Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, przymar napisał(a):

Jak dla mnie 4. Nie przymierzając jak Kubica w debiucie na Węgrzech w 2006.

No ale Kubica na Węgrzech to gaśnica a nie brak gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał(a):

To nie Haas. Takiemu zespołowi takie wpadki nie powinny się zdarzać. To nie pare gramów a 1,5 kg. W F1 to bardzo dużo. 

tylko czy czasami jazda na jeden postój nie urodziła im się w trakcie wyścigu? bo jeśli to planowali wcześniej, to dali nieźle ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, FilipBB napisał(a):

No ale Kubica na Węgrzech to gaśnica a nie brak gumy.

Fakt. Najpierw była wersja z niezebraniem szczątków gumy z toru, potem pojawiła się wersja o uruchomieniu gaśnicy.

25 minut temu, fulcrum napisał(a):

tylko czy czasami jazda na jeden postój nie urodziła im się w trakcie wyścigu?

Wygląda na to, że tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fulcrum napisał(a):

tylko czy czasami jazda na jeden postój nie urodziła im się w trakcie wyścigu? bo jeśli to planowali wcześniej, to dali nieźle ciała

Moze ale nie wydaje mnie sie ze problemem bylo to ze nie zjechali na pit jezeli juz to zalatwila ich waga zuzytych opon i to ze George nie zebral odpowiedniej ilosci gumy po przekroczeniu lini mety. Tak czy sia blad jest błędem. 

 

Z innych rzeczy jutro RB ma dyskutować przyszłość reszty kierowców.

Z całą sympatia dla Checo myse ze dłuższe wakacje dobrze mu zrobią. Jeżeli startujesz z P2 a kończysz na P8 w jednym z najmocniejszych samochodów w stawce to równie dobrze możesz wsadzić za kierownicę kogokolwiek. Ja bym chętnie zobaczył Lowsona

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, turdziGT napisał(a):

Z całą sympatia dla Checo myse ze dłuższe wakacje dobrze mu zrobią

 

Ja od czasów Force India nie mam żadnej sympatii dla tego gościa..

Powinien dostać takiego kopa, żeby wylądował co najmniej w IndyCar, a najlepiej w ogóle gdzieś na Antypodach :biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, turdziGT napisał(a):

Moze ale nie wydaje mnie sie ze problemem bylo to ze nie zjechali na pit jezeli juz to zalatwila ich waga zuzytych opon i to ze George nie zebral odpowiedniej ilosci gumy po przekroczeniu lini mety. Tak czy sia blad jest błędem. 

 

Z innych rzeczy jutro RB ma dyskutować przyszłość reszty kierowców.

Z całą sympatia dla Checo myse ze dłuższe wakacje dobrze mu zrobią. Jeżeli startujesz z P2 a kończysz na P8 w jednym z najmocniejszych samochodów w stawce to równie dobrze możesz wsadzić za kierownicę kogokolwiek. Ja bym chętnie zobaczył Lowsona

o tym właśnie piszę. opony dłużej się ścierały i stały się zbyt lekkie. a że wcześniej tego nie planowali to nie zrównoważyli tego balastem, albo paliwem. zresztą Horner i ktoś z Mercedesa też tak twierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, czekker napisał(a):

 

Ja od czasów Force India nie mam żadnej sympatii dla tego gościa..

Powinien dostać takiego kopa, żeby wylądował co najmniej w IndyCar, a najlepiej w ogóle gdzieś na Antypodach :biglol:

 

 

Bez przesady pojechał pare bardzo dobrych wyników. Max też mu zawdzięcza to czy tamto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

Bez przesady pojechał pare bardzo dobrych wyników. Max też mu zawdzięcza to czy tamto. 

Ale też bez przesady w drugą stronę. Od dłuższego czasu jeździ poniżej oczekiwań. F1 nie jest od tego, żeby kogoś trzymać za zasługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja ze zbyt lekkimi (zużytymi) oponami brzmi rozsądnie. To tylko 375g na koło no i ten brak zjazdowego.

Swoją drogą jakim cudem SLH nie mógł Jerzego wyprzedzić mając o tyle nowsze opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dlatego jest tu gdzie jest ale  nie znając sedna sprawy ciężko oceniać. Może znalazł się w takiej sytuacji bo po prostu samochód jest bardzo ciężki do prowadzenia a każda zmiana jest pod Maxa co tylko pogarsza sprawę? Tego niewiemy. 

 

W miedzyczasie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał(a):

No tak dlatego jest tu gdzie jest ale  nie znając sedna sprawy ciężko oceniać. Może znalazł się w takiej sytuacji bo po prostu samochód jest bardzo ciężki do prowadzenia a każda zmiana jest pod Maxa co tylko pogarsza sprawę? Tego niewiemy. 

 

W miedzyczasie

 

 

 

Czyżby nieoczekiwana zamiana miejscB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

 

 


-skocz nam zrobić jakieś drinki

-ale jakie?

-a co za różnica, ze spirytusem, dużo spirytusu, może być nawet sam spirytus

-ok

-tylko szybciej niż jeździsz

-postaram się

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radekk napisał(a):


-skocz nam zrobić jakieś drinki

-ale jakie?

-a co za różnica, ze spirytusem, dużo spirytusu, może być nawet sam spirytus

-ok

-tylko szybciej niż jeździsz

-postaram się

 

O ile dobrze pamiętam, to już jedną szansę od RB dostał i nie skończyło się to za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał(a):

Czyżby nieoczekiwana zamiana miejscB)

Coraz więcej na to wskazuje, ale trochę nie wiem, na co liczy Marko. Nie mówię, że Lawson jest przyszłym mistrzem świata, ale przynajmniej jest taka szansa. Ricciardo chyba nie daje już nawet nadziei na stabilnego dowoziciela dobrych punktów w samochodzie numer dwa.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sartek napisał(a):

Nie mówię, że Lawson jest przyszłym mistrzem świata, ale przynajmniej jest taka szansa

 

35 minut temu, sartek napisał(a):

Ricciardo chyba nie daje już nawet nadziei na stabilnego dowoziciela dobrych punktów w samochodzie numer dwa.

 

Bardzo mnie ciekawi rezultat tej zamiany. Ostateczna próba dla Riccardo tak naprawdę. Albo ma/znajdzie to coś co kiedyś miał w sobie albo po tym sezonie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bosman napisał(a):

„Jestem bardzo szczęśliwy, mogąc ogłosić, że dołączam do Williams Racing od 2025 roku”

 

Taa, na pewno :)

 

Szczęśliwy, z Ferrari do Williamsa......

 

Nigdy nic nie wiadomo. Pewnie wie cos czego my nie wiemy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowcie sie. Ma do wyboru Mercedesa, Audi, Alpine a wybiera Williamsa. Dla mnie sa tylko dwie opcje. Albo to rok na przeczekanie albo Newey związał się z Williamsem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Ma do wyboru Mercedesa, Audi, Alpine a wybiera Williamsa.

Skąd pewność że to on wybiera? Moze jemu wcześniej wymienieni już podziękowali...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...