Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tylko trzeba ustalić :scenic: termin :scenic:

 

OK nic tu po mnie... ;)

 

Nie no Panowie, mamy jedną Panią to nie może Jej zabraknąć! No chyba, że jest tu więcej takich na naszym forum......... o czym mogę nie wiedzieć.

Ale my tu gadu gadu kolejny dzień i następny weekend zbliża się wielkimi krokami i dalej nic :wacko:

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Paniami ......Panie z Panami :biglol: do wszystkich chętnych musi być trochę ludzi żeby cały osrodeczek dla nas wynająć....... jest sezon wiec terminy sa napięte jak baranie ja....... z miesiąc wcześniej trzeba by ustalać termin takie sa fakty, mysle ze dla większości spotkanie z soboty na niedzele byłby ok????pisac jak macie jakies pomysły???

Edytowane przez dzudok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nude odpier.. :( . Moze bieszczady?? Wynajem kilku domkow ( w zaleznosci od ilosci osob) znam fajne miejsca. Na weekend czy w tygodniu jak komu pasuje??

 

Damian Twoj post z dicho totalnie mnie rozbroil.az sie zasmarkalem ze smiechu;)

 

Dawajcie jak wam pasuje;)

 

1. LukiGT + osoba towarzyszaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wojtasec pozdrawiam bo Cię właśnie widziałam z pracy :) a najpierw słyszałam :P :P

 

no ja też widziałem Cię tzn Twojego bulgotka schowanego przed palącym słońcem pod drzewkiem :) miałem zaglądnąć na coś chłodzącego ale ścigałem się właśnie z....... czasem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zbliza sie rzeszowski wielkimi krokami. Macie jakies super miejsca skad mozna poogladac i jednoczesnie cos lyknac? Bezpieczenstwo to podstawa :)

 

W tym roku trasa rajdu została "delikatnie" zmodyfikowana, został fajny OS w Lubeni (ten znam) będzie w piątek przejeżdżany 2x z resztą nie pomogę bo sam nie do końca ogarniam :) ale na pewno będzie nieźle na ul. Krakowskiej tzn. Nowy Świat o 19 w piątek. Chociaż nie sądzę aby było miejsce na kocyk i zimne piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kolezanki i koledzy, potrzebuje Waszej pomocy/rady

znacie moze jakiegos magika w poblizu rzeszowa, ktory posiada to i owo z wydechow ? potrzebuje duzej puszki na wydech koncowy. moj jest bardzo glosny, az uszy bola,

dodam tylko, ze w zasadzie jest przelocik pusty, zalezy mi zeby go troszke wyciszyc w jakis sposob

moze ktos z Was ma akuratnie na zbyciu cos fajnego :P

jezeli macie jakies informacje, bylbym dźwięczny :)

Edytowane przez cyzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolezanki i koledzy, potrzebuje Waszej pomocy/rady

znacie moze jakiegos magika w poblizu rzeszowa, ktory posiada to i owo z wydechow ? potrzebuje duzej puszki na wydech koncowy. moj jest bardzo glosny, az uszy bola,

dodam tylko, ze w zasadzie jest przelocik pusty, zalezy mi zeby go troszke wyciszyc w jakis sposob

moze ktos z Was ma akuratnie na zbyciu cos fajnego :P

jezeli macie jakies informacje, bylbym dźwięczny :)

 

witaj duza pucha koncowa zredukuje troszke dB :wrrum: ,tłumik prodrive posłuchaj sobie na youtube :faja: dodatkowa moja rada przd zmiana tłumika :icon_arrow: to maty wygłuszajace za siedzenia tylne i bagażnik sam tak mam u siebie i bedzie Pan zadowolony :ok:

 

mała próbka

Edytowane przez dzudok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...