Jump to content
ukaszWRX

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

EDDIE i tak powinien miec bana za EVO w avatarze :P

dacko lepiej mi powiedz kiedy jedziemy do Arłamowa itp :P

narazie jestem w trakcie docierki a pozniej jeszcze remap mnie czeka wiec nigdzie sie nie wybieram ;)

to czarne STI z fotek pod nowym swiatem to Twoje?

narazie jestem w trakcie docierki a pozniej jeszcze remap mnie czeka wiec nigdzie sie nie wybieram ;)

Ups docieranko zycze wytrwałosci.:) kiedy odebrałes białasa od Edwina?????

Ta.

Nie wiedziałem, że RA jest po remoncie. Wysypało się czy kucie z własnego widzimisie ?

Ups docieranko zycze wytrwałosci. :) kiedy odebrałes białasa od Edwina?????

bialasa odebralem w listopadzie ale narazie jestem za granica i stoi w garazu

Ta.

Nie wiedziałem, że RA jest po remoncie. Wysypało się czy kucie z własnego widzimisie ?

Panewka oczywiscie zapukala, ale przy okazji remontu pojemnosc sie zwiekszyla :) znajac zycie skrzynia teraz padnie :P

Bojowo sie ten Twoj czarnuch prezentuje :D

Dacko odezwij sie jak wrocisz,temat jest.

Witam

Chyle czoła Wszystkim użytkownikom ! swoich SUBARYNEK :)

W sobotę 9 lutego jest Wyścig Bukowa. Odcinek 1,5km pokonywany 5 razy :)

No i był ktoś na Bukowej ?

Bodajże wczoraj, albo przedwczoraj ... tak mi leci czas, że nie ogarniam :D Widziane białe GT na białych alu na ulicy Warszawskiej... czyżby Karloszka ?

nie mam białych alu :D a słyszałam że jakieś z czarną maską się pałęta ;> czyje too

Panowie mam taką prośbę bo jestem z Wrocławia i u was na terenie Rzeszowa znalazłem Subaryne justy I z rozmowy telefonicznej z właścicielką potwierdza to wszystko co wypisała w ogłoszeniu czyli przegub wewnętrzny, tylne amory i lekki nalot rdzy na progi bo były robione rok temu i po zimie wyszła znów :) Mam do Rzeszowa prawie 500 km w jedną stronę i wolałbym nie pojechać by okazało się na miejscu, że to mina jakaś już tak miałem z imprezą z forum i podziękuje. Gdyby ktoś miał czas i ochotę i mógł sprawdzić mi tą Subarynę to byłbym mega wdzięczny i jak bym przyjechał to jakiś czteropak postawił :) Przejdę może do konkretów : Sprawdzić jak jeździ, silnik, skrzynia pracuje, czy z tym przegubem dojadę do Wrocławia na kołach, oraz stan techniczny :) Dokładnie chodzi o ten samochód : http://tablica.pl/oferta/subaru-justy-1-2-i-4wd-CID5-ID4YnpP.html#704196eabd

No i był ktoś na Bukowej ?

My bylismy

http://www.youtube.com/watch?v=rDwLChukxHs&feature=youtu.be

W tą niedziele jest RallySprint na torze w Biłgoraju, ktoś się wybiera ?

co widzisz jak patrzysz na to nagranie ?? bo ja widze cały czas niebieski dym z rury, przy każdej redukcji leci niebieski dym, sprawdźcie turbinę, temperatura nie skacze ?? chyba że źle widzę

Halllooo  Podkarpacie... jak się macie ? :D

Bulgotów na mieście tyle, że nie wiadomo w którą stronę się patrzeć . Ostatnio mijałem czarną wannę GT na rejestracjach WI.... ktoś stąd ? Pięknie fapała :D

Edited by Subi

Może rzeczywiście tak na dobry początek sezonu zrobić jakiś spocik?

Jest nas już trochę. Mimo że najważniejszej osoby i jego auta brakuje.

To co spocik na myjni?

Chętnie !! Albo w Pitstopie  B)  Tylko ja jeszcze się nie doczekałem na papiren od GT-ka ;(

Rzeszów (albo podkarpacie) jakoś mało skore do spotów, tak sądzę :/

Fakt, przydałby się spot chociaż raz na długi długi czas, tym bardziej, że wśród moich znajomych przybyło dwa ładne i ciekawe klasyki (nie Imprezy) :)

No więc na co czekamy ? Ja proponuję się ustawić gdzieś w tygodniu, wieczorem, nawet na smaczną kolację w stylu pizza, czy umycie samochodu ;) Kwestia chęci, ja jestem otwarty na propozycję, więc czekam na kolejnych potencjalnych chętnych. Myślę, że warto by podjechać do pitstopu i spróbować tej pizzy którą tak reklamują na fejsiku :D 

Weekendy w moim przypadku są ciężkim tematem, ponieważ jeżdżę wtedy do domu. Jestem dostępny od niedzieli wieczór do piątku w południe, potem uciekam na Dębice ;)