Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Z lepszych kierowców ma by Freddy Loix w 307 WRC, pojawić się ma też stephane Sarrazin w C4 WRC, poza tym lokalne asy jak Julien Maurin w Fieście WRC Jean-Charles Beaubelique w Focusie WRC08.

Myślę, że na tym rajdzie zobaczymy jak Robert radzi sobie w prawdziwych rajdowych warunkach - syf, ciasno, nierówne asfalty ip....

Miejmy nadzieję, że wygra, w zeszłym roku startwoał bodajże Sordo i w pierwszych przejazdach miał nielada problemy, żeby wbić się na 1 pozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert!!!!!

Piję właśnie wyłącznie zdrowie Roberta!!!!

Jest niesamowity. Jestem przekonany, że nasze asy w tym rajdzie tracili by po pół minuty na 15 kilometrach.

 

Martwi mnie to, że Robert prawdopodobnie sam finasuje swoje rajdy. Czyżby Morelli był tak kiepskim manago? Rajdówka nie nosi śladów finasowania, a przecież oprawa medialna zapewnia sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe,że CYTRYNA zbudowała super-rajdówkę skoro ich cywilne samochody są zwykle przeciętne.Tymczasem położyli takich tuzów rajdów jak Mitsubishi, Subaru, FORD. Można powiedzieć,że po prostu wyłożyli górę kasy ale chyba to nie jest cała prawda.

 

Inna rzecz ,że tak spektakularne sukcersy niedokońca przełożyły się na postrzeganie samochodów Citroen jako samochód sportowych lub kultowych. Czy wogóle można kupić w salonie C4 z napędem na 4x4 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...