Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Spoty zwykle po południu w niedziele więc na pewno dasz radę, po rosole, na spokojnie się zebrać i dotrzeć.

Dla mnie co druga niedziela wolna a w tę pracuje :(

Proponuję następną niedzielę 30.03. Teraz na weekend zapowiadają deszczową pogodę więc i tak mogłoby być kiepsko z frekfencją.

Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc na co czekamy ? Ja proponuję się ustawić gdzieś w tygodniu, wieczorem, nawet na smaczną kolację w stylu pizza, czy umycie samochodu ;) Kwestia chęci, ja jestem otwarty na propozycję, więc czekam na kolejnych potencjalnych chętnych. Myślę, że warto by podjechać do pitstopu i spróbować tej pizzy którą tak reklamują na fejsiku :D

 

Weekendy w moim przypadku są ciężkim tematem, ponieważ jeżdżę wtedy do domu. Jestem dostępny od niedzieli wieczór do piątku w południe, potem uciekam na Dębice ;)

 

ale że mówisz o tym Pitstopie obok mnie na projektancie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to termin już mamy :)

Lokal byłby ok ale samo spotkanie fajnie gdyby było w bardziej surowym klimacie, żeby się nie ślinić na zapach pizzy (za wyjątkiem Subi bo on już będzie po obiedzie ;) ) i nie gonić do lokalu.

Przyznam, że dla mnie jest jedno kultowe miejsce na spota :) A potem parada po mieście :) To je ono!!


 

 

Niedziela i to w południe ?
Ci co mają normalną pracę zwykle mają wtedy więcej czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zawsze czas ale na weekendzie pracuję, nawet się zamieniłam specjalnie, oddałam ranną zmianę żeby F1 oglądać :P :P

Jak człek studiuje i wynajmuje i jeszcze chce mieć subaru to musi chodzić do pracy, a praca dla studentów jest taka a nie inna :) ja wolałabym na tygodniu się spocić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czerwonego mam na chwile obecna u magika od lakieru, stara sie chlopak jak moze zeby dobrze wyszlo no ale pozostaje przypuszczalnie jeszcze tydzien bez samochodu, dlatego sie nie odzywam   :P

przyszy tydzien wtorek/sroda jestem wolny wiec jak tylko sie gosc wyrobi to ja jak najbardziej  ;)

poozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...