Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, fulcrum napisał:

obstawiam sir LH na pierwszym potem Max i ktoś z McLarena, w wyścigu. ale gdyby się to spełniło to mnie tu zlinczujecie chyba...  :)  

Mamy zlinczować Cię za wyniki wyścigu? Masi się nazywasz czy co? :biglol:

 

Zdziwiony jestem, że inni sobie całkiem nieźle poradzili z porpoisingiem, a Merc niespecjalnie.

 

Czerwoni wyglądają solidnie. Chciałbym zobaczyć Sainza wygrywającego swoje pierwsze Grand Prix jutro.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą jaja gdy się okaże, że Mercedes z tymi swoimi sekcjami bocznymi trafił w coś sensownego, tak jak na początku nowej ery silnikowej z rozdzieleniem turbiny i kompresora

Edytowane przez fulcrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosaskc napisał:

Mamy zlinczować Cię za wyniki wyścigu? Masi się nazywasz czy co? :biglol:

 

Zdziwiony jestem, że inni sobie całkiem nieźle poradzili z porpoisingiem, a Merc niespecjalnie.

 

Czerwoni wyglądają solidnie. Chciałbym zobaczyć Sainza wygrywającego swoje pierwsze Grand Prix jutro.

Po tym jak samochód skaczę mozna sądzić ze produkuje ogromna ilość docisku ale jest potwornie trudny w prowadzeniu. To nie leszcze wiec oni to wcześniej czy później ogarną. Kluczem jest wyjść z bloków jak najlepiej kiedy oni sie borykaja z problemami i zrobic przewagę. 

Haas tez dobrze z MAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zyzol napisał:

Jak prawa ma Eleven, to aplikacja Ci nie działa? :hmm:
Ja się nie cieszę, bo ten Viaplay to żenada.

A co ma piernik do wiatraka ? :) Eleven ma prawa w Polsce, a aplikacja F1Pro to przecież oficjalna apka F1 i lokalne prawa ich nie interesują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BelegUS napisał:

Bottas paź, jak zwykle za Sir Lewisem GOATmiltonem w tym samym bolidzie. Ale Russell mistrz! Q3 w taczce Williamsa! To jest talent na miarę Wielkiej Brytanii!

Wydaje mi się czy coś Ci umknęło? :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza Ferrari :thumbup:

Czerwoni w końcu odrobili lekcje :D

Forma Hassa i Alfy też cieszy - ten sezon zapowiada się dobrze.

Szkoda Astona i McLarena.

Merc w końcu też się kiedyś ogarnie i wrócą do czołówki, ale mam nadzieję, że nie za szybko ;)

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 19:05, Maciek Niemy napisał:

Tak pozwolę sobie dopytać, czy tegoroczne bolidy z racji dużo większego gabarytu mogą się okazać wolniejsze od poprzednich:question:

 

Są wolniejsze ale nie z racji kilogramow a po prostu mają mniejszy docisk i inaczej się jeździ. Nie atakuje się już agresywnie tarek ponieważ docisk teraz bierze się z podłogi , a atakując tarkę można zaburzyć przepływ powietrza pod podłogą i można wywinąć orła. Obecna generacja bolidów przez zmiany techniczne ma wpłynąć na widowisko i ściganie ponieważ łatwiej będzie się utrzymać za kimś, więc będzie więcej szans do wyprzedzenia. Aczkolwiek przez brak agresywnego atakowania tarek sam onboard i przejazd bolidu po winklach jest mniej widowiskowy. Coś za coś. A czy będą wolniejsze to się okaże za jakiś czas jak wszyscy zrozumia te auta, bo na pewno będzie ostry rozwój.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAM i BOT startują z jednej linii :o Ciekawe czy Hamilton się tego spodziewał na koniec ubiegłego sezonu.
A swoją drogą, taka konkluzja mi chodzi po głowie, że Robert wiązał się z zespołami zwykle 1-2 sezony za wcześnie i zawsze trafiał w dołek, po którym ekipy się ładnie podnosiły (Williams, Alfa). Ciekawe czy trafi mu się okazja w tym roku chociaż raz pojechać wyścig...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...