Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, szamot napisał:

Moje przewidywania

Na dojeździe do pierwszego zakrętu Parez ładuje się w Hamiltona , przebija mu opone/y i ....i afera jak cholera mać

 

No jest taka możliwość ze go pocałuje od tylu bo konstruktorzy rozdani.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

Trochę mnie wkurzyli, miałem plany na niedziele i że na spokojnie obejrzę sobie wyścig wieczorem, sadzać ze Lułis będzie miał przewagę i raczej bez większych problemów wygra, a tu może sporo się dziać i teraz muszę przeorganizować dzień:foch::angry:

 

Amatorka :biglol:. Ja wyczyściłem cała niedzielę. Choć by skały srały jestem przez telewizorem :mrgreen:

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szamot napisał:

Moje przewidywania

Na dojeździe do pierwszego zakrętu Parez ładuje się w Hamiltona , przebija mu opone/y i ....i afera jak cholera mać

 

Tak na dobra sprawę to będąc Lewisem to srał bym w gacie przed takim scenariuszem........ Perez jest zaraz za nim nie ma nic do stracenia i nawet jak mu anulują punkty to tez żadna stratą. Wystarczy ze spóźni hamownie i cmoknie go z tylu zeby nie walić w niego ordynarnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi napisał:

 

Jak to, Hamilton ma płakać w nicość ;) 

ostatnio to Maksiu płakał, że za wolno za nim jadą  ;)  

zresztą, myślisz, że to MV sam wpadł na pomysł oddania w tym miejscu pozycji LH? myślę, że nie sądzę  :)  

Edytowane przez fulcrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że RB przekombinował, innymi słowy źle założył.

Wszystko wskazywało na to, że mają stratę do LH, że będą startowali z 2-3 pozycji. Dlatego manewr z miękkimi na start, był słuszny. Bo albo zaryzykujemy dziwną strategię, albo się wieziemy spokojnie za HAM.

Okazało się, że Max wystrzelił na Q3 i pokazał mega prędkość. W tej sytuacji, gdy prędkość jest ok, należy jechać na podobnej taktyce do przeciwnika i go kontrolować.

Wczesny zjazd po twarde, albo medie, może popsuć wynik i przewagę.

 

...no chyba, że Perez wstrzyma "peleton" na tykle, żeby Max maił swobodny wyjazd przed nim po zmianie opon. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, .Misza. napisał:

Mazepin nie pojedzie - wynik dodatni testu. Niby nie mogą wystawić rezerwowego, bo jest po kwalach. Ktoś się orientuje jakie są przepisy w tej materii?


 

Obstawiam że z 10 sekund kary dla Verstapena. 

  • Dzięki! 1
  • Haha 6
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, .Misza. napisał:

Mazepin nie pojedzie - wynik dodatni testu. Niby nie mogą wystawić rezerwowego, bo jest po kwalach. Ktoś się orientuje jakie są przepisy w tej materii?

Ponoć nic z tego. Po prostu nie jedzie. Chyba, że start z pitlane. A z innej beczki - mamy to!!!. KUB 20 na koniec sezonu z 21 kierowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

Obawiam się, że RB przekombinował, innymi słowy źle założył.

Wszystko wskazywało na to, że mają stratę do LH, że będą startowali z 2-3 pozycji. Dlatego manewr z miękkimi na start, był słuszny. Bo albo zaryzykujemy dziwną strategię, albo się wieziemy spokojnie za HAM.

Okazało się, że Max wystrzelił na Q3 i pokazał mega prędkość. W tej sytuacji, gdy prędkość jest ok, należy jechać na podobnej taktyce do przeciwnika i go kontrolować.

Wczesny zjazd po twarde, albo medie, może popsuć wynik i przewagę.

 

...no chyba, że Perez wstrzyma "peleton" na tykle, żeby Max maił swobodny wyjazd przed nim po zmianie opon. 

 

Kluczowa tutaj będzie czerwona flaga i SC ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

Obawiam się, że RB przekombinował, innymi słowy źle założył.

Wszystko wskazywało na to, że mają stratę do LH, że będą startowali z 2-3 pozycji. Dlatego manewr z miękkimi na start, był słuszny. Bo albo zaryzykujemy dziwną strategię, albo się wieziemy spokojnie za HAM.

Okazało się, że Max wystrzelił na Q3 i pokazał mega prędkość. W tej sytuacji, gdy prędkość jest ok, należy jechać na podobnej taktyce do przeciwnika i go kontrolować.

Wczesny zjazd po twarde, albo medie, może popsuć wynik i przewagę.

 

...no chyba, że Perez wstrzyma "peleton" na tykle, żeby Max maił swobodny wyjazd przed nim po zmianie opon. 

No ale ta strategia wynika z tego ze Max przestrzelil jeden zakret zblokowal kolo i zrobil flat spot na mediach i musial zjechac do boksu. Tak ze ta strategia jest wynikiem tego bledu a nie planowania RB. Zakladam ze gdyby nie ten blad i MB i RB mieli by ta sama strategie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...