Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec  raz, jeszcze we wczesnych latach 90-tych zatrzymany przez drogówkę na przedstawiającego się policjanta ("sierżant Jan Xxxxx) odpalił - Starszy sierżant sztabowy Artur Xxxxx! Policjant tylko zasalutował i pokazał żeby jechać dalej. Ojciec był starszym sierżantem, w wojsku, 25 lat wcześniej, jak go po studiach z poboru wzieli na przeszkolenie:) Czasem to działa

Edytowane przez krist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec raz, jeszcze we wczesnych latach 90-tych zatrzymany przez drogówkę na przedstawiającego się policjanta ("sierżant Jan Xxxxx) odpalił - Starszy sierżant sztabowy Artur Xxxxx! Policjant tylko zasalutował i pokazał żeby jechać dalej. Ojciec był starszym sierżantem, w wojsku, 25 lat wcześniej, jak go po studiach z poboru wzieli na przeszkolenie:) Czasem to działa

Moze mogłem go przemusztrowac... padnij ....powstan... 30 pompek..... ....

Jakby nie zadziałało. ... to tylko dolek na 48 h.....

...do wyjsnienia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto było na "Nocnej Jeździe bez Celu  - Krosno" - dwa razy miałem je okazje oglądać... niestety pobieżnie. Wygląda korzystnie. Na tą chwile nie mogę nic więcej powiedzieć o tym aucie. Jeśli udał mi się w jakiś sposób namierzyć ten samochód to dam znać. Na weekend majowy jest planowany kolejny spot.... to auto pewnie się pojawi, postaram się wtedy zbadać sprawę.

 

W razie "W" jeśli będziesz napalony to zadzwoń do właściciela i pogadaj o najważniejszych dla Ciebie sprawach a jak z rozmowy stwierdzisz, że temat warty uwagi to mogę go zobaczyć.... i zdać Ci relację czy warto jechać po niego.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na foto tą komorę silnika ? Ja się nie znam... ale ten kolor nijak ma się do blue mica, jakiś taki jasny blady..... u mnie jest ciemny, raczej fioletowy.  Może to nic szczególnego ale jakoś ten fakt mnie zaciekawił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i dlatego mnie to ciekawi, jak wygląda na żywo. Z przodu był robiony, ale zastanawiam się czy było puk prz 30km/h, czy przy 130km/h :) Dlatego się odzywam do Podkarpackich kozaków, bo wycieczki całodniowej nie chcę mi się robić po to, żeby zobaczyć coś co mnie tylko zirytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na komorę silnika tym więcej wątpliwości.... kolor mi się nie zgadza, niektóre śruby w przednim pasie za świeże.... takie czyściutkie, śruby na błotnikach też bez koloru.... coś było chyba walone.... mam na razie mieszane uczucia......  nic teraz nie ustalimy....

 

Po świętach postaram się czegoś dowiedzieć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ze ma 160 tkm..... ze 120 tkm cofniety ..... zobacz na fotel kierowcy i kierownice.... no i macie rację, ze komora silnika cala grzebana....

Ale na żywo trzeba to ocenić. ....

Sorki napisane nawet ze 100 nie ma....

Przebieg z kapelusza jak dla mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... tam pod maską to lipa jednak....  do tego zaczepy świateł jakieś takie pęknięte, jakby za mocno przykręcone.... a patrząc od frontu to po prawej stronie polepiony czarny plastik wokół światła, porównaj z drugą stroną....

 

Dalej chcesz go zobaczyć..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, potrzebuję kombiaka N/A :)

A większość tylko w Waszych okolicach :)
Tego sobie darujemy, nie zwróciłem wogóle uwagi na środek, poza tym komora malowana, światła nieoryginalne, szyba nieoryginalna, a sprzedający "nie wie" co dokładnie, tylko wie "że coś". Odpuszczamy.

A tego kojarzycie może?

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-kombi-i5212910249.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to szukamy imprezy ;)

 

Ten drugi egzemplarz tez nie jest idealny... imprezki mają takie małe nakładeczki na dole tylnego błotnika, przy drzwiach... zawsze są one czarne a tutaj są zamalowane w kolorze nadwozia... ciekawe dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym szarym, moje podejrzenia wzbudza też przedni zderzak a konkretniej jego odcień. Do tego automat + amerykańskie 2,5. Krążą legendy o awaryjności takiego zestawu ale musiałbyś popytać kogoś kto takim czymś jeździł, ja mam 2,0 w manualu więc nie mogę tego rzetelnie ocenić. Na pewno warto rozeznać także ten temat.

A nie myślałeś o jakiejś forumowej sztuce? Oczywiście jeżeli masz czas by spokojnie wyczekiwać na dobry egzemplarz.

 

Co do niebieskiej, mam tam kilkanaście kilometrów ale wg mnie nie warto zrobić nawet tych kilkunastu by go pooglądać, a co dopiero jechać z Białegostoku. Z tą komorą i mocowaniami lamp faktycznie coś nie gra.

Edytowane przez kuba.es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba.es tego niebieskiego odpuściłem. Wrzuciłem temat z kupnem na forum. Swojego WRX'a kupiłem na forum i tego też wolałbym przez forum.

Jest jedna sztuka na oku. Konkretna sztuka, więc na tą chwilę odpuszczam podkarpackie wynalazki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w poszukiwaniach.....

 

 

A teraz przyznać się kto już zapisany na zlot ?! :D

Mój post mógł źle zabrzmieć, a nie miałem takiego zamiaru.

Bardzo Wam dziękuję za chęć pomocy, jeśli nie ogarnę nic na forum, chętnie skorzystam z Waszych rad i możliwości oględzin na podkarpaciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko..... w miarę możliwości służymy pomocą, kupno auta na forum to dobry pomysł, oby było coś ciekawego :)

 

subaru_viper widzimy się na zlocie, a może gdzieś na trasie wcześniej.... tylko mój VIN na razie nie przeszedł :th_dash:

Właśnie coś Cie ostatnio nie widac?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...