Skocz do zawartości

Alfa alternatywa dla Subaru ?


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tam Alfa ładniejsza- legaś ładniejszy i tyle :D Ktoś musi bronić tu jedynej słusznej na Forum, zresztą często podoba sie to auto, najczęściej menelom i pijaczką(albo nie obciachują się i głośno wyrażają poglądy :mrgreen: ) oraz zagranicznym turystą jak wjadę w Rynek krakowski(śmiesznie różne nacje wypowiadają słowo Subaru haha), jak wypowiadają Alfa to nie wiem bom nie posiadał nigdy tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał po tych felgach to Cie każdy wyszpieguje :wink:

Właśnie te felgi i ten koklor to z tych które widziałem jest dla mnie nr 1 dla Subarki!

A konkretnie co to za kolor, macie jakieś jego nr katalogowy czy cuś??

Bo niedługo oddaje moje 17 do odnowienia i chętnie siknoł bym je na ten lub podobny odcień.

 

Co do Alfy 156 to z zewnątrz ok jest ładna ale nie żebym się zachwycał ale ten środek jest rzeczywiście wypas.

O niezawodności tfu znaczy zawodności chyba wszystko już zostało powiedziane. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencją w boxerach? A kto jeszcze robi takie silniki do aut?

Chyba chodziło o konkurencję w Dyzlach. Bo z boxerów to oprócz Porsche mamy jeszcze motory BMW :) I to chyba na tyle.

 

Jakie BMW ma boxera? :shock:

 

A nowy Civic? Ale chyba nie ma diesla... :?

 

Corolla D-4D ?

 

Ma diesla: 2.2 i-CTDi 140KM.

 

P.S.

Sorry, ale AR 156 SW jest sto razy ladniejsza od Legacy kombi. Choc Legacy kombi i tak mi sie podoba. Jednak poki co zadne kombi, przynajmniej dla mnie, nie jest w stanie przebic 156 SW GTA :)

 

Zgadzam sie - ludzie na ziemi nie mieli okazji ogladac piekniejszego kombii niz 156 SW GTA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma kilkumiesięcznego Crosswagona i już mu trzeszczy i stuka. Co będzie potem?

 

Mój znajomy ma 7 letnią alfę 156, dalej trzeszczy i stuka, Ale jeździ :) Raz tylko coś tam poleciało z dociskiem sprzegła (bo jakiś plastik się ułamał), ale było proste do naprawy :)

 

Mimo wszystko wolę jedynie słuszną markę. Mój weteran mimo lat nie trzeszczy i nie stuka :D i to jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...