Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Jumpman napisał(a):

Horner jak Horner ale ciekawe co z RedBullem za fejkowy raport... No i jak pokaże to Netflix :mrgreen:

Netflix tego nie pokaże.

Problem polega na tym, że te screeny też mogą być fejkowe. Sam bym umiał takie spreparować, a ja ogólnie w komputery nie umiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix tego nie pokaże.
Problem polega na tym, że te screeny też mogą być fejkowe. Sam bym umiał takie spreparować, a ja ogólnie w komputery nie umiem

Taa… sam umiałbyś, ale w komputerach nie tegez w dzisiejszych czasach wrzucasz w AI co chciałbyś ujrzeć i zaraz masz, to tylko kwestia bujnej wyobraźni
Tak jak pisałem, czekamy na rozwój wydarzeń z whatsapa czy AI


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Snuff napisał(a):

W końcu ta proponowana ugoda z dupy nie była… niewinny, to po co ugoda na początek ?

 

Jedynym dowodem na "propozycję ugody" jest holen*erski szmatławiec. Co jeszcze holen*erskiego znamy? Jednego takiego żonobijca z chcicą na więcej władzy w pewnym tajsko-austriackim zespole pod bry*yjskim zarządem.

 

Godziny zrobienia owych "screenów" pokrywają się z godzinami wysłania owych wiadomości przez "nadawczynię". Cóż za ciekawy przypadek.

 

Pomijając już zupełnie że w tych wiadomościach nie ma nic ponad fakt, że Horner ma teksty na podryw i flirt gorsze nawet niż ja. A domniemane zdjęcie jego... przedniego skrzydła... jest zdjęciem... palca. Widać nawet paznokieć.

 

No komedia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BelegUS napisał(a):

 

Jedynym dowodem na "propozycję ugody" jest holen*erski szmatławiec. Co jeszcze holen*erskiego znamy? Jednego takiego żonobijca z chcicą na więcej władzy w pewnym tajsko-austriackim zespole pod bry*yjskim zarządem.

 

Godziny zrobienia owych "screenów" pokrywają się z godzinami wysłania owych wiadomości przez "nadawczynię". Cóż za ciekawy przypadek.

 

Pomijając już zupełnie że w tych wiadomościach nie ma nic ponad fakt, że Horner ma teksty na podryw i flirt gorsze nawet niż ja. A domniemane zdjęcie jego... przedniego skrzydła... jest zdjęciem... palca. Widać nawet paznokieć.

 

No komedia.

 

 

No właśnie też się zastanawiam jak on do jasnej ciasnej poderwał Geri :krecka_dostal:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał(a):

 

 

No właśnie też się zastanawiam jak on do jasnej ciasnej poderwał Geri :krecka_dostal:

Kasa misiu, kasa :)

  • Smutny 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, _akir_ napisał(a):

w sumie zero zaskoczenia w takim zestawieniu

w sumie to chcialbym zeby Carlos pokazał w koncu pazur :) 

 

image.thumb.png.0f5ac1d433ac343589f3a6fd2dd6f95b.png

Widać brak wiary w Mercedesa, wielką wiarę w Ferrari i brak złudzeń co do Red Bulla ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, sartek napisał(a):

Widać brak wiary w Mercedesa, wielką wiarę w Ferrari i brak złudzeń co do Red Bulla ;)

patrzac na to ze nawet lider Mercedesa GR63 :biglol: powiedzial ze samochod nie jest najlepszy to ja sie dziwie ze sa tak wysoko w zestawieniu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablito79 napisał(a):

Ciekawe to typowanie, liczę na niespodziankę.

Mieszanie zespołów w czołówce i walkę do końca sezonu.

Zastanawiam się, dlaczego RB pojechał tak słabo w drugim treningu...

 

Z tego co czytalem to nastawili sie na dlugie przejazdy

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się nieźle stawka scisnęła. Tu juz nie ma 4s roznicy jak za czasów RK w Williamsie. W Q1 cala stawka zamknęła się w 0,9s, a w calych quali w 1,7s.
Fajnie, bo może się dużo mieszać z wyscigu na wyscig, poza oczywiście niezagrożonym P1 Maxa.

Czy mi się tylko wydaje, czy dawno nie było takiej sytuacji, żeby się w zadnym zespole skład nie zmienił z sezonu na sezon? Trochę nudno nie widzieć zadnych nowych twarzy albo chociaż starych twarzy w nowych teamach.

Cieszy silne Ferrari, ale poczekajmy na tempo wyscigowe i nieocenione GS.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek. Najszybszy w kwalifikacjach dzieiaj byl Leclerc. Jego czas z Q2 byl lepszy niz Maxa z Q3. Albo Charles nie poskladal dobrego kolka w Q3 co oznacza dla nas dobry sezon... albo nie ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał(a):

Z ciekawostek. Najszybszy w kwalifikacjach dzieiaj byl Leclerc. Jego czas z Q2 byl lepszy niz Maxa z Q3. Albo Charles nie poskladal dobrego kolka w Q3 co oznacza dla nas dobry sezon... albo nie ;)

Temperatura toru spadała, a w Q2 mimo wszystko najlepsi jadą tak, żeby tylko wejść do Q3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...