Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Pablito79 napisał(a):

No faktycznie mega news.

Jak się Ferrari nie ogarnie do przyszłego roku, to Ham dostanie szału. 

Hmm, to może Lando do Merca na drugi fotel :D

Bardzo jestem ciekaw jaki kabel zimnej wody dostanie. Z drugiej strony to wielokrotny mistrz. Co zmieni kolejny tytuł w tym samym teamie, nic a spróbować zrobić to dla Ferrari to jest coś. 

Jedyne czego szkoda to Charlesa bo trochę jest fucked. Nie do końca sobie wyobrażam jak to ma funkcjonować. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nastroje wesołe, pełne drwin z duetu Ferrari- Hamilton.

 

A może się okazać, że Ferrari miało doskonały samochód, tylko brakowało mega kierowcy.

I jego talent pokona nawet grande strategię ;) 

 

;) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkładając na bok całą otoczkę to SLH to naprawdę świetny kierowca.
Cieszy mnie ten transfer bo będzie ciekawiej niż gdyby został w MB.
Szkoda tylko że trzeba jeszcze rok czekać, ale i ten będzie ciekawy i w Ferrari i w MB

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bosman napisał(a):

Odkładając na bok całą otoczkę to SLH emoji6.png to naprawdę świetny kierowca.
Cieszy mnie ten transfer bo będzie ciekawiej niż gdyby został w MB.
Szkoda tylko że trzeba jeszcze rok czekać, ale i ten będzie ciekawy i w Ferrari i w MB

Don't get me wrong :) Trochę się nabijamy, ale mnie osobiście cieszy ten transfer, bo będzie ciekawie i jest szansa na ciekawą walkę. Mało tego, moim zdaniem jeszcze lepiej by było, jakby już w tym sezonie jeździł dla Tifosi :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fotel w Mercu na 2025 to będzie myślę hot seat. A Fernando wyjątkowo będzie sobie ostrzył zęby. Tyle, że z jego dotychczasowymi wyborami, to sam już nie wiem czy to kliknie. Szkoda mi go w całokształcie kariery, że tak niefortunnie trafiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beavis napisał(a):

Ten fotel w Mercu na 2025 to będzie myślę hot seat. A Fernando wyjątkowo będzie sobie ostrzył zęby. Tyle, że z jego dotychczasowymi wyborami, to sam już nie wiem czy to kliknie. Szkoda mi go w całokształcie kariery, że tak niefortunnie trafiał.

Myślę ze 30 sek po tym jak Lewis zakomunikowal newsa , Toto juz byl na telefonie do Alonso. I bardzo bym tego chciał bo to dalej gosc ktory ma potencjal na mistrza I z nimim na torze sie nie pie........

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał(a):

Akurat z Astonem byl strzal w 10!

No nie wiem, tak się wydawało na początku sezonu. Ale potem już nie żarło...

A poza tym nawet jeśli liczyć ten transfer na plus, to wszystkie pozostałe po Renault były na minus. I doliczyłbym do tego nie tylko same lata transferowe, ale i przedłużenia kontraktów - to również były nietrafione decyzje. Ile w tym pecha, a ile błędów managera lub niedoinformowania, lub sabotażu Brytoli? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...