Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nikt nie pisze to może podsunę pomysł. 

od godziny 18:30 do godziny 19 jest przedstawienie ekip rajdowych na rynku w Rzeszowie. Mój pomysł wygląda tak o godz. 18 spotkać się na podpromiu, tam grupowy wyjazd na przedstawienie załóg

godz. 19 z kawałkiem przejechać się Subarynakami po mieście (niech wiedzą że Subaru to legenda rajdów :P) a potem spotkanie w umówionym miejscu, rozmowy gril itp :) co Wy na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w tym dziale bo auto może komuś z Rzeszowa jest znane.

Właściciel ponoć 1,5roku jeździł nim po kraju ale to handlarz : http://willinger.otomoto.pl/

więc trudno dać wiarę. Równie dobrze może je od 1,5 roku sprzedawać :rolleyes:

 

Nie posiada zdjęć uszkodzeń z importu :unsure: co już wzbudza moje obawy.

 

Autko stoi w sąsiednim komisie : Stop-Auto Aleja Powstańców Warszawy 26, Rzeszów.

Może ktoś ma po drodze by zweryfikować ślady napraw ? Na dokładniejsze oględziny umówiłbym się w ASO ale nie chcę robić zbędnego przebiegu.

Gość twierdzi, że wymieniany był przedni zderzak, naprawa maski i błotnika lewego.

 

post-606-0-52578300-1407313932_thumb.jpg

post-606-0-04509100-1407313938_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, tak jak ja chciałem kupić swoją pierwszą Subarynkę, to ona na allegro już była i pisało na ogłoszeniu że jeżdzona w kraju od roku (chyba głowy nie dam), co ważniejsze coś mi się nie podobało ponieważ jeśli to WRX to powinien być znaczek na grilu przednim WRX, i fotele również z takim napisem a nie było, i to dało mi do myślenia. To Subaru więc to wszystko można wymienić ale pasowało by sprawdzić jak silnik napędy i skrzynia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja chciałem kupić swoją pierwszą Subarynkę, to ona na allegro już była i pisało na ogłoszeniu że jeżdzona w kraju od roku

 

a kiedy to było ?

 

Brak fotelów kubełkowych z logo WRX mnie też zastanowił :(

Jeśli handlarz nie ma nic do ukrycia to robi zdjęcia uszkodzeń z importu. Chyba oleję temat.

 

 

Udanej (i suchej) oglądary na Rajdzie Wam życzę.

W tym roku niestety ja odpuszczam ale koledzy z Automobilklubu Śląskiego już są na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Machoń :) . Mielismy mijankę i kiwke na Rejtana ze dwie niedziele temu . Gackiem bordowym  jechałem  .  Na Rzeszowskim  mijałes mnie jak stałem na przystankowym zajeździe . Jechałes  od Babicy na Rszeszów . Było trabione . Modliłem się do niebieskiego GC8 . Linka mnie zrobiła psiksa od  gazu . Spóźniłem się na 1 os 

  :(.

Edytowane przez Krajanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam.... pamiętam spotkanie na Rejtana  ;)  ( a skąd wiedziałeś, że to ja ?). Natomiast mijanki z Tobą na Rzeszowskim niestety nie pamiętam, pewnie się zagapiłem  :blush: ale kojarze wtedy mijanko-kiwankę z Marasem w Boguchwale, chyba na jakiejś dojazdówce był... jaki ten świat mały. Świnia jest wszędzie B) trzeba być czujnym.

 

I jak tu nie zrobić jakiegoś spota.... :superhero: ludziska pomyślmy coś nad tym tematem

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz już wiem który to Pan Machoń - byłem w Krośnie u rodziców. Subaraka Blue Mica widziałem, pięknie się prezentuje a za kierownicą też znajoma twarz - mimo iż się nie znamy, stałem za tobą czarnym Volvo na światłach jak stałeś koło BP na wylocie na Miejsce Piastowe, Subarak pierwsza klasa. Kolega stomatolog jeśli dobrze kojarzę. Jeszcze raz pozdrawiam, samochód piękny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam... widzę, że nic się przed Wami nie ukryje ;) No to mnie zdemaskowałeś normalnie C.I.A. :ph34r:  szkoda, że nie było okazji się poznać... trzeba było trąbić :mrgreen:. Jakbyś kiedyś był w okolicy to machnij... będę wypatrywał. Cieszę się, że autko się podoba.... na głównej stronce jest w galerii jakbyś chciał zerknąć. 

 

Póki co pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na trasie ... lub na jakimś spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości :). Kojarzy ktoś jakieś Imprezy z Krosna i okolic ? Ja w zasadzie znam 3 ( nie licząc mojej) ale trudno się zgadać. Wybieram się na Rzeszów na jakiś spot ( w sumie rodzinne miasto mojej Subi :) ) ale może udałoby się coś wstępnie bliżej zorganizować Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często widuję żółtego buga wrx, jeżeli liczą się też wolnossaki to kojarzę jasnego hawka kombi i oczywiście swojego buga ;)

Hondziarze są co piątek koło areny, a Subaru ani śladu. Gdybyście coś w Krośnie organizowali, jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości :). Kojarzy ktoś jakieś Imprezy z Krosna i okolic ? Ja w zasadzie znam 3 ( nie licząc mojej) ale trudno się zgadać. Wybieram się na Rzeszów na jakiś spot ( w sumie rodzinne miasto mojej Subi :) ) ale może udałoby się coś wstępnie bliżej zorganizować Pozdro

Jestem z Jasła .... czarna impreza xv diesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...