Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

narazie jestem w trakcie docierki a pozniej jeszcze remap mnie czeka wiec nigdzie sie nie wybieram ;)

to czarne STI z fotek pod nowym swiatem to Twoje?

Ups docieranko zycze wytrwałosci.:) kiedy odebrałes białasa od Edwina?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jestem w trakcie docierki a pozniej jeszcze remap mnie czeka wiec nigdzie sie nie wybieram ;)

to czarne STI z fotek pod nowym swiatem to Twoje?

 

Ta.

Nie wiedziałem, że RA jest po remoncie. Wysypało się czy kucie z własnego widzimisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jestem w trakcie docierki a pozniej jeszcze remap mnie czeka wiec nigdzie sie nie wybieram ;)

to czarne STI z fotek pod nowym swiatem to Twoje?

Ups docieranko zycze wytrwałosci. :) kiedy odebrałes białasa od Edwina?????

bialasa odebralem w listopadzie ale narazie jestem za granica i stoi w garazu

narazie jestem w trakcie docierki a pozniej jeszcze remap mnie czeka wiec nigdzie sie nie wybieram ;)

to czarne STI z fotek pod nowym swiatem to Twoje?

 

Ta.

Nie wiedziałem, że RA jest po remoncie. Wysypało się czy kucie z własnego widzimisie ?

Panewka oczywiscie zapukala, ale przy okazji remontu pojemnosc sie zwiekszyla :) znajac zycie skrzynia teraz padnie :P

 

Bojowo sie ten Twoj czarnuch prezentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką prośbę bo jestem z Wrocławia i u was na terenie Rzeszowa znalazłem Subaryne justy I z rozmowy telefonicznej z właścicielką potwierdza to wszystko co wypisała w ogłoszeniu czyli przegub wewnętrzny, tylne amory i lekki nalot rdzy na progi bo były robione rok temu i po zimie wyszła znów :) Mam do Rzeszowa prawie 500 km w jedną stronę i wolałbym nie pojechać by okazało się na miejscu, że to mina jakaś już tak miałem z imprezą z forum i podziękuje. Gdyby ktoś miał czas i ochotę i mógł sprawdzić mi tą Subarynę to byłbym mega wdzięczny i jak bym przyjechał to jakiś czteropak postawił :) Przejdę może do konkretów : Sprawdzić jak jeździ, silnik, skrzynia pracuje, czy z tym przegubem dojadę do Wrocławia na kołach, oraz stan techniczny :) Dokładnie chodzi o ten samochód : http://tablica.pl/oferta/subaru-justy-1-2-i-4wd-CID5-ID4YnpP.html#704196eabd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i był ktoś na Bukowej ?

 

My bylismy

http://www.youtube.com/watch?v=rDwLChukxHs&feature=youtu.be

 

W tą niedziele jest RallySprint na torze w Biłgoraju, ktoś się wybiera ?

co widzisz jak patrzysz na to nagranie ?? bo ja widze cały czas niebieski dym z rury, przy każdej redukcji leci niebieski dym, sprawdźcie turbinę, temperatura nie skacze ?? chyba że źle widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Halllooo  Podkarpacie... jak się macie ? :D

 

Bulgotów na mieście tyle, że nie wiadomo w którą stronę się patrzeć . Ostatnio mijałem czarną wannę GT na rejestracjach WI.... ktoś stąd ? Pięknie fapała :D

Edytowane przez Subi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc na co czekamy ? Ja proponuję się ustawić gdzieś w tygodniu, wieczorem, nawet na smaczną kolację w stylu pizza, czy umycie samochodu ;) Kwestia chęci, ja jestem otwarty na propozycję, więc czekam na kolejnych potencjalnych chętnych. Myślę, że warto by podjechać do pitstopu i spróbować tej pizzy którą tak reklamują na fejsiku :D 

 

Weekendy w moim przypadku są ciężkim tematem, ponieważ jeżdżę wtedy do domu. Jestem dostępny od niedzieli wieczór do piątku w południe, potem uciekam na Dębice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...