Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie jestem pewien czy ten sezon będzie taki ciekawy jeżeli RB tak będzie dominował. 

 

Oglnie wyścig mega nudny który tak na prawdę uratował Alonso. Czapki z głów za P3 i pomyśleć ze Stroll go prawie zdjął na pierwszym zakręcie. Reszta musi nadrobić i to sporo. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablito79 napisał(a):

Myślę że RB nie będzie jednak dominował cały sezon, bo faktycznie będzie nudno.

Nie było aż tak nudno :)


 

Słowo klucz… Chceco. Ciekawe jak to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablito79 napisał(a):

Jeśli Checo zacznie objezdzac Maxa, to znowu się zrobi kwas :(

Bo tak jak bardzo kibicuję RB, to jednak Max nie jest dobrym partnerem.


 

Oczywiście ze nie jest. Kiedy przychodzi co do czego, to w F1 nie ma dobrych partnerów w walce o tytuł mistrzowski. 
 

W WRC tak samo. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba. Na drugim ekranie (tablecie) włączyłem sobie timing. Fajnie, że w kamerach on board można posłuchać, co nadają przez radio. 
 

Nadają i to często, zdziwiłem się jak Perez dostawał info dosłownie co 30 sek ! I jak tu się skupić na jeździe
Co do wyścigu… pobawiłem się gadżetami w F1 TV i… zasnąłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dygresja co znaczy samochód. Stroll z kontuzjowaną ręką objechał Russella i nie wiele brakło do Hamiltona. Za to McLaren maskara taki zespol z takim zapleczem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem zaskoczony ze taka potęga jak Mercedes brnie dalej w koncepcje która ewidentnie nie działa co pokazał zeszły sezon. Dla mnie jest to bardzo dziwne w świetle zespołu o takim dorobku i zapleczu. 

To tylko pokazuje brutalbe oblicze F1. Jesteś tak jak twoj ostatni wyścig i nic więcej.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki..

Jak się należało spodziewać, robienie wałków w budżecie bardzo się opłaciło - wystarczy sypnąć $$ gdzie trzeba i wpadają kolejne tytuły mistrzowskie  :toobad:

Potem tylko zapłacić karę i popłakać przed kamerami jak bardzo w przyszłym sezonie będziesz w plecy mając mniej godzin w tunelu aero.

Śmiech na sali.

 

Mam nadzieję, że karma (aka FA14) szybko wróci - trzymam kciuk za zielonych  :ok:

Drugi tradycyjnie za czerwonych :upside-down-face_1f643-small:

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pablito79 napisał(a):

W sumie, fany wyścig. Zanosi się ciekawy sezon, oby tak dalej.

Brawo RB, ale Alonso odstawił dzisiaj mistrzostwo, walczył z Mercami jak równy.

Ferrari od dłuższego czasu albo Grande Strategia, albo awarie... tym sposobem wiele nie zdziałają.

Szkoda mi McLarena, myślałem że lepiej rozpoczną sezon.

 

Co do grande strategia to akurat wczoraj ładną pokazówkę strzelili z tym podwójnym pit stopem.:faja:
Leclerc nie miał tempa Verstappena coprawda, ale drugie miejsce miał pewne, więc nie ma co na nich psów wieszać za strategię...;)

Wytrzymałość samochodów to już niestety inna bajka...:cry:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Ja ogólnie jestem zaskoczony ze taka potęga jak Mercedes brnie dalej w koncepcje która ewidentnie nie działa 

Nawet Gunther rok temu mowil ze tez badali ta koncepcje ale ona po prostu nie działa dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czekker napisał(a):

Jak się należało spodziewać, robienie wałków w budżecie bardzo się opłaciło

Masz na myśli te wydatki na catering? Najedzeni wydajniej pracują i osiągają lepsze efekty :mrgreen:

 

W McLarenie najwyraźniej za bardzo balowali po przejęciu Piastriego i zapomnieli, że trzeba jeszcze zrobić samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zyzol napisał(a):

W McLarenie najwyraźniej za bardzo balowali po przejęciu Piastriego i zapomnieli, że trzeba jeszcze zrobić samochód.

 

 

Może uwierzyli w słowa jednego mistrza, że w skrócie to nie samochód, to kierowca. :mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, .Misza. napisał(a):

Fernando wrócił z zaświatów. Zastanawia mnie jedna rzecz - AM ma taką zwyżkę formy, bo:

- szara strefa przepisów

- "pożyczyli" jakieś rozwiązania

- wrócił duch Force India

Bo za bolid był odpowiedziałby były główny projektant aerodynamiki w Red Bullu.  

 

https://www.formula1.com/en/latest/article.red-bull-aero-chief-fallows-to-join-aston-martin-in-april-after-agreement-on.5SXTRYMbhlDMSmu1ZZuZC5.html

 

Przypadek?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tutek napisał(a):

Bo za bolid był odpowiedziałby były główny projektant aerodynamiki w Red Bullu.  

 

https://www.formula1.com/en/latest/article.red-bull-aero-chief-fallows-to-join-aston-martin-in-april-after-agreement-on.5SXTRYMbhlDMSmu1ZZuZC5.html

 

Przypadek?

 

 

Trzy RedBulle na pudle. :mrgreen: 

 

A tymczasem Fernando!! 

 

 

 

334113318_723609509141011_4566459030715470075_n.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start sezonu był by nudny gdyby nie Fernando taka jest prawda. Oby tylko ta tendencja mu została na resztę sezonu to będzie fajna walka o każde pudło. 
A że od 2017 roku mamy że mistrza nie wygrywa P1 z pierwszego wyścigu może być ciekawie :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...