Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądałem powtórkę dopiero o 1 w nocy. No jestem w szoku z wyniku Astona. Ale pewnie w wyścigu nie dadzą rady, a szkoda.

Byłoby ciekawiej. I mają szansę wyprzedzić McLarena w klasyfikacji.

Edytowane przez Pablito79
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablito79 napisał(a):

Byłoby ciekawiej. I mają szansę wyprzedzić McLarena w klasyfikacji.

Astona mam w tyłku, a przynajmniej póki ten troll siedzi, ale Alonso liczę że pójdzie dobrze. Może Stroll w euforii startu z 2 rzędu wrzuci wsteczny skasuje Lewisa:biglol:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, radekk napisał(a):

Astona mam w tyłku, a przynajmniej póki ten troll siedzi, ale Alonso liczę że pójdzie dobrze. Może Stroll w euforii startu z 2 rzędu wrzuci wsteczny skasuje Lewisa:biglol:

Dla emocji w wyścigu to powinien raczej skasować tego, co będzie stał przed nim. Bo inaczej będzie jak zawsze - emocjonująca walka o 2-gie miejsce.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przymar napisał(a):

Dla emocji w wyścigu to powinien raczej skasować tego, co będzie stał przed nim. Bo inaczej będzie jak zawsze - emocjonująca walka o 2-gie miejsce.

A ja już zapomniałem że Max tam jeździ i zupełnie go nie zauważam:P

a kibicuje Nando, jakby w każdym wyścigu dojeżdżał na pudle/zaraz za nim, a Lewisa by ktoś eliminował/dyskwalifikowali, to Alonso zakończyłby sezon na pudle.

Jak dzisiaj mu nie pójdzie, a Lewisowi tak, to wówczas kibicuje Lewisowi (sam w to nie wierzę) żeby wyprzedził Pereza:biglol:

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciek Niemy napisał(a):

A czarnej księżniczki to żółte flagi nie obowiązują?


Tylko na grafice jest napisane, że flagi są w pierwszym sektorze, tak orientacyjnie dla kibica.

Na torze za miejscem incydentu stewardzi zwykle już machają zielonymi flagami i można się ścigać, nawet jeśli to ten sam sektor. Lewis wyprzedał zdecydowanie za miejscem wypadku, więc tam nie dopatrywałbym się sensacji.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Snuff napisał(a):


Specjalnie cofnąłem, wg mnie wszystko było ok, ale who knows. Astony wyjątkowo późno wystartowały.
Btw. dzieje się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ruszył na 2 razy, mam filmik ale nie moge wstawić :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rosaskc napisał(a):


Tylko na grafice jest napisane, że flagi są w pierwszym sektorze, tak orientacyjnie dla kibica.

Na torze za miejscem incydentu stewardzi zwykle już machają zielonymi flagami i można się ścigać, nawet jeśli to ten sam sektor. Lewis wyprzedał zdecydowanie za miejscem wypadku, więc tam nie dopatrywałbym się sensacji.

Zgadzam się z Tobą, ale tuż przed SC były żółte na całym torze i wtedy wyprzedzał...

Chyba, że go z Russelem pomyliłem...:facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...