Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Po otwarciu drzwi ukazuje nam sie znaczek radioaktywności na wewnętrznej stronie

Nie tylko to, również gustowne dziury po korbkach od szyb. Sprzedający bardzo uczciwy:

szyby na korbke zostały zastapione elektrycznymi - jedna nie dziala, chyba spadła linka
ringi w światłach, do porobieniaa bo coś nie działają,

 

I konsekwentny... przynajmniej jeśli chodzi o błędy w języku polskim i angielskim:

Bead luuck (obnirzona maska) (...), airbrusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po raz pierwszy na forum. Wynalazłem coś takiego w necie:

 

http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-1 ... 54225.html

 

Auto, z opisu, spełnia moje wymagania (wolałbym mieć silnik niedoładowany). Jeśli chodzi wgniecenia po gradobiciu - nie przeszkadza mi to i nie zamierzam tego naprawiać. Moje auto będzie drugim w rodzinie i jednym z głównych wymagań co do niego jest to, żeby pewnie, bezpiecznie i sprawnie dowiózł nasze dzieci do szkoły/przedszkola przez lokalne bezdroża, przez następne 5-7 lat. Sytuacja wygląda w ten sposób, że do miejsca docelowego po najkrótszej drodze jest 3 km, po drogach nieutwardzonych, z 2-3 miejscami nieprzejezdnymi dla osobówki w czasie roztopów, opadów deszczu/śniegu. Dookoła jest 15 km. Gra warta jest świeczki. Moje pytanie jest takie: Czy ktoś z Was zna może to auto? Wie cokolwiek o nim? Jeśli nie, to na co zwrócić uwagę podczas kupna? Za wszelką pomoc będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, w tym filmiku rozbija się W124 Coupe, nie S-klasa!

Wiem Mikad, zauważyłem. Bardziej chodziło mi o pomysł wykorzystania takiej zabawki w rajdach... Nawet amatorskich :wink:

Paru zabytkowych autek na żółtych blachach też jakby żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie ten z filmiku 1:13:

http://www.youtube.com/wa...feature=channel

 

filmik fajny pokazuje wszystko co może sie stac na kjsie,

 

Szkoda ze tak żenujący jest poziom kibiców którzy tylko czekają na dzwon i mają z tego wielki ubaw jak ktoś rozpiepszy swoją furę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radnor, troche ja ktos IMO zwieśniaczył lakierem - to tak jakby na skrzydlatego Cadillaca dać laker kameleon :wink:

 

Wychodzi, ze fabryka Lancii ja zwiesniaczyla, bo to fabryczny lakier limitowanej edycji samochodu. :lol:

Wlosi robili tak :

nowy lakier :arrow: wersja specjalna

nowa tapicerka :arrow: wersja specjalna

pogubic sie mozna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radnor, troche ja ktos IMO zwieśniaczył lakierem - to tak jakby na skrzydlatego Cadillaca dać laker kameleon :wink:

 

Wychodzi, ze fabryka Lancii ja zwiesniaczyla, bo to fabryczny lakier limitowanej edycji samochodu. :lol:

Wlosi robili tak :

nowy lakier :arrow: wersja specjalna

nowa tapicerka :arrow: wersja specjalna

pogubic sie mozna :twisted:

 

 

Prawie jak Impreza-Colin-Terzo-RB5-Catalunya-Speszyl-Tapicerkejszyn-Spoilerejszyn-25Stars-And-Halogenejszyn-Edyszyn-666 :razz:

 

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 3:45 pm ]

http://drischnie.homeip.net/www.subaru- ... ienENG.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...