Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13054240

 

:shock: :shock:

 

tak właśnie wygląda moje subarowe marzenie 8)

 

 

 

a to nie ma problemu z rejestracja? bo coupe to chyba tylko japan import z wyjatkiem wersji p1 nie jest tak??

 

A czy to czasem P1 własnie nie jest ? DCCD nie widzę, spoiler P1, licznik w milach i kilometrach, obrotomierz jak w GT, brak natrysku na IC, tylne lampy EU, tylko P1 F splitera mu brakuje. Jeżeli tak to problemów z rejestracja być nie powinno bo P1 miały 17 znakowy VIN.

 

 

z krótkim VINem też rejestrują, przynajmniej u nas, w Olsztynie, byłem, pytałem, jak się nabawiłem Biturbo z Japonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga mega wyczesane ogłoszenie Stiaja z Pruszkowa warto looknąć :mrgreen: dla poprawy humoru bo chyba też ktoś w tym celu tą imprezę ogłosił.

http://www.allegro.pl/item1051492354_su ... a_sti.html

 

kilka cytatow :

,, Jak na razie jest w stanie salonowym, nic nie stuka, nic nie puka, jednak trzeba przyznać że po wjeździe w wyrwę w jezdni może być huk.,,

,,Ostatnio zostały profesjonalnie przyciemnione szyby(mieszkam w okolicach Pruszkowa),,

,,Niestety ktoś ostatnio podrzucił mi antyradar ale nie korzystam z niego ponieważ prawo tego zabrania wiec go ukryłem żeby nie kusiło. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć iż moim Subaru jeździ się podobnie jak tirem…przy zmianie biegów syczy,,

,,Sprzedaję go, gdyż od kiedy zacząłem nim jeździć, mam wrażenie, że wszyscy mnie kontrolują, śledzą, machają rękami, oglądają, czuję jakbym uczestniczył w wyścigu. Wracam do mojego kochanego Logana.,,

 

And the best :mrgreen:

,,Na koniec chciałbym prosić zainteresowane osoby które zdecydują się na oględziny auta, żeby nie prosiły mnie o jazdę testową ponieważ strasznie boję się jeździć z nieznajomymi.,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mega wyczesane ogłoszenie Stiaja z Pruszkowa warto looknąć :mrgreen: dla poprawy humoru bo chyba też ktoś w tym celu tą imprezę ogłosił.

http://www.allegro.pl/item1051492354_su ... a_sti.html

To też jest dobre:

Nie zgadzam się na oględziny auta w dowolnym serwisie jednak istnieje możliwość obiektywnej ekspertyzy auta u znajomego mechanika w promocyjnej cenie, który jest w stanie wystawić certyfikat zgodności z oryginałem.

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

to jest jakis zart czy co? :roll:

 

Ebay - znaczy się, że aukcja - ale ciekawe do ilu dojdzie bo chyba brak wart min. Brat Czech ma go dość? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

to jest jakis zart czy co? :roll:

 

Ebay - znaczy się, że aukcja - ale ciekawe do ilu dojdzie bo chyba brak wart min. Brat Czech ma go dość? ;D

 

Brat Czech raczej chce na nim coś zarobić. Samochód jest z Włoch (można by zrozumieć brak rdzy), z kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji w Niemczech, więc i pewnie u nas by wystarczyło. Jeśli jeszcze przebieg jest oryginalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

to jest jakis zart czy co? :roll:

 

Ebay - znaczy się, że aukcja - ale ciekawe do ilu dojdzie bo chyba brak wart min. Brat Czech ma go dość? ;D

 

Brat Czech raczej chce na nim coś zarobić. Samochód jest z Włoch (można by zrozumieć brak rdzy), z kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji w Niemczech, więc i pewnie u nas by wystarczyło. Jeśli jeszcze przebieg jest oryginalny...

Moze i jest oryginalny patrzac bo blacharce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak zwykle zrobie faill start ale jestem pod głębokim wrażeniem, aż mi szczena opadła i zapomniałem śline przełykać

Jednak są marzenia nie do spełnienia... :|

http://moto.onet.pl/1612839,1,subaru-im ... ml?node=16

 

 

cena będzie zaporowa .....58+185 to prawie 70k euro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mega wyczesane ogłoszenie Stiaja z Pruszkowa warto looknąć :mrgreen: dla poprawy humoru bo chyba też ktoś w tym celu tą imprezę ogłosił.

http://www.allegro.pl/item1051492354_su ... a_sti.html

 

kilka cytatow :

,, Jak na razie jest w stanie salonowym, nic nie stuka, nic nie puka, jednak trzeba przyznać że po wjeździe w wyrwę w jezdni może być huk.,,

,,Ostatnio zostały profesjonalnie przyciemnione szyby(mieszkam w okolicach Pruszkowa),,

,,Niestety ktoś ostatnio podrzucił mi antyradar ale nie korzystam z niego ponieważ prawo tego zabrania wiec go ukryłem żeby nie kusiło. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć iż moim Subaru jeździ się podobnie jak tirem…przy zmianie biegów syczy,,

,,Sprzedaję go, gdyż od kiedy zacząłem nim jeździć, mam wrażenie, że wszyscy mnie kontrolują, śledzą, machają rękami, oglądają, czuję jakbym uczestniczył w wyścigu. Wracam do mojego kochanego Logana.,,

 

And the best :mrgreen:

,,Na koniec chciałbym prosić zainteresowane osoby które zdecydują się na oględziny auta, żeby nie prosiły mnie o jazdę testową ponieważ strasznie boję się jeździć z nieznajomymi.,,

 

 

RANY, jak Ty te perełkę znalazłeś !! :) kupa śmiechu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mega wyczesane ogłoszenie Stiaja z Pruszkowa warto looknąć :mrgreen: dla poprawy humoru bo chyba też ktoś w tym celu tą imprezę ogłosił.

http://www.allegro.pl/item1051492354_su ... a_sti.html

 

O fu** :!: :shock: :!: :D :shock: :D Ale jazda :!: :shock: :!: :D :shock: :D

Ale to chyba dla jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dla jaj...

 

 

Nie byłbym taki pewien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dla jaj...

 

 

Nie byłbym taki pewien...

 

 

no wlasnie, ponieważ ten Pan/Pani ma już sprzedane kilka rzeczy przez allegro, więc żeby psuć sobie opinie na allegro takim - zajebistym żartem :)

 

sprawa śmieszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dla jaj...

 

 

Nie byłbym taki pewien...

 

 

no wlasnie, ponieważ ten Pan/Pani ma już sprzedane kilka rzeczy przez allegro, więc żeby psuć sobie opinie na allegro takim - zajebistym żartem :)

 

sprawa śmieszna :)

 

...żartowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...