Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Sadek_atm napisał/a:

Na konferencji prasowej Robert powiedział że nie miał informacji od teamu że na torze jest olej - wiec jednak "coś" było nie tak.

 

 

Pytanie czy inni mieli?

 

Tego się pewnie nie dowiemy. Faktem jest, że komentatorzy taką informacje mieli i ja przekazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo dobry wyscig w wykonaniu Roberta, Ferrari niestety jeszcze lekko poza zasiegiem sprzetowym. Nawet jesli by Robert lepiej wystartował to i tak byloby kwestia czasu zeby Ferrari znalazlo sie przed nim. :D

 

W pelni sie zgadzam ale i tak Robert szacuneczek Gratulejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton to pupilek FIA więc karać bedą go tylko wtedy gdy już naprawdę odwali coś poważnego :evil:

Ale widać, że Maclareny nie są tak szybkie jak rok temu, albo po prostu wykonali najsłabszą robotę w udoskonalaniu swoich bolidów.

 

Nie wiem jak Wy ale mi niedługo 2 i 3 miejsca Roberta przestaną wystarczać i będę czuł niedosyt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zrobi bardzo Ciekawie podczas następnych Q3. Bo pytanie ile zatankować paliwa... tyle co McLaren... Hmm a jak Kubica znów z czymś wyskoczy... Hmmm. No i tu będzie widać czym jest Q3, to rozgrywka niczym w pokera. Brawo Robert Kubica, Brawo BMW, Brawo Nik_ham_field.

 

Jestem bardzo zadowolony tym co dziś widziałem na torze w Bahrajnie. Będzie myślę coraz lepiej i BMW nie powinno pod koniec sezonu jeździć w 2 lidze F1 tak jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McLareny jeszcze się odrodzą na wolniejszych, technicznych torach. Nie demonizowałbym o przepaści pomiędzy Ferrari a resztą. Na krętych GP BMW i McLaren powinny sobie dać z nimi radę.

Hamilton, jak ktoś zauważył, jest szybki, jak w promieniu 100m nie znajduje się inny pojazd. Tasowanie w środku stawki to nie jego specjalność.

Massa o dziwo dziś bez błędów. Pewnie poczuł, że atmosfera wokół niego gęstnieje i zaczyna się gra o dużą stawkę. Na jego szczęście egzamin zaliczony.

Duży plus za taktykę dla BMW i dla Heidfelda za skuteczną jazdę. Kovalainen jakoś bezbarwnie tym razem.

O Robercie już chyba wszystko napisano :) Wielkie gratki!!

Następna Barcelona. Tor swoim charakterem nieco przypominający Bahrajn-z tym, że teraz nacisk lekko przechodzi w stronę aerodynamiki kosztem mocy. Diametralnej różnicy nie ma dlatego i tym razem obstawiam czerwono na podium :cool:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alonso prawdopodobnie trochę na hamulcu pomógł hamiltonowi

ale fajny wyścig - sporo akcji bez safety car

wiadomo że kubica ma wolniejszy bolid od ferrari a mclareny trochę dają assa

to co cieszy to, że kubica nie pęka - jest opcja na jazdę na max to jedzie na max - i to są emocje

heidfeld- nielubiany ale trzeba przyznać, że zaje...cie skuteczny - to też się liczy - może nawet bardziej

pozdrawiam

jako początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alonso prawdopodobnie trochę na hamulcu pomógł hamiltonowi

 

Gdyby pomogl hamulcem, to by obaj wyscigu nie skonczyli.

 

Ja bym obstawial ujecie gazu z powodu poslizgu - jezeli dobrze pamietam, to dzialo sie to na wyjsciu z zakretu...

 

Przestał ogarniać chłopak, miało być inaczej... Tak łatwo...

 

No bo taki byl wychuchany, wydmuchany i gdy zabawki zabrali, wyszlo na to, ze mial zbyt dobrze.

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo taki byl wychuchany, wydmuchany i gdy zabawki zabrali, wyszlo na to, ze mial zbyt dobrze.

 

Nie on jeden. Ale widac, ze treningi zaczynaja robic swoje i chlopcy sie chyba powolutku zaczynaja przyzwyczajac do nowego sprzetu. A komu to wychodzi najlepiej to sie przekonamy podczas pierwszego mokrego wyscigu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...