Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Efti napisał:

Na to P1 to w sumie zapracował już w poprzednim sezonie :mrgreen:. Po takich qualach tym bardziej nie mogę doczekać się wyścigu.

No będzie ciekawe ale wydaje mnie się ze mimo wszystko Ferarri jest szybsze,  a Checo poskladal po prostu wręcz idealne okrążenie. Mysle ze zrobi sie pociąg na tym torze , wazny bedzie start a reszta rozegra sie w pitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jumpman napisał:

Kto stawia na SC jutro? Ja tak...

Idziesz na łatwiznę ;) Kto stawia, że nie będzie SC ?

...ja nie :P

 

Kwali dobrze się oglądało, ciekawie zapowiada się ten sezon. No i brawo dla Pereza :thumbup:, Merc w czarnej dupie jak dotąd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Snuff napisał:

Idziesz na łatwiznę ;) Kto stawia, że nie będzie SC ?

...ja nie :P

 

Kwali dobrze się oglądało, ciekawie zapowiada się ten sezon. No i brawo dla Pereza :thumbup:, Merc w czarnej dupie jak dotąd

 

Lewis musiał być kompletnie zdesperowany żeby takie radykalny setup wrzucić który oczywiście nie wypalił. Jeżeli jest zmuszony w tak radykalny sposób szukać prędkości to znaczy ze maja poważne problemy i nie wiedza gdzie szukać. 

Jak to to Toto powiedział ze "working under pressure " to jego "comfort zone" to zobaczymy mine mial mało komfortową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem Q1 z odtworzenia puścić po wszystkim ale było warto :D Perez zrobił robotę drugi sezon z ekipą w której może walczyć zasłużył na to. Jeśli sytuacja się utrzyma i Mercedes dojdzie do czołówki (niestety na bank to się stanie) będzie mega ciekawy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turdziGT napisał:

Lewis musiał być kompletnie zdesperowany żeby takie radykalny setup wrzucić który oczywiście nie wypalił. Jeżeli jest zmuszony w tak radykalny sposób szukać prędkości to znaczy ze maja poważne problemy i nie wiedza gdzie szukać. 

Jak to to Toto powiedział ze "working under pressure " to jego "comfort zone" to zobaczymy mine mial mało komfortową 

Wyobraź sobie co się dzieje na omówieniu kwalifikacji u nich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, -=nikon=- napisał:

Mercedes dojdzie do czołówki (niestety na bank to się stanie

Nie był bym taki pewny.maja więcej problemów niż tylko Aero, chociażby właśnie wyżej wspomniany silnikowy. Wygląda na to że Ferrari Alpine i Honda RB odrobiły lekcje lepiej. Z oponami też raczej mieli problem. Supersofty nie działały, Russel był szybszy na mediach.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie ten wypaek Schumachera mógłbym śmiało powiedzieć, że ten sezon rozpoczął się idealnie!
Dobrze, że komunikaty na jego temat są pozytyne!!!:)

Checo pokazał, że w tym roku nie będzie chciał być tylko 2 kierowcą...:superhero:

FORZA FERRARI (głównie Junior Sainz:))!:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jumpman napisał:

Nie był bym taki pewny.maja więcej problemów niż tylko Aero, chociażby właśnie wyżej wspomniany silnikowy. Wygląda na to że Ferrari Alpine i Honda RB odrobiły lekcje lepiej. Z oponami też raczej mieli problem. Supersofty nie działały, Russel był szybszy na mediach.

Patrząc na ich parcie i parcie kierowcy to staną na ...... by ogarnąć bo inaczej może to się dla całej ekipy źle skończyć. Ile było już plotek o odejściu merca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, zakładając że Max poradzi sobie z duetem Ferrari, to czy pozwolą Perezowi wygrać wyścig... nie sądzę 

 

Nie sądzę również, że sobie poradzi, z tak dobrze dysponowanym Ferrari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam Russell-a. Ten wyścig to loteria i można zrobić wynik szczęściem przy SC lub czerwonej fladze. Ze względu na tor i cyrk z szantażem gospodarzy skierowanym względem kierowców, F1 powinna być tu po raz ostatni. I nie wracać na nowy w Arabii Saudyjskiej. 

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłoroczny sezon był najlepszym od wielu wielu lat. A tegoroczny może być... jeszcze lepszy. :thumbup:

 

Jestem też pozytywnie nastawiony do kłopotów Merca z wiadomych względów. Dominacja była zbyt długa. I oby ich kłopoty trwały jak najdłużej, bo jest szansa na potwierdzenie mojej teorii o skali talentu LH.

 

Brawo Checo i pozostała czołówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przymar napisał:

A ja obstawiam Russell-a. Ten wyścig to loteria i można zrobić wynik szczęściem przy SC lub czerwonej fladze. Ze względu na tor i cyrk z szantażem gospodarzy skierowanym względem kierowców, F1 powinna być tu po raz ostatni. I nie wracać na nowy w Arabii Saudyjskiej. 

Masz rację to totalna loteria i tak jak piszesz nawet ktos z poza podium moze namieszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablonas napisał:

Widziałem fajny komentarz na TT (chyba). "Russel wyżej od Hamiltona bo ma większe doświadczenie w jeżdżeniu taczką" ;) 

Wyborne quali. Nie mogę się doczekać wyścigu :)

Hehe dokładnie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 11 lat po swoim debiucie Checo wystartuje do wyścigu z P1. Byla by fajna historia gdyby tez ukończył na tym miejscu.

Bedzie na pewno ciekawy wyścig. Jeszcze 4 godziny a ja juz nie mogę się doczekać :dance:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...