Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

... Berni jest prawidziwym pajacem, cięcie kosztów wychodzi mu idealnie. Grunt że na jego koncie przybywają kolejne miliony.

Żenua...

Gdy nie było zbyt dużego parcia na tory w różnych dziwnych egzotycznych miejscach, to wielkość prowizji Berniego pozwalała większości europejskich torów na spokojne organizowanie kolejnych wyścigów. A teraz zasłużone dla historii sportu obiekty nie mogą dopiąć budżetu i rezygnują, czyżby prowizja wzrosła wielokrotnie? Uprawiam gdybologię, bo dowodów brak ale tak to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie ujmując Loebowi ale jezdzil on tegorocznym bolidem w dodatku na slickach, gdy Robert jeździł autem ze zmniejszoną o 1/3 siłą docisku i mniejszymi predkosciami maksymalnymi.

 

 

Tak czy inaczej SZACUN :shock:

Obrazek

Gdyby jezdzili tymi samymi bolidami to moglibysmy gdybac,porownywac a tak to nie ma nawet od czego zaczac...

 

Wracajac do HONDY.

Recesja na maxa.Na wyspach bardzo liczne zwolnienia pracownikow w samej Hondzie i fabrykach wspolpracujacych bezposrednio z tym potentatem.

Zreszta nie tylko w Hondzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korniki do reszty już pożarły korę mózgową Berniego E. i wyewoluowały jakąś własną inteligencję w tym miejscu:

"The trouble is the teams are basically run by technicians who really should be at home playing with their PlayStations rather than spending fortunes."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale kombinują kombinują i przekombinują w rajdach odejście od WRC w F1 nie wiadomo co....wystarczy spojrzeć np na serie WTTC - 2 wyścigi zamiana kolejności na starcie drugiego wyścigu - balans dla prowadzących w klasyfikacji ogólnej i się dzieje...nie wiem jak to ująć ale podejście większej części kierowców F1 do sprawy walki o pozycje również mnie nie przekonuje /się da jak się chce walczyć to mozna nawet o 7 miejsce np Robert z Massą 2007 Japonia/ moim prywatnym zdaniem można sobie majstrować przy przepisach dowoli...nic nie da dopóki kierowcom nie stworzy się motywacyjnego systemu zdobywania punktów, marzy mi się aby tak wyglądały ostatnie okrążenia w KAŻDYM wyścigu F1 http://pl.youtube.com/watch?v=HYDKOVRMSd8 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
No i Ferrari znalazło sposób na obejście regulaminu zabraniającego dodatkowych elementów aerodynamicznych... :/

 

Całe szczęście że znalazło. Chodzi zapewne o lusterka pełniące zarazem funkcje wingletów i deflektory których miało nie być,a jak widać są,małe ale są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolid na pewno sie jeszcze zmieni zanim wystartuje w Melbourne pod koniec marca.

Mam jednak wielkie nadzieje ze wyprzedzanie bedzie,tak jak zakladano,duzo latwiejsze..i do tego te sliki :razz: ...musi byc lepiej bo gorzej byc juz chyba nie moglo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

 

Bo świadczy to o kreatywności zespołu ? To że regulamin jest jaki jest nie jest winą Ferrari. A to że potrafią szukać luk w nim to raczej zaleta niż wada,każdy zespól podlega pod tem sam zestaw regulacji technicznych,każdy więc może działać w jego granicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...