Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Danko napisał:

Ale są to dwaj topowi kierowcy (dosłownie - 1 i 2 miejsce)

Tego niestety nie da się potwierdzić. Mercedes odjechał konkurencji na tyle, że chyba nikt się nie odważy z całą pewnością powiedzieć, że Botas jest aż tak dobry jak to wygląda w tabeli. Gdyby w Mercedesa w 2019 roku wsadzić Sainza to może on byłby vice. Może i Russel, może i Ricardo. A morze to jest długie i szerokie...

Ciekawy jestem co by pokazali Lewis, Max i Charles w tym samym bolidzie.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mclarenie zrobił się chyba zespół największych heheszków w F1. Jestem ciekaw co Vetel kombinuje? Wygląda, że większość zespołów ma skład, ale może zatęsknił za Redbullem i prowadzi rozmowy? Renault to chyba poza jego oczekiwaniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej słabo widzę czerwonych na kolejne 2-3 lata, przeciętny Sainz do tej pory nigdzie nie błysnął, a tam gdzie był to bez żalu go oddawali... Merc może spać spokojnie, no chyba że zdecydują sie na wyjście a Toto z Papą Strollem rozwinie różowego mercedesa pod flagą Astona...

Fajnie zapowiada sie McLaren.

A jak Fernando wsiądzie do renault to też może być wesoło - bo abiteból nie da mu fury dającej szanse na podium, nie mówiąc o mistrzostwie. Tam się musi sporo zmienić, np. powrót Freda. I Pana Kierowcy :D

Jak by nie patrzeć, zapowiada się ciekawie i przetasowania spore. Ciekawe gdzie w tym wszystkim wyląduje Seb - odpuści już czy jeszcze gdzieś się przytuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jaro555 napisał:

Raczej słabo widzę czerwonych na kolejne 2-3 lata, przeciętny Sainz do tej pory nigdzie nie błysnął, a tam gdzie był to bez żalu go oddawali...

 

Ale jak? Jak Sainz? Nic nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

Jak Sainz? Nic nie rozumiem

Ale że czego :biglol: - że Sainz do ferrari, czy że nie błyszczał wcześniej w innych teamach? :biglol:

Ja od kilku lat nie rozumiem ferrari, chyba włoska organizacja pracy i podejście powstrzymuje ich przed powrotem na właściwe tory :-) Brakuje szefa z jajami, który postawi ich do pionu i wprowadzi "niemieckie" zarządzanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jaro555 napisał:

Ale że czego :biglol: - że Sainz do ferrari, czy że nie błyszczał wcześniej w innych teamach? :biglol:

Ja od kilku lat nie rozumiem ferrari, chyba włoska organizacja pracy i podejście powstrzymuje ich przed powrotem na właściwe tory :-) Brakuje szefa z jajami, który postawi ich do pionu i wprowadzi "niemieckie" zarządzanie :D

 

Że do Ferrari... no jak? 

 

 

UnawareUglyAsianconstablebutterfly-size_restricted.gif

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie sezony może niekoniecznie, ale 2019 był w wykonaniu Sainza imponujący.

 

Problem w tym, że ostatni sezon w F1 gdzie była jakaś wyrównana walka o mistrzostwo między zespołami to chyba 2008.

Od tego czasu jedyne co ma znaczenie w walce o mistrzostwo, to siedzieć we właściwym bolidzie, a mniejsze znaczenie ma kto jest kierowcą.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bosman napisał:

2019 był w wykonaniu Sainza imponujący

Oj chyba nie aż taki imponujący, nawet na tle debiutanta który wcale nie był najlepszy w F2, a w 2019 w F1 miał więcej pecha i nieukończonych.

McLaren zaczął lepiej działać i pod koniec sezonu już było czym jeździć,  ja tu widzę większą rolę lepszego bolidu niż pilota :-)

Gdyby Fernando został, to obstawiam że mogły być częściej pudła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym sezonie liczę, że Norris będzie miał mnie pecha i będzie mógł rozwinąć skrzydła. Wtedy myślę, że śmiało może walczyć np o 4-5 miejsce. Zależy oczywiście też, jak samochody będą się sprawowały. Poza tym mocno liczę na Redbulla i Maxa. Ciekawe, kto zasiądzie w Renault... Ocon? Vettel? Może Raikkonen? Gio raczej nie.. No będzie ciekawie na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Jestem bardzo ciekaw, co dalej z Vettelem.

 

Idzie do Merca przecież ;)

HAM chce ostatecznie potwierdzić swoją wielkość i pokonać VET w takim samym aucie - taką mam wizję..

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fulcrum napisał:

Vettel do domu. Chyba najbardziej niezasłużony mistrz świata, i to czterokrotny! Podobno nie zgodził się na nową, niższą stawkę w SF

Jeśli to prawda, to jest głupkiem... teraz będzie oglądał F1 na Eleven :blink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, trzeba mieć spore ego w rywalizacji na takim poziomie. Ale fakt, ta decyzja może go słono kosztować. Z drugiej strony, poza ambicjami do ścigania się, pieniędzy raczej mu już starczy na starość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, chojny napisał:

Jak widać nerwy nie te, ani za kołkiem ani w negocjacjach. 

O TO TO. Nic do niego nie mam, ale to, jak czasami łatwo ulegał presji naprawdę podważa jego umiejętności. Nie boisz się pędzić ponad 200km/h przez zakręt, ale jak zobaczysz kogoś w lusterku, to gacie pełne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...