Jump to content
ukaszWRX

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

Panowie tylko trzeba ustalić :scenic: termin :scenic:

OK nic tu po mnie... ;)

Przecież miał na myśli, żę niezależnie od terminu panie się oczywiście pojawią :P

Panowie tylko trzeba ustalić :scenic: termin :scenic:

OK nic tu po mnie... ;)

Nie no Panowie, mamy jedną Panią to nie może Jej zabraknąć! No chyba, że jest tu więcej takich na naszym forum......... o czym mogę nie wiedzieć.

Ale my tu gadu gadu kolejny dzień i następny weekend zbliża się wielkimi krokami i dalej nic :wacko:

Edited by Wojtasec

Panowie z Paniami ......Panie z Panami :biglol: do wszystkich chętnych musi być trochę ludzi żeby cały osrodeczek dla nas wynająć....... jest sezon wiec terminy sa napięte jak baranie ja....... z miesiąc wcześniej trzeba by ustalać termin takie sa fakty, mysle ze dla większości spotkanie z soboty na niedzele byłby ok????pisac jak macie jakies pomysły???

Edited by dzudok

ja też się pisze na taką dyskoteke jak cos :)

Najlepiej spotkać się i coś uzgodnić, może zrobimy jakiś spocik wieczorny w piątek za tydzień :) ?

u mnie w pubie :P

Dobra to u Ciebie, tylko powiedz który Pub. Zamiast na spot bulgotem zagładę komunikacją miejską :)

Ale nude odpier.. :( . Moze bieszczady?? Wynajem kilku domkow ( w zaleznosci od ilosci osob) znam fajne miejsca. Na weekend czy w tygodniu jak komu pasuje??

Damian Twoj post z dicho totalnie mnie rozbroil.az sie zasmarkalem ze smiechu;)

Dawajcie jak wam pasuje;)

1. LukiGT + osoba towarzyszaca

Luki jakby co to ja reflektuje . Proszę mnie umiescic na liście + rodzina

Edited by Krajanek

kiedy, co, jak ? jakies forumowe rabaty ? :D

jakiekolwiek rabaty będą odbijać się na moim zarobku :(

Wojtasec pozdrawiam bo Cię właśnie widziałam z pracy :) a najpierw słyszałam :P :P

Wojtasec pozdrawiam bo Cię właśnie widziałam z pracy :) a najpierw słyszałam :P :P

no ja też widziałem Cię tzn Twojego bulgotka schowanego przed palącym słońcem pod drzewkiem :) miałem zaglądnąć na coś chłodzącego ale ścigałem się właśnie z....... czasem :P

Zbliza sie rzeszowski wielkimi krokami. Macie jakies super miejsca skad mozna poogladac i jednoczesnie cos lyknac? Bezpieczenstwo to podstawa :)

Zbliza sie rzeszowski wielkimi krokami. Macie jakies super miejsca skad mozna poogladac i jednoczesnie cos lyknac? Bezpieczenstwo to podstawa :)

W tym roku trasa rajdu została "delikatnie" zmodyfikowana, został fajny OS w Lubeni (ten znam) będzie w piątek przejeżdżany 2x z resztą nie pomogę bo sam nie do końca ogarniam :) ale na pewno będzie nieźle na ul. Krakowskiej tzn. Nowy Świat o 19 w piątek. Chociaż nie sądzę aby było miejsce na kocyk i zimne piwko :)

Dzisiaj godzina 21 myjnia u Łukasza lub jakiś inny punkt w Rzeszowie ? Ktoś by się pisał oprócz Moniki :P ?

był w małym gronie ale bardzo sympatyczny spocik ! :)

noooooo dawno tak szybko nie jeździłem po Warszawskiej :P

kolezanki i koledzy, potrzebuje Waszej pomocy/rady

znacie moze jakiegos magika w poblizu rzeszowa, ktory posiada to i owo z wydechow ? potrzebuje duzej puszki na wydech koncowy. moj jest bardzo glosny, az uszy bola,

dodam tylko, ze w zasadzie jest przelocik pusty, zalezy mi zeby go troszke wyciszyc w jakis sposob

moze ktos z Was ma akuratnie na zbyciu cos fajnego :P

jezeli macie jakies informacje, bylbym dźwięczny :)

Edited by cyzz

kolezanki i koledzy, potrzebuje Waszej pomocy/rady

znacie moze jakiegos magika w poblizu rzeszowa, ktory posiada to i owo z wydechow ? potrzebuje duzej puszki na wydech koncowy. moj jest bardzo glosny, az uszy bola,

dodam tylko, ze w zasadzie jest przelocik pusty, zalezy mi zeby go troszke wyciszyc w jakis sposob

moze ktos z Was ma akuratnie na zbyciu cos fajnego :P

jezeli macie jakies informacje, bylbym dźwięczny :)

witaj duza pucha koncowa zredukuje troszke dB :wrrum: ,tłumik prodrive posłuchaj sobie na youtube :faja: dodatkowa moja rada przd zmiana tłumika :icon_arrow: to maty wygłuszajace za siedzenia tylne i bagażnik sam tak mam u siebie i bedzie Pan zadowolony :ok:

mała próbka

Edited by dzudok