Jump to content

Czy to prawda, że Ci co mają STI nie jeżdzą nim na codzień?

Yapco

Recommended Posts

Naszła mnie tak mała refleksja po wizycie w pewnym serwisie ogarniającym subaru.

Zapytałem ogólnie o przebiegi STI i o stan tych samochodów po około 150.000 km.

No i się okazało, że zbyt wiele takich aut nie ma, a te które są mają przebiegi poniżej 100.000 km.

I wtedy padła konkluzja, że te auta na codzień raczej nie jeżdżą.

To jak to jest - się pytam właścicieli STI?

Jeździcie, czy nie na codzień?

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie :mrgreen:

W ciągu 2 lat zrobiłem swoim STi ok. 10-12k km. Auto jest wyciagane z garazu 1-2 razy w tygodniu, czasami do firmy sie przejade, czasami na jakis spocik lub upalanko typu Ulez, wiec nie mam mozliwosci nabicia 20-30k km rocznie. Od tego ma sluzbowy dupowozik :mrgreen::mrgreen:

Poza tym, nie można zajezdzic Kochanki bo sie obrazi nie :twisted::mrgreen:

Ma byc dopieszczana, wynagradzana, obsypywana podarunkami itp itd...

Mój tata śmiga swoim na codzień. Czasami zdarza mu się śmigać Subarą za granice. Poprzedni Subarak od nowości miał 120 000km przebiegu o ile pamiętam. Nie ma problemów w poruszaniu się tym autem na codzień ;)

i tak i nie , w roku to jezdze mim moze z miesiac jak bym zsumowal wszystkie dni wiec na co dzien jest to dupowoz mojego taty a ze jest juz emerytem to razem najechalismy w 1,5 roku 10 tys km :mrgreen: .U Abta tez nie robilem wiecej jak 10 rocznie.

Tak ze jak bede sprzedawal , to jest to auto od dziadka jezdzone w niedziele :lol:

turdziGT, w Norwegii są jakieś zwyżki w ubezpieczalniach lub na jakichś podatkach za jeżdżenie STI?

Ja nie mam STI w Norwegii tylko w PL , w ubazpieczeniach nie ma tylko w cenie , bo za cene MY03-05 w Norwegii mam nowe w PL :mrgreen:

Albo dwa nawet, ceny aut w Norwegi i nie tylko aut powalają na kolana przeciętnego Polaka

oj powalaja , ciezko przezyc ze zaplacilem za swoje TDI tyle ile bym dal w PL za RS4 :roll: ale sa tez plusy :wink: