Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Albo róbmy spoty cylkicznie... w roznych miejscach.... krosno jaslo tarmobrzeg ....

 

No dokładnie, to jest dobre rozwiązanie... przy okazji będzie można się przejechać i zobaczyć inną miejscówkę. Domyślam się, że Rzeszów będzie przodował w spotach... największe miasto i więcej atrakcji ale każdy powinien się raz na jakiś czas wykazać jako organizator  ;)

 

Cykliczność trochę narzuca reżim spotkań i nie trzeba trąbić każdemu z osobna o spocie ;)

Dobrze jest też aby dany "organizator" spróbował ułożyć jakiś mini plan ale nie musi :

 

Ja sobie to tak ( dla przykładu) wyobrażam dla Krosna ( wersja letnia)  ;) :

 

1. spotkanie na dużym parkingu w miarę w centrum, powitanie.... niech nas zobaczą  :D

2, przejazd na tereny w okolicy lotniska (fajny parking i parę prostych-świetna nawierzchnia, spokój, bezludzie, naprawdę bezpiecznie) Można po parkingu zrobić jakąś mikro próbę z dwoma zawijkami..... krótko i bezpiecznie, tylko dla chętnych  :yahoo:

3. przejazd na teren lodowiska.... gokarty z pomiarem czasu. 

4. przejazd np . na rynek i wspólna przekąska (pizza, sałatka itp.)

5. runda honorowa po mieście i pożegnanie uczestników (wspólne foto)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, to jest dobre rozwiązanie... przy okazji będzie można się przejechać i zobaczyć inną miejscówkę. Domyślam się, że Rzeszów będzie przodował w spotach... największe miasto i więcej atrakcji ale każdy powinien się raz na jakiś czas wykazać jako organizator  ;)

 

Cykliczność trochę narzuca reżim spotkań i nie trzeba trąbić każdemu z osobna o spocie ;)

Dobrze jest też aby dany "organizator" spróbował ułożyć jakiś mini plan ale nie musi :

 

Ja sobie to tak ( dla przykładu) wyobrażam dla Krosna ( wersja letnia)  ;) :

 

1. spotkanie na dużym parkingu w miarę w centrum, powitanie.... niech nas zobaczą  :D

2, przejazd na tereny w okolicy lotniska (fajny parking i parę prostych-świetna nawierzchnia, spokój, bezludzie, naprawdę bezpiecznie) Można po parkingu zrobić jakąś mikro próbę z dwoma zawijkami..... krótko i bezpiecznie, tylko dla chętnych  :yahoo:

3. przejazd na teren lodowiska.... gokarty z pomiarem czasu. 

4. przejazd np . na rynek i wspólna przekąska (pizza, sałatka itp.)

5. runda honorowa po mieście i pożegnanie uczestników (wspólne foto)

 

PZDR

 

 

To są bardzo dobre pomysły. Od siebie mogę tylko potwierdzić, że lotnisko w Krośnie nadaje się idealnie. Miałem okazję startować tam w KJSie już po remoncie nawierzchni i jest idealnie gładko. Oczywiście zimą jest jeszcze bardziej pusto. Spoty cykliczne są najlepszą możliwą opcją bo łatwiej zaplanować sobie czas z wyprzedzeniem i dotrzeć nawet do innego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był czarny kolor :P tylko ciemny grafit ;) Reszta się zgadza.... jak to znów Cię nie widziałem ???

Zrobimy tak... musisz przykleić sobie świniaka na luserko a ja następnym razem będę Cię wypatrywał ;)

Póki co to odpozdrawiam.... i do zobaczenia może na jakimś spocie...

A właśnie.... co w temacie ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

auto na warsztacie ^_^

Czy to czasem nie Twój białas na numerach RZE .... nie stoi u Carfita ?

 

Nie, białas to RA Dacko . Widziałem bo byłem odebrać dzisiaj swoje :)

Edytowane przez Krajanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...