Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Beavis napisał(a):

Niee, u mnie to nie ma tematu z kablówką itp.

 

 

Nie, miałem to na uwadze bo przeczytałem o Twoim przypadku. Wybrałem TV Pro, tyle że w opcji miesięcznej, nie sezonowej...

 

Jestem w kraju i wszystko się pojawiło. Chyba to były jednak restrykcje ze wzgl na lokalizację, bo byłem w Singapurze...  Mimo wszystko to dziwne, nie spodziewałbym się tego. Fakt jednak, że mają tam dosyć wyraźną cenzurę internetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beavis napisał(a):

Jestem w kraju i wszystko się pojawiło. Chyba to były jednak restrykcje ze wzgl na lokalizację, bo byłem w Singapurze...  Mimo wszystko to dziwne, nie spodziewałbym się tego. Fakt jednak, że mają tam dosyć wyraźną cenzurę internetów

 

W Singapurze jak u Niemca, zapomnij o F1TV pro -_-

 

image.thumb.png.9560dd7f6a808af237a028b066eb3818.png

 

 

 

image.thumb.png.7a121e0a47e64a04e64a6367b8395ce4.png

 

https://support.f1.tv/s/article/2022Is-F1-TV-and-Live-Timing-available-in-my-country

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, skwaro napisał(a):

W SG inny operator ma wyłączność na transmisję F1, trzeba przez VPNa oglądać :)

Wydaje mi się, że próbowałem z i bez VPN kiedy miałem komunikat o błędzie. Ale na drugi dzień kiedy chciałem z odtworzenia coś puścić to już chyba bez VPN. No raczej rozkminiliśmy już cały ambaras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bosman napisał(a):

Czystki w dziale strategii Ferrari mogą doprowadzić wyłącznie do poprawy.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Ale Sanchez to był szef działu aerodynamiki a nie strateg...:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://powrotroberta.pl/2023/03/ecclestone-hamilton-powinien-byc-6-krotnym-mistrzem-swiata-f1.html

 

Ostatnio wygląda, jakby Bernie się rozliczał ze swojej kariery, z błędów itp.

:biglol:

Edytowane przez Beavis
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś byl zainteresowany w ten weekend początek sezonu w jednej z najbardziej spektakularych serii wyscigowych mianowicie V8 supercars. W tym roku ogromne zmiany. Wchodzą samoamochody Gen 3. Holden out i zostaje zastąpiony Camaro. Auta wygląda mega ! 

 

 

 

 

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA WE

CE EK


Jak będzie w ten weekend? Czy Aston nadal będzie walczył o podium? Co Ferrari poradzi na dużą degradację opon? Czy Red Bull ponownie dopisze 43-44 punkty do swojego dorobku? Tak wiele pytań, a odpowiedzi poznamy już niedługo, ja się doczekać nie mogę ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rosaskc napisał(a):

RA WE

CE EK


Jak będzie w ten weekend? Czy Aston nadal będzie walczył o podium? Co Ferrari poradzi na dużą degradację opon? Czy Red Bull ponownie dopisze 43-44 punkty do swojego dorobku? Tak wiele pytań, a odpowiedzi poznamy już niedługo, ja się doczekać nie mogę ;)

 

Liczę na bolidy trzech zespołów na podium. RedBull, Ferrari, Aston albo Mercedes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rosaskc napisał(a):

Jak powiedział Hamilton: dominacja jednego zespołu może się kibicom znudzić :mrgreen:

 

 

No proszę jak punkt widzenia zależy od punktu/szybkości siedzenia...  :mrgreen:

 

3 minuty temu, rosaskc napisał(a):

Także może podium bez Red Bulla? Jednak jakaś apokalipsa musiałaby się zdarzyć, żeby do tego doszło…

 

To samo co w ubiegłym roku na początku sezonu... 2xkaboom :mrgreen:

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w potencjał Astona. Fernando jest dobry, ale nie aż tak, żeby w czasie trzydniowych testów znaleźć optymalne ustawienia całkowicie nowego dla siebie samochodu. Aston miał na testach dwóch nowicjuszy w bolidzie, więc moim zdaniem jest spore prawdopodobieństwo, że w pierwszych wyścigach jeszcze trochę się poprawią, bo Fernando lepiej pozna samochód. A że tor też względnie nowy i niełatwy, to niespodzianki mogą być. Podium dla Astona IMHO bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał(a):

Co Ferrari poradzi na dużą degradację opon?

Fred właśnie mówił, że tor w Jeddah będzie się łagodniej obchodził z ich oponami. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał(a):

RA WE

CE EK


Jak będzie w ten weekend? Czy Aston nadal będzie walczył o podium? Co Ferrari poradzi na dużą degradację opon? Czy Red Bull ponownie dopisze 43-44 punkty do swojego dorobku? Tak wiele pytań, a odpowiedzi poznamy już niedługo, ja się doczekać nie mogę ;)

Jak na wiernego kibica przystało będę trzymał kciuki za czerwone bolidy.
FORZA FERRARI:clapping::clapping::clapping:
Może los dopomoże, że na pudle znajdzie się jeszcze któryś z zielonych bolidów, przecież RB nie mogą wygrywać wszystkiego...:blink:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tutek napisał(a):

Fred właśnie mówił, że tor w Jeddah będzie się łagodniej obchodził z ich oponami. 

Tak, słyszałem tę wypowiedź, ale nadal wszyscy jadą na tym samym torze i oponach. Ferrari musi zrobić coś ekstra na tym polu.

 

3 godziny temu, Maciek Niemy napisał(a):

Jak na wiernego kibica przystało będę trzymał kciuki za czerwone bolidy.
FORZA FERRARI:clapping::clapping::clapping:
Może los dopomoże, że na pudle znajdzie się jeszcze któryś z zielonych bolidów, przecież RB nie mogą wygrywać wszystkiego...:blink:

Też kibicuję ekipie z Maranello, lecz trudna to relacja, bo w ostatnich latach ekipa daje ciała po całej linii.
Obyś tylko nie wykrakał tego, że Red Bull wygra wszystko. Sezon jest długi, ale zanosi się na ich dominację w tym roku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam ich potencjalna dominacja nie będzie aż tak przeszkadzała, najwyżej oleje czołówkę, przy F1TV to tym bardziej łatwe, będę oglądał rywalizację na dalszych miejscach. Klasyfikację bez 2 lokat jakoś przeboleję:mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał(a):

Tak, słyszałem tę wypowiedź, ale nadal wszyscy jadą na tym samym torze i oponach. Ferrari musi zrobić coś ekstra na tym polu.

 

Też kibicuję ekipie z Maranello, lecz trudna to relacja, bo w ostatnich latach ekipa daje ciała po całej linii.
Obyś tylko nie wykrakał tego, że Red Bull wygra wszystko. Sezon jest długi, ale zanosi się na ich dominację w tym roku…

Przemek możesz być spokojny, jeszcze w życiu niczego nie przewidziałem ani nie wykrakałem...:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał(a):

Też kibicuję ekipie z Maranello, lecz trudna to relacja, bo w ostatnich latach ekipa daje ciała po całej linii.

Fred już zaczął porządki, parę głów się posypało. W tym sezonie pewnie nic już to nie zmieni, ale zawsze jest przyszły rok :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tutek napisał(a):

Fred już zaczął porządki, parę głów się posypało. W tym sezonie pewnie nic już to nie zmieni, ale zawsze jest przyszły rok :) 

 

Przeważnie takie teksty były w połowie sezonu, a nie po pierwszym wyścigu...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...