Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ajajaj... niezły początek , pociesz się, że u mnie sprzęgło lub jego "osprzęt" sfiksował... fak !
Wymieniam wszystko za tydzień :evil2: Te subaru to kapryśne autka momentami ;)
 
Naprawiaj pompę , ja sprzęgło i robimy spota bo w temacie cisza jak makiem zasial ....
 
A właśnie jakby komuś się nudziło w kolejny weekend to można przyłączyć się do takiego czegoś :

 

https://www.facebook.com/events/677807775651532/

 

Sporo samochodów ma się pojawić.

 

PZDR dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, byłoby jeszcze bardziej super gdyby całe pudło obstawiły fury z forum. Niestety brak wiatraka i śmieciowe zimówki zrobiły swoje ale wszystko przed nami  :D

Fajnie wyglądała klasa, w której były same Subaru Imprezy :) Wojtek i Monika - gratuluję zasłużonych flakonów!

Edytowane przez kuba.es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, byłoby jeszcze bardziej super gdyby całe pudło obstawiły fury z forum. Niestety brak wiatraka i śmieciowe zimówki zrobiły swoje ale wszystko przed nami  :D

Fajnie wyglądała klasa, w której były same Subaru Imprezy :) Wojtek i Monika - gratuluję zasłużonych flakonów!

Prawda, można było legalnie pokręcic się po placu "prawie" jak Ken Block :)

 

A nie było tak ?:)

1. Miejsce miał chyba robal RSservice

2. My

3. Karloszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A nie było tak ? 1. Miejsce miał chyba robal RSservice 2. My 3. Karloszka?
 

Czyli jednak całe pudło zostało dla forum - w takim razie gratulacje i dla Was :)

 

 

Tak też było :)

Udana impreza! No i klasa wyglądała całkiem fajnie: Impreza, Impreza, Impreza, Impreza......... EVO się nas przestraszyły :)

No i oczywiście pozdrowienia dla wszystkich którzy wystartowali w szczytnym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wystartować moim WRXem, ale nie czułem się najlepiej po sobocie :D  dlatego tylko pooglądałem.

Gratulacje.   

 

PS. Wojtasec  fajne masz te przekładki w lotce, coś ala WRC, sam robiłeś?  Może coś podpowiesz bo też chce takie ogarnąć do swojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wystartować moim WRXem, ale nie czułem się najlepiej po sobocie :D  dlatego tylko pooglądałem.

Gratulacje.   

 

PS. Wojtasec  fajne masz te przekładki w lotce, coś ala WRC, sam robiłeś?  Może coś podpowiesz bo też chce takie ogarnąć do swojego. 

Dzięki za gratki :)

 

Spojler jest autorski. Mojego wykonania. Także zapraszam do Rzeszowa to Ci pokaże co i jak. Przymierzałem oryginalny z wurca i mówiąc delikatnie jest monstrualnych rozmiarów. Trochę nie pasował. Także jest kompromis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do SPOTA, co gdzie kiedy ? - wpadło mi do głowy moze byśmy się ustawili w bieszczadach na przełęczy pod połoniną wetlińską, na dojeździe są boskie serpentyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeździliśmy na południe od Rzeszowa. Przez Pogórze Rzeszowskie i Dynowskie aż do Pogórza Strzyżowskiego. Generalnie Matysówka - Borek Stary - Borek Nowy  - Błażowa - Białka - Babica - Czudec - Pstrągowa itp.... Wypadliśmy w Małej koło Ropczyc przy pomniku Chrystusa z Rio lub Świebodzina :) Przygotowywuje trase pod "komercyjne" wyjazdy Suvami na lato, połączone może z kajakami lub innymi formami aktywnej rozrywki. Mam narazie 100km z czego 70% to właśnie jazda drogami gruntowymi. 

 

Jak się będziemy z chłopakami wybierać to postaram się dać tutaj znać. Tylko że my często spontanicznie pare godzin przed się umawiamy.

Edytowane przez Misiek W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...