem niecałe 10kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj powalaja , ciezko przezyc ze zaplacilem za swoje TDI tyle ile bym dal w PL za RS4 :roll: ale sa tez plusy :wink:

 

Wiem piwko w sklepie w przeliczeniu na plny ok 50zl wiec pojęcie alkoholik nie istnieje w Norwegi :twisted:

 

:shock: aż tyle? wiem, że drogo jest, ale 50 za piwo, to aż nieprawdopodobne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę STi na codzień, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przez 1,5 roku zrobiłem 43 tyś, auto ma ogólnie 138 tyś i jakoś sobie radzi ;)

 

Czasami męczy, czasami bardzo cieszy, ale nie ma tragedii. Odrobina samozaparcia i bardzo fajnie się jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie też tak bedzie tzn. "Z bólem sera moja żona dokończy MAZDA CX-7 260 KM' (naprawde polecam) Miałem wiele do czynieniania z Subru i dlatego zamówiłem . Jak się okazuje to H6 jest prawdziwym Unique i mam nadzieję warty pieniędzy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jeździć na co dzień [ nie trzeba się rozpisywać dlaczego - po prostu tak 8) ] ale ze względu na moją charakterystykę dnia codziennego zwyczajnie szkoda mi go wyciągać z garażu - rano odpalić, żeby przejechać dosłownie 2 km do pracy, potem postój do wieczora i znowu 2 km do domu :| więc do tego typu zadań mam dupowóz z kratką, a 'perełkę' zabieram tylko w 'dłuższe' trasy co by chociaż olej się zdążył rozgrzać :D

 

Przez 9 miesięcy przejechałem 7 tyś. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda wrx ale z silnikiem sti

I tulam sie nim codziennie

Kupilem go w kwietniu ubieglego roku jak mial ok 40000

Od kwietnia 2010 do dzis zrobilem nim20000 km

W tym w swieta ok 6000

Dzis motor ma 60000 przebiegu I ciagle zyje

Aha ja pomykam na lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę codziennie od prawie 5 lat, ale są to baaaardzo krótkie przejazdy, bo mam blisko do roboty.

 

He he... Moze nie blisko, tylko "jakos zawsze szybko dojezdzam" - tak to chyba powinno byc :-) Mi, jak jezdze teraz autem zony tez kazda droga sie wydaje dluzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...