Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

:shock:

Jeśli te przednie skrzydła zostaną w takiej formie to wydaje się , że możemy się spodziewać ich wymiany tak z 5 razy podczas wyścigu bo o wiele bardziej będą narażone na boczne uszkodzenia ?

 

może i to jedzie ale wygląda to bezsensu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC - i to jest chyba ich podstawowa zaleta - liczę na to, że w realu połączenie wyścigowego old-skulu :wink: z najnowszą technologią zrobi mega wrażenie :smile:

Natomiast slick wygląda konkretnie!

 

slesz - intrygujące powiadasz... może i tak, ale dla mnie trochę za wysokie :cool:

 

Ale nie czepiam się - jeśli to wszystko razem spowoduje, że w nadchodzącym sezonie już nie zabraknie jednego punktu, to ja się zgadzam na wszystko :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly OT. Czy w bolidzie F1 gaz i hamulec obsluguje sie odpowiednio prawa i lewa stopa? I czy jest jakies sprzeglo?
Niektórzy kierowcy maja zamienione pedały i hamują prawa a przyspieszaja lewa ale generalnei jeden pedał, jedna stopa. Sprzęgło z palca.

 

:shock: Poważnie? A co to ma na celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie ujmując Loebowi ale jezdzil on tegorocznym bolidem w dodatku na slickach, gdy Robert jeździł autem ze zmniejszoną o 1/3 siłą docisku i mniejszymi predkosciami maksymalnymi.

 

 

Tak czy inaczej SZACUN :shock:

deh0817no77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

F1 planet podaje że Honda nieoczekiwanie wycofuje się z F1 !

Oczywiście chodzi o koszty w dobie kryzysu.

Coś nieprawdopodonego co się dzieje, ten zespół miał wielkie tradycje.

 

Berni jest prawidziwym pajacem, cięcie kosztów wychodzi mu idealnie. Grunt że na jego koncie przybywają kolejne miliony.

Żenua...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoklub.pl/22519,item,0,,f1.html

 

Unifikacja silników by Coswort.Zbiera mnie na hafta. Jak do k...wy ma rywalizować Ferrari, Marcedes i BMW uzywajć jeb...go silnika Coswort ??? Przecież wy... lą z F1 z głośnych hukiem drzwi.I wcale im się nie dziwię. Sport ma nieść wsrost sprzedaż,wzrost sprzedaży,wzrost sprzedaży i radość. A jak brandowi konkurenci mają przedstawić swoje walory unifikowanymi elementami.

 

Ja mam pomysł.Niech daewoo dostarcza szare bolidy a kierowcami niech będzie 20 unifikowanych chińczyków.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...