Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwo. Przejechać pół toru na wywiad z jednym mikrofonem tylko po to żeby znów przejechać pół toru na koronację.

Wysłane z mojego 23030RAC7Y przy użyciu Tapatalka



Musieli zobaczyć fontannę przed Bellagio haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dopiero jak jechali limuzyną, patrzę a tam Max cały na biało i moja myśl „o 2 Ferrari na podium” po chwili że Sainz wygląda praktycznie jak Perez:biglol: i dopiero po dłuższej doszedłem co się dzieje

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mr Q napisał(a):

Jak nie pomógł? Zmniejszył dystans do poniżej 2 sek. Był slipstream. Checo spartolił.

Wysłane z mojego 23030RAC7Y przy użyciu Tapatalka
 

I co to niby miało pomoc?

Jakby dali Perezowi DRS, to skończyło by sie 1-2, a tak to go znowu zostawili samego...:toobad:

Mnie to akurat cieszy, bo kompletnie im NIE kibicuje...:P

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to niby miało pomoc?
Jakby dali Perezowi DRS, to skończyło by sie 1-2, a tak to go znowu zostawili samego...default_smiley23.gif
Mnie to akurat cieszy, bo kompletnie im NIE kibicuje...

„Max, zrób dystans na DRS dla Checo…”

41d26c36d8a5ef23fc72a64d9e2fa858.jpg


Chłopak starał się przecież…
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał(a):

Max, zrób dystans na DRS dla Checo…”

Ja zrozumiałem, że nieśmiała prośba dotyczyła zmniejszenia dystansu na około 2 sek.. Za DRS dostaliby przez radio porządną wiąchą ;) Tam nikt za Pereza umierać nie będzie ;) 

 

Ciekawe, jakby się potoczyły losy wyścigu bez drugiego SC. LEC miałby znacznie większe szanse na utrzymanie P1. A tak skończyło się jak zwykle ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wyścig z opóźnieniem, działo się :) A co Maxa zwalniającego żeby Checo wszedł w DRS to RBR musiałby o tym pomyśleć ze 2-3 kółka wcześniej, nie na przedostatnim ostatnim, bo zwolnienie o 3sek z tego powodu to gruba akcja i mogłaby się spotkać z karą. Pomijając już że z wyścigowego punktu widzenia to byłoby zwyczajnie słabe, a Charles zasługiwał na drugie miejsce i był po prostu szybszy. Checo wskoczył na P2 tylko z powodu jego błędu. Narzekanie na Maxa że nie zwolnił do DRS jest dla mnie co najmniej dziwne. 

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież powiedzieli Maxowi żeby zmniejszył dystans do 2,5 sek i praktycznie po chwili taką mieli, więc nie wiem o co czepianie się. Czy miało to sens czy nie to inna sprawa, a zwolnienie żeby dać DRS byłoby już trochę takie niezbyt, bo o tym to mogli wcześniej pomyśleć, a nie na ostatnim okrążeniu. Akurat ja tu nie widzę powodów żeby zarzucać coś Maxowi, a już tym bardziej utraty pozycji Pereza

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez właśnie obejrzałem. Wyścig petarda jeden lepszych z sezonu. Manewr LEC na ostatnim zakręcie szacun ale praktycznie na każdym kółku coś się działo.  Paradoksalnie o wiele lepszy racing niz w Monaco. Mega i też uważam ze swinia powinna zostać.

Edytowane przez turdziGT
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Paradoksalnie o wiele lepszy racing niz w Monaco

Monaco chyba jest jednym z nudniejszych wyścigów. Według mnie ten tor miał sens w ubiegłych epokach, kiedy bolidy były znacznie mniejsze, obecnie to trudno tam wykonywać jakiekolwiek manewry wyprzedzania. Jeszcze trochę bolidy urosną to na tym nawrocie to na 2 razy będą musieli robić.

LV jednak jest bardziej dostosowany do obecnych rozmiarów.

 

sd7cn0xgyx941.thumb.png.a8f1227d2621b28c15b7326bb1c57011.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...