Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, ale się rozpędziłeś człowiek nie zdąży machać dwoma lewarkami naraz....
A swoją drogą wajchowanie reduktorem w sposób opisany przez Qba25 musi powodować niezłą frustrację - ktoś próbował kiedyś tak jeździć?

Dlatego też napisałem,

Gdybyś chciał się "bawić" lewarkami,

Nikomu tego nie polecam... Nie zmienia to jednak faktu, że na upartego masz do wyboru 10 przełożeń skrzyni, czyli 10 biegów.

Ja z grubsza znam działanie reduktora Zdziwiło mnie tylko, że autor ogłoszenia wprost napisał, że samochód ma 10 biegów.

Napisał, bo ma...

A swoją drogą wajchowanie reduktorem w sposób opisany przez Qba25 musi powodować niezłą frustrację

Często korzystam z reduktora przy upalaniu - nie ma to jak krótka skrzynia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

arturro700R napisał/a:

Zarówno e30 jak i impreza są moich kolegów filmik z dzisiejszej jazdy:

 

 

 

jest sie czym pochwalić, nie?

Oczywiście, że jest! Nawet bardzo, tyle, że na forum golfa albo BMW. :razz: Tutaj chwalenie się głupotą i upalaniem w regularnym ruchu nie jest raczej powodem do dumy...

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11691411

Ciekawe, jak to się sprawuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest! Nawet bardzo, tyle, że na forum golfa albo BMW. :razz: Tutaj chwalenie się głupotą i upalaniem w regularnym ruchu nie jest raczej powodem do dumy...

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11691411

Ciekawe, jak to się sprawuje...

 

no tak, bo to juz nawet nie pasuje do forum 125p ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BMW Klub Polska filmiki z 'popisami' koncza sie szybkim banem :mrgreen:

 

ja wiem czy popis , przecież akurat na drodze był tylko on

 

czyli mógł wyrządzić krzywdę tylko sobie

 

 

chociaż sam nie mogę patrzyć jak ludzie męczą silniki żeby tylko spalić gumę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAT
jaki pomysł na 2 dodatkowych pasażerów :idea:

 

BTW - wpierw były 2 os. a te 2 siedzenia na pace zostały wymuszone przez amerykańskie przepisy celne i/lub homologacyjne (coś jak u nas ciężarowy wielozadaniowy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy popis , przecież akurat na drodze był tylko on

 

czyli mógł wyrządzić krzywdę tylko sobie

 

Mogę się mylić, ale w pewnym momencie wyjeżdżało z boku auto. Postaw się na miejscu tego kierowcy: jedziesz z rodziną i widzisz gościa, który co chwila puszcza auto w ślizg. I nie wiesz: pijany, wygłupia się, nie umie? A jak mi przywali w auto, w którym siedzą dzieci?

 

Bardzo mi się podobało to, co kiedyś powiedział pan Zasada: nie chodzi tylko o to, że ty "umiesz", ale jeszcze o to, żeby nie straszyć innych użytkowników drogi, bo nie wiadomo, jak oni zareagują...

 

[ Dodano: Wto Mar 02, 2010 12:51 pm ]

Może by coś takiego kupić do upalania?

http://moto.allegro.pl/item932614609_un ... 0_4x4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo w jakim temacie to umiescic wiec wrzuce tutaj...Czy taka wersja wychodzila fabrycznie, czy o co kaman ? :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11696122

 

bardzo mi przypomina nowego Focusa RS w tym kolorze :wink:

 

FR_FocusRS_7509a_HR_101507g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by coś takiego kupić do upalania?

http://moto.allegro.pl/item932614609_un ... 0_4x4.html

 

Bez sensu.

To jest coś jak pomieszanie sierry, coswortha i rs2000, i z częściami, tymi, które przy upalaniu padają są niesamowite problemy.

To już lepiej zwykłego RS2000, których jest sporo, a części jeszcze więcej i za grosze, albo coswortha - części łatwiej dostępne niż do rs2k 4x4, i troche szybszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale w pewnym momencie wyjeżdżało z boku auto. Postaw się na miejscu tego kierowcy: jedziesz z rodziną i widzisz gościa, który co chwila puszcza auto w ślizg. I nie wiesz: pijany, wygłupia się, nie umie? A jak mi przywali w auto, w którym siedzą dzieci?

 

no w takiej sytuacji każdy by był "trochę" przestraszony

 

 

 

Bardzo mi się podobało to, co kiedyś powiedział pan Zasada: nie chodzi tylko o to, że ty "umiesz", ale jeszcze o to, żeby nie straszyć innych użytkowników drogi, bo nie wiadomo, jak oni zareagują...

 

 

mądre słowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coswortha - części łatwiej dostępne niż do rs2k 4x4

Taaa... Zapytaj Azraela o dostępność części do Coswortha, zobaczysz, co Ci odpowie. :wink:

 

antolll, tak serio bym takiego autka do upalania nie kupił, właśnie ze względy, o których piszesz. Ciekaw tylko jestem, jak toto się prowadzi w porównaniu do imprezy: inny rozdział mocy, mocniejszy silnik a w sumie wiekowo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...