Skocz do zawartości

Alfa alternatywa dla Subaru ?


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NO DOBRA CWANIAKI ANTYOFFTOPICIARZE, TO MAM DLA WAS PYTANIE:

Co kupic zonie - warunki:

1. diesel i zeby malo palil ( najlepije zeby dokladal do paliwa)

2. zeby sie dranstwo nie psulo

3. zeby nie bylo zbyt siermiezne ( kangoo odpada)

4. zeby nie stracilo na wartosci wiecej niz norma przewiduje

5. bagaznik, zeby sie wielki pies zmiescil ( tu dodam ze w obecnym civicu sie takie bydle miesci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do Kielc na testy dla Motoru bodajże też żaden z kierowców rajdowych, który brał auto z Wawy nie był w stanie dojechać bez awarii skrzyni.

 

Azrael, jakbys znal losy obu tych AR 147 GTA, to wiedzialbys dlaczego padly skrzynie. Zreszta nie bede komentowal tego materialu, bo byl on tak malo profesjonalny i stronniczy, ze az przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DOBRA CWANIAKI ANTYOFFTOPICIARZE, TO MAM DLA WAS PYTANIE:

Co kupic zonie - warunki:

1. diesel i zeby malo palil ( najlepije zeby dokladal do paliwa)

2. zeby sie dranstwo nie psulo

3. zeby nie bylo zbyt siermiezne ( kangoo odpada)

4. zeby nie stracilo na wartosci wiecej niz norma przewiduje

5. bagaznik, zeby sie wielki pies zmiescil ( tu dodam ze w obecnym civicu sie takie bydle miesci)

 

Nie sądzę bym był antycośtam, ale dzisiaj pytanie, dzisiaj pytanie;

nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Zonie jej nie kupuj tej Alfy bo siermiężnie może być za bardzo. Może kup jej Forysia, z tyłu naklejkę daj DISEL(naklejka nie podniesie kosztów), w porównaniu z WRXem palić będzie mało,pies wchodzi do bagażnika,no prawie idealnie pasuje :mrgreen: No chyba że za duży jest,za drogi,jednak pali za dużo,nie masz aż tak dużego psa i nie lubisz naklejek na samochodach (zwłaszcza idiotycznych)- to wtedy radzę ci pomyśl o innym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojessssuuu, Kowalzki ja zaraz chyba nerwicy dostane ;) Jak mozesz porownywac Ferrari do Subaru?!?! Czy do Ferrari wepchniesz żone, dwojke dzieci i psa???

 

Tak, powstała taka wersja. Pies wprawdzie wejdzie na kolana pasażerom z tyłu, ale da się :)

 

Subaru to nie tylko Impreza a diesel w takiej Europie przydalby sie zdecydowanie i to wcale nie od roku czy dwoch lat...

 

Sprzedaż subaru w europie jest na tyle mała, że trzeba się trzy razy zastanowić, czy wprowadzenie diesla będzie opłacalne. Bo diesel będzie tylko w europie na początku oferowany. W grę wchodzi wpakowanie go do Legacy i Forestera. Diesel musi być w układzie bokser by pasował do reszty napędu. Nie wiadomo nawet czy będzie żeliwny, czy też aluminiowy (co jest zdaje się sporym wyzwaniem), jak będzie żeliwny to będzie sporo cięższy od obecnego silnika.

 

Nadal uwazam, ze Subaru przez ten caly okres nie mialo diesla bo nie umialo go zrobic, napewno koncentrowali sie w najwiekszej mierze na boxerach ale zdecydowanie nie nadazyli pod tym wzgledem za konkurencja...

 

Konkurencją w boxerach? A kto jeszcze robi takie silniki do aut? Ja znam prosiaczki, ale one nie konkurują subaru :) Natomiast odnośnie diesla to na którymś forum podali, że FHI jakiś rok temu pisało, ze ma takowy działający, ale zastanawia się nad opłacalnością produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak nierówności oznacza się tak:

 

!=

Cieszę się niezmiernie, że mogłem nadać sens Twojemu forumowemu życiu. Dzięki, następnym razem się poprawię :wink:

 

Subaru to nie Ferrari...

Na pewno.

Mam przeciek z Episkopatu.

To byl przyklad na to, że różne firmy wyznają różną politykę dotyczącą silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma kilkumiesięcznego Crosswagona i już mu trzeszczy i stuka. Co będzie potem?

 

Mój znajomy ma 7 letnią alfę 156, dalej trzeszczy i stuka, Ale jeździ :) Raz tylko coś tam poleciało z dociskiem sprzegła (bo jakiś plastik się ułamał), ale było proste do naprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jakbys znal losy obu tych AR 147 GTA, to wiedzialbys dlaczego padly skrzynie.

 

No być może, ale co gadam zkimś ze środowiska kto jechał to mówi że porażka jakich mało.

 

Dla mnie to auto jest genialne :) Ale wole 156 GTA SW :) Niestety prawda jest bolesna, bo nie da zrobic sie dobrze prowadzacego sie malego auta z przednim napedem, moca 250KM i ciezkim motorem V6 na przedniej osi. 147 GTA to typowe grand turismo. Dopiero duze auta typu Mondeo ST 220 (moj ulubieniec w klasie) ma prawo dobrze jezdzic z taka moca, ciezkim V6 i przednim napedem. Do tego dochodzi fakt, iz Alfy sa delikatne. Nie toleruja dziurawych drog :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DOBRA CWANIAKI ANTYOFFTOPICIARZE, TO MAM DLA WAS PYTANIE:

Co kupic zonie - warunki:

1. diesel i zeby malo palil ( najlepije zeby dokladal do paliwa)

2. zeby sie dranstwo nie psulo

3. zeby nie bylo zbyt siermiezne ( kangoo odpada)

4. zeby nie stracilo na wartosci wiecej niz norma przewiduje

5. bagaznik, zeby sie wielki pies zmiescil ( tu dodam ze w obecnym civicu sie takie bydle miesci)

 

A nowy Civic? Ale chyba nie ma diesla... :?

 

Corolla D-4D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi fakt, iz Alfy sa delikatne. Nie toleruja dziurawych drog :(

Co by nie mówić Alfy mają jedno, czego Subaru prawdopodobnie nigdy nie będzie miało: są PIĘKNE*

 

ps. * No teraz to Bana dostanę na pewno! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Nie sądzę bym był antycośtam, ale dzisiaj pytanie, dzisiaj pytanie;

nowe?

Nowe, nowe.

I zeby stowy nie kosztowalo.

I odpowiadam jeszcze na pytanie o nowego Civica ( tego co ma wejsc.) Civica nie, bo ostatnio chlopcy zonie u Chodzenia powpisywali ze wymieli klocki i takie tam a nic nie wymienili. Wiec sie Honda moze bujac. Szkoda, bo zona lubila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, nowe.

I zeby stowy nie kosztowalo.

I odpowiadam jeszcze na pytanie o nowego Civica ( tego co ma wejsc.) Civica nie, bo ostatnio chlopcy zonie u Chodzenia powpisywali ze wymieli klocki i takie tam a nic nie wymienili. Wiec sie Honda moze bujac. Szkoda, bo zona lubila.

No to pier***nę:

Skoda Fabia kombi 1.9 TDI. <60'000

 

Wiem.

Ale tak mi wychodzi.

 

Jak nie, to póżniej tylko wyżej, albo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowy Civic? Ale chyba nie ma diesla... :?

 

Corolla D-4D ?

 

Ma diesla: 2.2 i-CTDi 140KM.

 

P.S.

Sorry, ale AR 156 SW jest sto razy ladniejsza od Legacy kombi. Choc Legacy kombi i tak mi sie podoba. Jednak poki co zadne kombi, przynajmniej dla mnie, nie jest w stanie przebic 156 SW GTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DOBRA CWANIAKI ANTYOFFTOPICIARZE, TO MAM DLA WAS PYTANIE:

Co kupic zonie - warunki:

1. diesel i zeby malo palil ( najlepije zeby dokladal do paliwa)

2. zeby sie dranstwo nie psulo

3. zeby nie bylo zbyt siermiezne ( kangoo odpada)

4. zeby nie stracilo na wartosci wiecej niz norma przewiduje

5. bagaznik, zeby sie wielki pies zmiescil ( tu dodam ze w obecnym civicu sie takie bydle miesci)

 

A nowy Civic? Ale chyba nie ma diesla... :?

 

Corolla D-4D ?

 

Niezła podpowiedź. Nowy Civic będzie też z dieslem. Jeśli Corolla - to tylko kombi, bo hatch ma bagażnik co najwyżej na pudla średniego.

 

Ze swojej strony prowokacyjnie dorzucę Fabię kombi z dieslem 1.9... Tańsza od w/w eurojapońców znacznie, całkiem solidna, na wartości traci mało, pali mniej niż ja, psuje się z rzadka... no i ja mam w SAP procent od sprzedaży. Może mi się z nich uzbiera na RS-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...