Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Za 60k kupisz S3 w naprawdę w dobrym stanie, a za 10k zblizysz sie moca pod 360-380 koni.


Choć czasami zdarzają sie okazje - ostatnio znajomy kupił za około 65 tyś - taką z 2008r w idelanym stanie zrobioną na 420 kucy (realne)

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@GiffK, w takim razie pozostaje Ci "lanos" albo właśnie "ralliżart" jeżeli chcesz coś z centralnym dyfrem no i grupa VAG czyli Golf i Audi S3 jeżeli masz to gdzieś i Haldex Ci styka. 

Dzięki za propozycje :)

Za 60k kupisz S3 w naprawdę w dobrym stanie, a za 10k zblizysz sie moca pod 360-380 koni.

Choć czasami zdarzają sie okazje - ostatnio znajomy kupił za około 65 tyś - taką z 2008r w idelanym stanie zrobioną na 420 kucy (realne)

Bardziej mi chodzi o młodsze roczniki tak 2011+, a mniej mocy (150-220?) żeby się zmieścił w budżecie i jak coś to potem podnosić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60k kupisz S3 w naprawdę w dobrym stanie, a za 10k zblizysz sie moca pod 360-380 koni.

Choć czasami zdarzają sie okazje - ostatnio znajomy kupił za około 65 tyś - taką z 2008r w idelanym stanie zrobioną na 420 kucy (realne)

Hmmm ja mam inne odczucia i uważam ze dobre S3 jeszcze trudniej kupic niz STI.Po półrocznych poszukiwaniach podaliśmy sie z ojcem i kupił nowego Leona FR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi ale ty chciałeś poliftową i wtedy tanio nie będzie. Ale jak przedliftowa i szukasz wśród drozszych egzemplarzy to znajdziesz.


 

 

Bardziej mi chodzi o młodsze roczniki tak 2011+, a mniej mocy (150-220?) żeby się zmieścił w budżecie i jak coś to potem podnosić :)

To szczerze z tym budżetem nie bedzie to na pewno HOT :(

Osobiscie wolałbym jednak auto nawet 3 lata starsze ale w super stanie i będace naprawde HOT niż na siłe kupować "rocznik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poliftowa sportbacka i miałem na to 100K Teoretycznie to wiecej niz wystarczająco ale o małym wlos mie wpakowalem sie na minę co kosztowało mnie 3K w sumie poszukiwania i sprawdzanie poszła piątka i koniec końców odpuściłem bo na rynku były same pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi ale ty chciałeś poliftową i wtedy tanio nie będzie. Ale jak przedliftowa i szukasz wśród drozszych egzemplarzy to znajdziesz.

 

 

Bardziej mi chodzi o młodsze roczniki tak 2011+, a mniej mocy (150-220?) żeby się zmieścił w budżecie i jak coś to potem podnosić :)

To szczerze z tym budżetem nie bedzie to na pewno HOT :(

Osobiscie wolałbym jednak auto nawet 3 lata starsze ale w super stanie i będace naprawde HOT niż na siłe kupować "rocznik"

Jak napisałem 150 kucy to chyba nie jest HOT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie HOT hatch ale Ciekawe czy trafi do EU i w jakiej cenie

 

http://www.carscoops.com/2015/05/ford-details-shelby-gt350-and-gt350rs.html

 

Przyznam szczerze ze wyglada zajebiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mustang im mega wyszedł jeżeli chodzi o design. Jeżeli dysponowałbym budżetem to nie wiem co bym wybrał. Mam na myśli: Focus RS vs. Mustang.

 

Rozumiem różnicę segmentów/klas jak zwał tak zwał, ale jakoś mi bliżej do mustanga aczkolwiek 4x4 w focusie też do mnie przemawia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mustang im mega wyszedł jeżeli chodzi o design. Jeżeli dysponowałbym budżetem to nie wiem co bym wybrał. Mam na myśli: Focus RS vs. Mustang.

 

Rozumiem różnicę segmentów/klas jak zwał tak zwał, ale jakoś mi bliżej do mustanga aczkolwiek 4x4 w focusie też do mnie przemawia :-D

Ale ten Mustang (też mi się podoba design
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Mustang im mega wyszedł jeżeli chodzi o design. Jeżeli dysponowałbym budżetem to nie wiem co bym wybrał. Mam na myśli: Focus RS vs. Mustang.

 

Rozumiem różnicę segmentów/klas jak zwał tak zwał, ale jakoś mi bliżej do mustanga aczkolwiek 4x4 w focusie też do mnie przemawia :-D

Ale ten Mustang (też mi się podoba design ) ma ciągle z tyłu most napędowy (jak w Polonezie), a skrzynia biegów jest potężna . To nie może dobrze się zachowywać w zakrętach...

 

Sądzę, że na prostej z butem w podłodze też się Mustang dobrze nie zachowuje :-D Dlatego 4x4 w foce wydaje się rozsądnym rozwiązaniem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie ma mostu jak Polonezie ;)

Chyba 2 dni temu widziałam program z cyklu "Megafabryki", o fabryce nowego Mustanga i te mosty były dobrze widoczne (może, faktycznie nie jak w Polonezie, bo nie widziałem resorów piórowych, może są sprężyny).

No chyba, że jest teraz produkowany jeszcze jakiś nowszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Juz nie ma mostu jak Polonezie ;)

Chyba 2 dni temu widziałam program z cyklu "Megafabryki", o fabryce nowego Mustanga i te mosty były dobrze widoczne (może, faktycznie nie jak w Polonezie, bo nie widziałem resorów piórowych, może są sprężyny).

No chyba, że jest teraz produkowany jeszcze jakiś nowszy model?

Chciał bym zeby polonez miał taki most ;)

Po raz pierwszy w mustanga jest zastosowane wielowahaczowe zawieszenie.

 

http://www.caranddriver.com/features/ford-mustang-gt-2015-10best-cars-feature

post-1135-0-52209200-1431109662_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@GiffK, w takim razie pozostaje Ci "lanos" albo właśnie "ralliżart" jeżeli chcesz coś z centralnym dyfrem no i grupa VAG czyli Golf i Audi S3 jeżeli masz to gdzieś i Haldex Ci styka.

Dzięki za propozycje :)

Za 60k kupisz S3 w naprawdę w dobrym stanie, a za 10k zblizysz sie moca pod 360-380 koni.

 

Choć czasami zdarzają sie okazje - ostatnio znajomy kupił za około 65 tyś - taką z 2008r w idelanym stanie zrobioną na 420 kucy (realne)

Bardziej mi chodzi o młodsze roczniki tak 2011+, a mniej mocy (150-220?) żeby się zmieścił w budżecie i jak coś to potem podnosić :)

Najprędzej powinien podpasowac Ci Golf GTI. Nie będzie z 2011, ale raczej nie starszy niż 2009-10. Moc latwo się podnosi, spalanie nie zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...