Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, _akir_ napisał:

pupilek Toto wiec różnie to może być

 

Męczę nadal "Drive to survive" i trafił się właśnie odcinek o Mercedesie. Przy takiej ilości sukcesów i potędze zespołu, są w bardzo ale to w bardzo słabej kondycji. Strasznie wszystko biorą do siebie, roztrząsają każde słowo, wypowiedź... strasznie mało niemieccy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

Męczę nadal "Drive to survive" i trafił się właśnie odcinek o Mercedesie. Przy takiej ilości sukcesów i potędze zespołu, są w bardzo ale to w bardzo słabej kondycji. Strasznie wszystko biorą do siebie, roztrząsają każde słowo, wypowiedź... strasznie mało niemieccy. 

kasa misiu kasa ;) 

tutaj sie liczy kurs akcji na giełdzie i tyle

Edytowane przez _akir_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał:

 

Męczę nadal "Drive to survive" i trafił się właśnie odcinek o Mercedesie. Przy takiej ilości sukcesów i potędze zespołu, są w bardzo ale to w bardzo słabej kondycji. Strasznie wszystko biorą do siebie, roztrząsają każde słowo, wypowiedź... strasznie mało niemieccy. 

Pierwszy sezon oglądałem z entuzjazmem, kolejne irytowały podkręcaniem emocji i rzekomych konfliktów oraz scenkami typu wyciskacz łez a'la talent shows.

Tego sezonu jakoś mi się nawet nie chce zaczynać. Weekendu GP są wystarczająco ciekawe.

 

Brak niemieckości Merca nie dziwi. W końcu historycznie to niezły tygiel: Tyrrel (GB), następnie BAR (GB/USA), Honda (JP), Brawn (GB) i dopiero Merc :)

 

Swoją drogą ciekawe są te drzewa genealogiczne niektórych zespołów. Np obecne Alpine, to wcale nie Renault z lat 80-tych tylko Toleman, a pod drodze Benetton, Renault i Lotus w różnych konstelacjach.

RBR to dawny Stewart, a po drodze Jaguar.

Alpha Tauri to dawne Minardi i STR.

Zawiłą historię ma też Aston (Jordan, Midland, Spyker, Force India, Racing Point).

Bez większych zmian od lat działa chyba tylko Ferrari, McLaren i Williams, a także Sauber pod różnymi nazwami (BMW, Alfa Romeo).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

Widzimy się jutro o 7 rano :biglol:

nie ma, ż takim masochistą nie jestem, włączam nagrywanie:biglol:

 

 

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Goni swoje koło, tylko z nim ma szansę :D

ja bardziej zaczynam myśleć że to nie był fake:biglol:

 

278026851_1297403337420359_8443485809448539675_n.jpg.e3583c956ffc80e306e878dac565f091.thumb.jpg.d5347e610aebd078c9af30d439abdb65.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał:

nie ma, ż takim masochistą nie jestem, włączam nagrywanie:biglol:

 

Mój budzik i tak wstanie jak zwykle koło 7:30, żeby połobuzowac od rana, więc alarm ustawiony na pół godziny wcześniej nie zrobi mi różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rosaskc napisał:

 

Mój budzik i tak wstanie jak zwykle koło 7:30, żeby połobuzowac od rana, więc alarm ustawiony na pół godziny wcześniej nie zrobi mi różnicy :P

szczęściarz, u mnie to zazwyczaj jak nie ma potrzeby to koło 6, a ostatnio nawet i przed się zdarza. A w tygodniu jak do szkoły to o 7 "ale już muszę wstawać?" Ale może akurat jutro będzie że pośpi, albo sama sobą się zajmie do 8. A trochę też do ogarnięcia jest, więc nawet pasuje mi to odłożyć na wieczór. Muszę rozważyć zrobić coś na forum żeby dostać bana (szkoda że nie ma takich 12h:biglol:) żebym nie dowiedział się wyników zanim obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radekk napisał:

szczęściarz, u mnie to zazwyczaj jak nie ma potrzeby to koło 6, a ostatnio nawet i przed się zdarza. A w tygodniu jak do szkoły to o 7 "ale już muszę wstawać?" Ale może akurat jutro będzie że pośpi, albo sama sobą się zajmie do 8. A trochę też do ogarnięcia jest, więc nawet pasuje mi to odłożyć na wieczór. Muszę rozważyć zrobić coś na forum żeby dostać bana (szkoda że nie ma takich 12h:biglol:) żebym nie dowiedział się wyników zanim obejrzę.

Standard u mnie obie w weekendy wstają o 06.30 a w tygodniu do szkoły trzeba z łóżek ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
I chyba słusznie, bo to on skręcił w przeciwnika.
No ale wczesniej LAT go przepuścił tylko po to żeby zaraz znienacka wyprzedzić? Dziwna akcja naprawdę i to na wolnym kółku... Na tym m.in. polega skill lepszych driverów, że jakoś udaje im się unikać takich absurdalnych sytuacji. Na szczęście papa Stroll i papa Latifi zaplacą rachunki

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...