Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

kurteczka przez rok z moją subarynką i spota nie było :( teraz jak już jestem bez niej to widzę że ruszyło coś... eh... mam nadzieje że taka atmosfera spotów będzie utrzymywała się do lata bo planuje wkrótce coming soon :D:) w każdym razie fajnie że się zbieracie :) oby tak dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pamiętam jak niebieskie WRX przemknęło w stronę Rzeszowa, zastanawiałem się czy to może ktoś z forum :) My się wtedy czyściliśmy na myjni z błocka :)

Ja mam czas 14-15 luty na następną pojeżdżawkę, ale to narazie nic pewnego bo musze wymienic łożysko oporowe bo już nawet nie ćwierczy a woła o pomoc. Tylko czasu na to brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to teraz już oficjalnie mogę zaprosić na kolejny trening/szkolenie do Arłamowa!

Byliśmy dziś, zabawa była przednia, niech się chłopaki wypowiedzą :-)

a ja dwa słowa o następnym evencie:

Zapraszam, za pośrednictwem ALSDS AcceLeration Sport Driving School, na szkolenie z zakresu sportowej jazdy samochodem.

Szkolenie to prowadzi Andrzej Lenczowski, współzałożyciel SJS zresztą.

Więcej o nim w linku tutaj: http://www.alsds.eu/pl/1/2/o_nas.html

Szkolenie odbędzie się w Arłamowie, 28 lutego LUB 1 marca (jeszcze do potwierdzenia),

dziś nas było 12 aut i wtedy miałoby być podobnie (ew. kilka aut więcej)

było na czym oko zawiesić; odwiedził nas też Edwin (Carfit) swoim Forkiem :) może już dotrze STI na następny :)

Zabawa trwa cały dzień (mniej więcej od 10:00-16:00), jest połączona z wykładem teoretycznym, którego tak myślę nigdy za wiele, tym bardziej że każdy jeden "trener" ma zawsze coś ciekawego i nowego dla nas do powiedzenia, a także z cateringiem.

Koszt: ok. 300 zł

post-9290-0-18585800-1423424612_thumb.jpg

post-9290-0-46536600-1423424625_thumb.jpg

post-9290-0-83532900-1423424634_thumb.jpg

post-9290-0-11589100-1423424652_thumb.jpg

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ochraniane a za włam się jest ściganym :D minęły stare dobre czasy :-( wynajem lotniska po prostu kosztuje i wtedy jest otwierane. Nie jesteś z nami chętny?
Chciałabym tylko dodać, że liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, które już zaczynają napływać ;)
Udział w szkoleniu jakimś mocnym czterołapem oczywiście to fajna frajda ale na takiego typu szkolenie nadaje się każde auto. Na udokumentowanym powyżej szkoleniu najbardziej widowiskowo jeździł SEJEK :-) Fiat SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkolenie odbędzie się w Arłamowie, 28 lutego LUB 1 marca (jeszcze do potwierdzenia),

 

chyba śniegu już nie będzie w tym terminie... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę wyszaleć się w bezpiecznym miejscu polecam wyjazd z Karloszką.

Osobiście nie brałem udziału w szkoleniu tylko wybrałem opcje całodniowe upalanie, ograniczyło mnie tylko paliwo bo wyjeździłem cały zbiornik :P  

Pierwszy raz mogłem pojeździć 130 - 140 bokami po śniegu, nie obawiając się o dzwona. 

Następny wyjazd pewnie odbędzie się już bez śniegu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli ktoś ma ochotę wyszaleć się w bezpiecznym miejscu polecam wyjazd z Karloszką. Osobiście nie brałem udziału w szkoleniu tylko wybrałem opcje całodniowe upalanie, ograniczyło mnie tylko paliwo bo wyjeździłem cały zbiornik :P Pierwszy raz mogłem pojeździć 130 - 140 bokami po śniegu, nie obawiając się o dzwona. Następny wyjazd pewnie odbędzie się już bez śnieg

 

Kurcze szkoda Błażej.

 

Gdybym wiedział że będziesz, zabrałbym się z Kamilem  tylko po to żeby się z Tobą przejechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli ktoś ma ochotę wyszaleć się w bezpiecznym miejscu polecam wyjazd z Karloszką. Osobiście nie brałem udziału w szkoleniu tylko wybrałem opcje całodniowe upalanie, ograniczyło mnie tylko paliwo bo wyjeździłem cały zbiornik :P Pierwszy raz mogłem pojeździć 130 - 140 bokami po śniegu, nie obawiając się o dzwona. Następny wyjazd pewnie odbędzie się już bez śnieg

 

Kurcze szkoda Błażej.

 

Gdybym wiedział że będziesz, zabrałbym się z Kamilem  tylko po to żeby się z Tobą przejechać!

 

 

 Zaszperowany klasyk na śniegu robi naprawdę mega robotę, jest tylko jeden problem to ciągle on poniewiera mną a nie odwrotnie :)

 

Masz teraz jakiegoś subaraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krist, w takich sprawach pisz na grupie facebookowej :-)

ja biere zimę

podeślij info/nazwę tej grupy bo coś namierzyć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to piękne spotkania miały miejsce.... zabawa pewnie przednia była :D oby tak dalej ...

subaru_viper.... to Ciebie dziś widziałem przed południem w Krośnie na "zetce" ? Chyba tak... więc pozdrawiam..... machałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...