Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, _akir_ napisał:

teraz gadanie że mu się lot opóźnił :biglol: a czy on czasem nie ma swojego prywatnego odrzutowca ?

nawet jeśli się lot opóźnił to ciołek chyba wiedział kiedy testy się zaczynają - inni jakoś potrafili być wcześniej, ale on ma takie mniemanie o sobie że to wszyscy powinni się dostosować do niego :facepalm:

Zwłaszcza, że Russel jest na zdjęciu...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _akir_ napisał:

oby tylko głowa mu się nie zagrzała i grał zespołowo :) 

 

 

Miał trochę czasu aby się zastanowić nad sobą i przemyśleć kilka spraw. Da radę. :thumbup:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Snuff napisał:

 

patrząc na fotę hmmm...to jakby Vettel zrzucił parę kilo, Aston Martin nie miałby problemu z wymaganą masą minimalną bolidu :biglol:

 

Vettel generalnie wyluzował i mu to na dobre wyszło pod każdym względem. Jak był w Ferrari to naprawdę stres faceta zjadał. Trzymam za niego kciuki w 2022. :thumbup:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chojny napisał:

Vettel generalnie wyluzował i mu to na dobre wyszło pod każdym względem.

 

I tak z jednego z bardziej nielubianych kierowców w stawce, stał się jednym z ulubionych.

 

Ciekawe, kiedy LH wyluzuje ;) 

Obstawiam- nigdy? ;) 

 

A prawda jest znacznie prostsza, luzuje ten który już ma walkę o najwyższe pozycje wpisaną do CV wyłącznie z poprzednich lat.

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Adi napisał:

I tak z jednego z bardziej nielubianych kierowców w stawce, stał się jednym z ulubionych.

 

 

Miałem dokładnie tak samo, uważałem Vettela za mega dupka a się okazuje spoko gościem, którego zwyczajnie wykańczał stres i toksyczna atmosfera w zespole. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chojny napisał:

Miałem dokładnie tak samo, uważałem Vettela za mega dupka a się okazuje spoko gościem, którego zwyczajnie wykańczał stres i toksyczna atmosfera w zespole. 

 

Mnie wk irytował gdy jeździl w RBR :rolleyes:

Potem kiedyś był w TopGear i stwierdziłem, że jest OK, a już w Ferrari i Astonie to nawet kibicuję :biglol:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 champion Verstappen won’t change mind about Drive to Survive absence
Reigning Formula 1 world champion Max Verstappen will not change his mind about refusing to take part in Netflix's Drive to Survive series, saying it was “ruined after season one”.

 

 

https://www.motorsport.com/f1/news/f1-champion-verstappen-wont-change-mind-about-drive-to-survive-absence/8869127/?fbclid=IwAR16C0aNcCkqeu7oC3B0iyK6UvkqP9hXXUtIAz01q8dvhC5Csil3jbkVWLM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Miałem dokładnie tak samo, uważałem Vettela za mega dupka a się okazuje spoko gościem, którego zwyczajnie wykańczał stres i toksyczna atmosfera w zespole. 

ale, że w RB? oranżadowy team i toksyczna atmosfera? :)  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, _akir_ napisał:

teraz gadanie że mu się lot opóźnił :biglol: a czy on czasem nie ma swojego prywatnego odrzutowca ?

 

Akurat jak jest kibel na niebie, to bizjety mają niższy priorytet niż rejsowe loty. Mogła być też kwestia chociażby pogody. A może zwyczajnie leci w kulki. Kij go wie.

A Merc znów "świruje", ;) gdzieś mi mignęło że Horner już zapowiada protest etc

https://www.cyrkf1.pl/mercedes-bardzo-odchudzil-bolid-w13-przed-testami-w-bahrajnie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...