Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym bardzo zimnym podium po kwalifikacjach, dzisiaj bardzo ciepło i sympatycznie było na podium, chodzi mi o ten moment po szampanach kiedy się ustawili do zdjęcia, na prawdę fajnie się to oglądało, tym bardziej, że podium dzieliło trzech mistrzów różnych pokoleń, super widok!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nysiopysio84 napisał(a):

Po wczorajszym bardzo zimnym podium po kwalifikacjach, dzisiaj bardzo ciepło i sympatycznie było na podium, chodzi mi o ten moment po szampanach kiedy się ustawili do zdjęcia, na prawdę fajnie się to oglądało, tym bardziej, że podium dzieliło trzech mistrzów różnych pokoleń, super widok!


 

 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

Cos więcej wiadomo o tym restarcie Maxa ? Stal przecież 0,5m poza linia pola startowego.

All ok.

Powierzchnie styku kół z asfaltem nie mogą wystawać poza linie pola startowego. Warunek został spełniony, czujniki nie zasygnalizowały błędu przy ustawieniu, więc wystające przednie skrzydło nie ma znaczenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Russella to oczywiście nie ma znaczenia w świetle awarii silnika ale dali mega dupy z tym boxem po wypadku Albona. Przy takiej ilości zwiru na torze to bylo niemal pewne ze będzie czerwona flaga. 

Screenshot_20230403-083613_Facebook.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bosman napisał(a):

Niczego nie mogli przewidzieć, bo na wyscigu pojawił się Michael Masi emoji6.png

Powinien się częściej pojawiać, jesli to ma taki wpływ na widowisko.

Dokładnie 2021 to jeden z najbardziej eksytujacych sezonów F1 ever ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radekk napisał(a):

czy ja wiem, różne już pomysły tam miewali, nie raz kojarzę że kierowcy informowali że leży kupa części na torze i rozsądniej byłoby zjechać żeby dać posprzątać, a robili kolejne kółka za samochodem bezpieczeństwa

Patrząc tylko na relacje w TV szansa na czerwona flagę była więcej niż 90%. Syfu naniosło na prawdę sporo.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bosman napisał(a):

Niczego nie mogli przewidzieć, bo na wyscigu pojawił się Michael Masi emoji6.png

Powinien się częściej pojawiać, jesli to ma taki wpływ na widowisko.

A ja mam wrażenie, że Masi jeszcze jakoś trzymał cały ten bajzel w ryzach. Jego nieszczęściem jest to, że wszyscy oceniają go za Abu Zabi 2021. Ubiegły sezon i ten to festiwal dziwnych decyzji, braku konsekwencji, a nierzadko logiki.  

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tutek napisał(a):

A ja mam wrażenie, że Masi jeszcze jakoś trzymał cały ten bajzel w ryzach. Jego nieszczęściem jest to, że wszyscy oceniają go za Abu Zabi 2021. Ubiegły sezon i ten to festiwal dziwnych decyzji, braku konsekwencji, a nierzadko logiki.  

Ja tez uwazam ze Masi byl OK. Dostalo mu sie bo komus sie nie podobalo w jaki sposob Max zdobyl mistrza a tak na prawde dal wszystkim jedna z nejbardziej ekscytujacych koncowek sezon ever. Ta koncowka przebilo wszystko lacznie z Prostem i Senna na Suzuka. Kozysci finansowych i z punktu widzenia PR nawet ciezko liczyc. To wydazenie bylo w prasie i mediach jeszcze por roku poznij. 

A Max tak czy siak udwodnil i nadal udowadnia ze ten tytul dostal zasluzenie , a ze mial troche farta ze zespol idelanie wykorzystal sytuacje , czoz wystarczy cofnac sie pare lat i zobaczyc w jaki sposob Lewis zabral tytul Massie na ostatnich metrach.Taki lajf.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massi dzięki Latifiemu stał się wtedy klasycznym bohaterem greckiej tragedii. Nie miał żadnego dobrego wyjscia, za to miał nieprawdopodobną presję i mało czasu na decyzję.
Wybrał dziwnie, ale jakby nie wybrał to by było źle.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bosman napisał(a):

Wybrał dziwnie, ale jakby nie wybrał to by było źle

Wybrał najbardziej kontrowersyjnie, jak mógł. Mógł nie pozwolić oddublować się nikomu, mógł pozwolić oddublować się wszystkim. Wybrał trzecią drogę i chwała mu za to, bo zafundował nam emocje, którymi najwyraźniej żyjemy do dziś ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sartek napisał(a):

Wybrał najbardziej kontrowersyjnie, jak mógł. Mógł nie pozwolić oddublować się nikomu, mógł pozwolić oddublować się wszystkim. Wybrał trzecią drogę i chwała mu za to, bo zafundował nam emocje, którymi najwyraźniej żyjemy do dziś ;)

To prawda jak by nie wybral w tamttej sytuacjo to i tak bylo by zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...