Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No i po rajdzie , fantastyczny rajd w pięknym rejonie , Robert jest dosłownie oblegiwany przez kibiców , aż mi go żal bo zwyczajnie jest mocno zmęczony .

Jutro powrót i w czwartek trza gnac do Francji na Du Var :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś żyje , ale dziś sie zapowiada gruba impreza ze szwajcarami , dwa kartony wina i niech drżą ;) . Dałem w czwartek im spróbować mojego koronnego trunku , szkoda ze zdjęcia nie zrobiłem jak lykneli , myślałem ze im galy z oczu powypadaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Roberta za taką rehabilitację :) Trzymam kciuki za kolejny rajd :cool:

 

Poraża mnie natomiast ludzka zawiść w komentarzach na naszych rodzimych portalach. Na Interii widzę nawet lekko to zagotowało "redaktorków": http://f1.interia.pl/robert-kubica/news-kubica-wygrywa-ale-polacy-go-atakuja-dlaczego,nId,714867 :shock: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Roberta, jest niesamowity.

 

A co do tekstu w INTERI. Myślę,że tu nie chodzi o nienawiść tylko rozmiękczanie mózgów. Społeczeństwo generalnie staje się głupsze, mniej wykształcone i kapujące co z wolnością słowa tworzy taką breje w mediach.Nie bez znaczenia jest to,że mamy demokrację tzn. każdy ma prawo być dupkiem. Szkoda gadać. Robson odwala kawał dobrej roboty i miażdży mentalnie. Gość ma psyche z tytanu. O talencie do kierowania też można by dużo pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel pozamiatal alonso daleko, chyba nici z detronizacji

 

miejmy nadzieję, że Alonso odrobi dzisiaj chociaż kilka punktów :-P

 

Nadzieja w Hamiltonie, że powalczy z SV - bo po wynikach treningów i kwalifikacji to reszta marnie wypada :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...